Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkie klucze do bety World in Conflict już w Waszych rękach!

97 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 21:41, roos- napisał:

To co napisales pasuje mi do RECOMMENDED a nie minimum.


Oby tak bylo... modle sie o to:P Zalapelm sie na cd key i chcialbym z tego skorzystac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:45, Sephirath napisał:

Jeśli byś mógł - masz w sygnaturze mój mail.

Byłbym wdzięczny bo czekałem na tę grę :) Nie wiem tylko czy podołam to ściągnąć...


juz wyslane. Swoja droga nie wiem dlaczego piszecie o handlu kluczami - ja to zrobilem bo sadze ze Sephirath wiecej niz ja z tego klucza skorzysta - zamowilem sobie przed chwila Guild Wars xD Swoja droga faktycznie warto bylo kupic te 3 gry z extra klasyki. Wydalem 54 zl, wygralem gothica3 za 100 i znizke 20 zl na GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:12, Baal Namib napisał:

A jak można było dostać te kody ? l;> :P


czytaj dokladnie newsa - byl odnoscik do tego artykułu: ''Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy o możliwości...". A jak nie chce CI sie przewertowac na gore strony to link masz tutaj: http://www.gram.pl/news_9wfgJ,4_Wybrobuj_wersje_beta_gry_World_in_Conflict.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 21:41, roos- napisał:

Powyzsze wymagania to bzdura.
Gralem w to 6vs7 na 6600GT 128MB na srednich detalach, zwalnialo dopiero przy wiekszych rozwalkach
na srodku mapy.

To co napisales pasuje mi do RECOMMENDED a nie minimum.

Może, ale znalazłem to na stronie Gamespotu jako wymagania ALPHY. Nie było chyba podane czy to recommended, czy minimum. Zgubiłem linka, a google coś nie zwraca już tej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że wymagania gry będą bardzo podobne do CnC3. Zobaczymy kurcze mam klucz i chciał bym zagrać ... oby mi poszło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łoł, nie wiedziałem, że klucze są limitowane ilością :P
Ha! Czyli jestem w szczęśliwej 500setce :P To teraz czekamy 2 tygodnie i będzie fun przy ściąganiu 2gb >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomki oddajcie mi jeden z kluczy ja mam neta 6.5 megabit i bedzie sie szybko sciagalo jak komus sie nie opyla sciagac to niech sie podzieli kluczem ze mną:) spreewell@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, klucz beta do tej gry to szajs :P (bez urazy) Fajniejszy jest kod do Halo 3! O! Ale też bym pograł w World cośtam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w sieci i praktycznie tylko w teamach. To jest gra zespolowa. Radze juz organizowac kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz mam, neta 1.3 mb mam, kompa na którym pójdzie to cacko mam, jeżeli będzie szedł transfer na max (ok. 150) to po udostępnieniu za ok. 4 h będzę grał :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... mam wielką nadzieję, że podobna akcja (rozdawanie kluczy beta) będzie miała miejsce przy okazji udostępnienia bety Guild Wars 2 (druga połowa 2008, przypominam).

Jeśli taka okazja się nadarzy, to ja się już zapisuję ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Jeżeli komuś gra się po prostu albo nie pójdzie mu, albo jeszcze jakiś inny powód, chętnie przejąłbym konto, bo wczoraj się nie załapałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to ja też pożebrzę :)

Jak ktoś ma kluczyk/konto i z jakichś względów nie będzie z niego korzystał, byłbym bardzo wdzięczny gdybym mógł go przygarnąć i obdarzyć opieką. Mail na gramsajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować