Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dla mnie to jest tak, że wolę mieć po angielsku przynajmniej głosy. ;P

Szkoda, że w demie jak się przejdzie to miasto, to od razu przenosi na misję z tym bossem...

btw Po pokonaniu bossa wychodzi na to, że Nero miał podobnego do siebie poprzednika sprzed 2,000 lat i zupełnie jak Dante, tatusia z piekieł... ;P

20080709215030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tatuśkiem to chyba się pomyliłem, bo ostatnio grałem w DMC3 więc mi się tak skojarzyło... :F

No i jeszcze muszę dodać plus dla DMC 4, można niszczyć kończyny wrogów(tutaj Frosty). Zdziwiłem się kiedy nie miał żadnej z łap... : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:51, Gol Galad napisał:

Dla mnie to jest tak, że wolę mieć po angielsku przynajmniej głosy. ;P

Tak, tak, ja też wolę angielskie głosy, chodzi mi o napisy rzecz jasna ;]

Dnia 09.07.2008 o 21:51, Gol Galad napisał:

Szkoda, że w demie jak się przejdzie to miasto, to od razu przenosi na misję z tym bossem...

Jak zobaczyełm tego bossa, to pomyślałem sobie tylko "o kur**" ;p W żadnej innej grze nie widziałem lepszego bossa ;D Ten to jest mistrzostwo, specjalnie dla tej gry kupię sobie chyba pada, bo bossa nie mogę rozwalić na klawierce ;/. A co do bossa jeszcze, kurna, jednym uderzeniem rozwalił te drewnaine chatki wkoło :D I jeszcze ta grafika, momentami ta gra pod względem oprawy podoba mi się bardziej niż Crysis na Very High ^^

Dnia 09.07.2008 o 21:51, Gol Galad napisał:

btw Po pokonaniu bossa wychodzi na to, że Nero miał podobnego do siebie poprzednika sprzed
2,000 lat i zupełnie jak Dante, tatusia z piekieł... ;P

To w tej częsci nie gramy jako Dante? O.o Przecież ten typ tak samo wygląda. ;p No, ale fabuły nie poznam dobrze z dema, co innego jakby coś tam było po Polsku... xD

BTW: Ci przeciwnicy, lodowi, w misji z tym bossem - mistrzostwo :D Jak ich złapałem za ryja, to obkręciłem parę razy, i łup, o ziemię dziada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee, tego bossa NIE DA się rozwalić na klawierce ;p Tłukę go jak tylko potrafię, a ten dziad nic tylko stoi ;p Jedynie ociupinkę życia mu zabrałem ;p

20080709222246

20080709222310

20080709222335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz używać Devil Bringera(swojej prawej ręki) po uprzednim celowaniu. Wtedy w powietrzu go bijesz, zaś kiedy zaczniesz opadać, to jeszcze raz używasz i można tak zostać naprawdę długo w powietrzu. Dochodzi jeszcze to, że kiedy zamierza uderzyć, należy szybko złapać się jego łba bo może ciebie trafić. Jeszcze dochodzi moment, kiedy przestanie się on tak palić i stanie się czerwony(będzie też leżeć). Wtedy z ziemi wybijamy go w górę i wyrzucamy go( xD) w określonym kierunku. Kiedy zaś widać, że zamierza uderzyć( tak jakby celował), to aby nas nie trafił wystarczy, że skoczymy w tym samym momencie kiedy na nas skacze. Dochodzi jeszcze jego wybuch, wtedy wystarczy trzymać się trochę z daleka(po uprzednim wyrzuceniu, wtedy odzyskuje "ognistość").
No i bym zapomniał - kiedy zapala się jego prawa dłoń i jakby chciał uderzyć o ziemię, najlepiej jest wylądować! Bo z ziemi będą wychodzić słupy ognia, które można uniknąć zwykłym biegiem albo używaniem DB(ręki), żeby zostać w powietrzu.
To tyle o bossie, co spostrzegłem po 3 zwycięstwach na 7 bitew. :)

EDIT: Kiedy jest w pełnym płomieniu zbytnio nie polecam zachodzić go od tyłu albo od przodu, szczególnie kiedy użyjemy DB, to nam bardzo szybko odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, skorzystam :] Bo ja jedynie cały czas skakłem mu do pyska i waliłęm albo z Miecza albo z Devil Bringera, po czym padałem na glebę, i chowałem się za chatkami ;p A gdy już wyczyścił całą lokację z chatynek, to biegałem wkoło niego i waliłem z pistoletu (screen) xD Ehh... zajarałem się tą grą, na pełniaka się doczekać nie będe mógł teraz ;p Kiedy ma byc premiera na PC?

20080709224530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:43, NuGGet napisał:

I jeszcze kilka screenów ;]
Na pierwszym wygląda to tak jakbym sam wypuszczał z tyłka te orby xD


No no, widać że masz wypasiony sprzęcik - gra nie dość, że chodzi na full detalach, to jeszcze się nie zacina :)

Ja tam grałem w wersję demonstracyjną na Playstation 3 i jakość grafiki była podobna. Nie wiem jak wygląda na LCD z HD, ale pewnie jeszcze lepiej :) Ogólnie rzecz biorąc, gra bardzo mi się spodobała - demo zrobiło na mnie spore wrażenie. Szybka, dynamiczna akcja, fajny świat, niezłe potwory i fenomenalna muzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:46, NuGGet napisał:

Dzięki za rady, skorzystam :] Bo ja jedynie cały czas skakłem mu do pyska i waliłęm albo
z Miecza albo z Devil Bringera, po czym padałem na glebę, i chowałem się za chatkami
;p A gdy już wyczyścił całą lokację z chatynek, to biegałem wkoło niego i waliłem z pistoletu
(screen) xD Ehh... zajarałem się tą grą, na pełniaka się doczekać nie będe mógł teraz
;p Kiedy ma byc premiera na PC?

Wczoraj bodajże, ale w naszym rodzimym kraju mówi się, że we wrześniu(ale, ale - wydawcą będzie CDP, który tej gry nie powinien skaszanić jak to zrobiła Cenega z poprzednikiem). :/

No i polecam obejrzeć http://www.gametrailers.com/game/1671.html?id=1671 trailery, reckę, walki i resztę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:50, master matrox napisał:

No no, widać że masz wypasiony sprzęcik - gra nie dość, że chodzi na full detalach, to
jeszcze się nie zacina :)

Nie jest jakiś mega nie wiadomo jaki, ale niedawno go kupiłem, chciałem w końcu pograć w nowości ;] Na starym kompie to mi się nawet DMC3 ciął ;p

Dnia 09.07.2008 o 22:50, master matrox napisał:

Ja tam grałem w wersję demonstracyjną na Playstation 3 i jakość grafiki była podobna.
Nie wiem jak wygląda na LCD z HD, ale pewnie jeszcze lepiej :) Ogólnie rzecz biorąc,
gra bardzo mi się spodobała - demo zrobiło na mnie spore wrażenie. Szybka, dynamiczna
akcja, fajny świat, niezłe potwory i fenomenalna muzyka!

Ja w sumie nawet nie interesowałem się tą grą wcześniej ;p Ot, czasami zobaczyłem tylko nowe screeny. Teraz zainstalowałem bo mi się nudziło, i proszę, temat już zaspamiony screenami ;p A gra faktycznie robi wrażenie, szczególnie ten boss, takiego wielkiego dziada to chyba nigdzie indziej nie widziałem ;] Ciekawe jacy bossowie są w pełnej wersji ^^

Gol Galad >
Kurcze, wszystkie dobry gry wyjdą wtedy, kiedy akurat będzie trzeba do szkoły iśc ;p No, ale dobrze że CDP to wyda, może z ceną nie przesadzą a i polonizacja będzie dobra (Oby kinowa) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:54, NuGGet napisał:

Nie jest jakiś mega nie wiadomo jaki, ale niedawno go kupiłem, chciałem w końcu pograć
w nowości ;] Na starym kompie to mi się nawet DMC3 ciął ;p


Ja miałem podobnie ;)
Ściągając demo liczyłem ot, na zwykłą gierkę, a okazało się, że jest to rewelacyjny tytuł!

Dnia 09.07.2008 o 22:54, NuGGet napisał:

Ja w sumie nawet nie interesowałem się tą grą wcześniej ;p Ot, czasami zobaczyłem tylko
(...)


No ja troszkę tak, bo na forach konsolowych o tej grze była spora dyskusja. Jak cenowo zejdzie w dół do 100 zł to na pewno kupię, bo jest warto. Obecna cena wersji PS3 to około 120 - 130 zł.

Dnia 09.07.2008 o 22:54, NuGGet napisał:


Gol Galad >
Kurcze, wszystkie dobry gry wyjdą wtedy, kiedy akurat będzie trzeba do szkoły iśc ;p
No, ale dobrze że CDP to wyda, może z ceną nie przesadzą a i polonizacja będzie dobra
(Oby kinowa) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:58, master matrox napisał:

Obecna cena wersji PS3 to około 120 - 130 zł.

120 złotych to dla mnie dużo, ale IMO jak na grę na PS3, to tyle co nic ;] Jeśli tyle kosztuje ta gra na PS3, to na PC pewnie będzie coś na poziomie 79.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 23:02, NuGGet napisał:

> Obecna cena wersji PS3 to około 120 - 130 zł.
120 złotych to dla mnie dużo, ale IMO jak na grę na PS3, to tyle co nic ;] Jeśli tyle
kosztuje ta gra na PS3, to na PC pewnie będzie coś na poziomie 79.90.

Heh... A co powiedzta na to? :)
http://www.sk2.pl/14858
http://www.sk2.pl/14859
Dwie naprawdę świetne figurki, których premiera pokrywa się z polską premierą gry. : P

btw http://www.gametrailers.com/game/1671.html?id=1671 Polecam obejrzeć przynajmniej część filmików, dla samego wglądu jak gra wygląda. Miodzio! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2008 o 23:12, Gol Galad napisał:

Heh... A co powiedzta na to? :)

W życiu bym nie dał tyle za figurkę z gry ;p Jak byłem mały to kupowałem Action Many, ale nie za tyle kasy ;p Chyba tylko prawdziwy fanatyk tej gry to kupi, albo bogacz ;p W każdym razie, dla mnie, kupowanie takiego czegoś, za tyle kasy, to szaleństwo ;p

Dnia 09.07.2008 o 23:12, Gol Galad napisał:

btw http://www.gametrailers.com/game/1671.html?id=1671 Polecam obejrzeć przynajmniej
część filmików, dla samego wglądu jak gra wygląda. Miodzio! ;)

Ja jutro popatrzę, teraz musze spróbować zmłucić tego ognistego dziada ;p
Tak w ogóle, to widze że na Gametrailers "trochę" filmików z tej gry jest... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy umiałby ktoś rozwiązać mój problem (patrzcie załącznik)? :P Wgrałem demo DMC4 z Clicka! i wywala mi jakiś error... :///

Z innymi grami nie ma problemu (np GRID śmiga aż miło), sterowniki do grafy (8800GTS 640mb) najnowsze... Ech, o co tutaj chodzi?

20080710175538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:55, kviathus napisał:

(...)


O kurcze, niezły ten błąd...
A próbowałeś przeinstalować demo? Może to pomoże. Skoro inne gry śmigają Ci aż miło, to i z DMC4 nie powinno być problemu. Kłopot raczej leży w samym demie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstaluj demo - jak nie pomoże to odinstaluj. Potem ściągnij aktualizacje do sterowników grafiki, bo sądząc po komunikacie to właśnie z nią jest ten błąd(albo to procesor, straszni pomotany ten komunikat). Spróbuj też zaktualizować Windę. :p

Chociaż, najbardziej według mnie to coś z plikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:51, Gol Galad napisał:

Reinstaluj demo - jak nie pomoże to odinstaluj. Potem ściągnij aktualizacje do sterowników
grafiki, bo sądząc po komunikacie to właśnie z nią jest ten błąd(albo to procesor, straszni
pomotany ten komunikat). Spróbuj też zaktualizować Windę. :p

Chociaż, najbardziej według mnie to coś z plikami...


Dzięki za zainteresowanie i pomoc, chłopaki. :)

Ech, najnowsze stery, direktiksy, reinstalki... A fatal error jak był tak jest. :P Na bank coś leży w samym demie. A skoro tak, to na pewno nie jestem jedynym w Sieci z tym kłopotem. Wygooglowałem "devil may cry 4 trial fatal error" i znalazłem ciekawego posta, oto cytat:

>Anyone whos experiencing a Fatal Error launching the Devil May Cry 4 PC demo should set your desktop >resolution to 1280x1024 then launch the game, set the correct resolution in game and set your desktop back
>
>Lol, i dunno what made me try that but works now( i still got it after May DX runtime install )

Po przeczytaniu myślę: no faktycznie LOL! :D A po wypróbowaniu na własnej skórze: ROTFL!!! - naprawdę działa. ;D Ale wiocha. :D

Tak więc gdyby ktoś jeszcze miał problem z fatal errorem: zmieńcie rozdzielczość pulpitu na 1280x1024 i wtedy gra ruszy. :P Później nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odpalić demko w np. 1680x1050... =)

Hehe, pierwszy raz spotykam się z takim "errorem". :) I weź na takie coś wpadnij, ludzie są naprawdę nieźli. :D

PS. No to ja teraz spadam przetestować nowego Devila w akcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 22:40, Gol Galad napisał:

/.../

W pełnej wersji można dodawać Nero nowe kombo, także używa on miecza Vergila (swoją drogą ciekawa sprawa, wychodzi na to, że ta demoniczna ręka zawiera w sobie coś z brata Dante) - mój rekord na Baelu to jakieś 40 sekund i załatwiłem go dwa wielkimi kombosami z devil triggerem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie moze czemu Polska premiera jest opozniona o dwa miesiace w stosunku do USA i europejskiej ?

Bo tym razem w wymowki o najwiekszej lokalizacji itp nie uwierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować