Zaloguj się, aby obserwować  
Zieloonnyy

Devil May Cry 4

742 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 17:05, MKrzyzanowski napisał:

Mam pytanie. W planie wydawniczym do września nie został uwzględniony DMC4, a w sklepie
jest III kwartał. Która z tych wersji jest prawdziwa? chyba nie będzie aż takiego poślizgu
lipiec-październik.


Japońce chyba już w Lipcu dostaną DMC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dokładnie 24 lipca.
A co do czasu gry do bywa różnie, każdy kto grał w DMC3 wie, że może to zająć 7h, a może i 3h jeśli ktoś jest już weteranem serii DMC. Bardziej mnie przerażają wymagania, chociaż nie są wysokie to dobrze się nie będzie grało, dużo FPS-ów nie wyciągnę. To duży minus jak na tego typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:16, HiSin napisał:

wiesz nie czytam tych postów

Jak o coś pytasz, to mógłbyś przynajmniej ze dwa posty przeczytać by nie popełniać tak głupich faux pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po krótkiej przygodzie z demem i muszę powiedzieć, że już nie mogę doczekać się pełnej wersji!

Gierka ma świetną grafikę i muzykę, a przede wszystkim jest diabelnie dynamiczna i grywalna! Konwersja już teraz prezentuje bardzo dobry poziom, a przecież do premiery zostało jeszcze sporo czasu. Nie mówię - zaskoczyło mnie to, szczególnie po Resident Evil 4, czy też Onimusha 3, których PCtowa wersja jest lekko mówiąc totalnie zrąbana (w pierwszym przypadku pojawił się stosowny patch, ale w drugim całkowicie nas olano)...

Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze już nic nie poprawią ponieważ została wczoraj wydana. W Polsce ujrzymy ją dopiero we Wrześniu. Jutro najprawdopodobniej zagram w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam!
To nie jest konwersja jak z DMC 3, który był poniekąd spaprany(problemy z padem; chociaż w demku musiałem trochę się nakombinować, aby ustawić dobre sterowanie, bo tam jest zrobione dla X360).

Demko wymiata, szczególnie ta bitka z tym bossem! Mogę się założyć, że przynajmniej cała gierka będzie tak dynamiczna. ;P

Jeszcze dochodzi benchmark, który też jest całkiem miłym dodatkiem. Jednakże jak ukończył test to średnia ilość FPS wynosiła ok. 59.99 i dostałem B(potrzebna wymiana sprzętu xD). Powaliło mnie to... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 20:48, NuGGet napisał:

Opyla się instalować demo DMC4 jeśli nie mam pada? ;p Da się bez sześciu rąk pograć na
klawiaturze? ;]

Ta gra nie jest aż tak szybka(póki co w demie, ale możesz mieć problem z bossem, bo trzeba go szybko chwytać ręką), więc da się grać. :P
Ale z padem, jest naprawdę najprzyjemniej...

btw W benchmarku było pokazane jak walczy Dante z tym bossem. Ma naprawdę fajne bronie(np. takie latające obręcze w których siedzi Dante i strzela). Eh, wersji PC się doczekać nie mogę...

@Grochola
Yay... A to ci nowina, po prostu wyciek z jakiegoś sklepu lub fake...

A ściągaj se, ja poczekam na polską premierę(ew. jak bratanek będzie wracał z USA to byłby prezent od wujka i ciotki, akurat na urodziny xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.
Bo w demie sa dwa tryby, DX9 i DX10, czy na tym kompie (W podpisie) pogram w DX10 bez jakichs problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, raczej powinieneś, na wszystkim w maksimum(trzeba mieć vistę, aby mieć odblokowane DX10 -.-) wyciągniesz pewnie więcej niż 40 FPS. ;)

EDIT: Używaj przycisku "odpowiedz" - taka prośba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:05, NuGGet napisał:

Jeszcze jedno pytanie.
Bo w demie sa dwa tryby, DX9 i DX10, czy na tym kompie (W podpisie) pogram w DX10 bez
jakichs problemów?

Jeśli masz viste to nie widze problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Vistę, i wyciągam w tej grze "trochę" więcej niż 40 FPS ;]
Wszystko na full, DX10, 1280x1024.
Swoją drogą, mam problem, nie wiem czy to koniec dema czy cus, ale co mam tu zrobić (screen 2)? Strzelam w ten badziew ale nie trafiam ;p

20080709212102

20080709212116

20080709212131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:22, NuGGet napisał:

Mam Vistę, i wyciągam w tej grze "trochę" więcej niż 40 FPS ;]
Wszystko na full, DX10, 1280x1024.
Swoją drogą, mam problem, nie wiem czy to koniec dema czy cus, ale co mam tu zrobić (screen
2)? Strzelam w ten badziew ale nie trafiam ;p


Musisz użyc "łapy" znaczy devil arm aby się tego chwyci.

Wypas giera, niech żyje Sparda ole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 21:22, NuGGet napisał:

Mam Vistę, i wyciągam w tej grze "trochę" więcej niż 40 FPS ;]
Wszystko na full, DX10, 1280x1024.

Dziwne, gra u mnie wygląda tak samo na DX9. Ale to może moje oko mnie myli. :p

Dnia 09.07.2008 o 21:22, NuGGet napisał:

Swoją drogą, mam problem, nie wiem czy to koniec dema czy cus, ale co mam tu zrobić (screen
2)? Strzelam w ten badziew ale nie trafiam ;p

Jak weźmiesz czaszkę to przytrzymaj Lock - On (spacja) i użyj Devil Bringer. Wtedy automatycznie lecisz. ;P

btw. Coś w tym demku jednak za łatwo, nie ma prawie nic do bicia oprócz tych klaunów... xd
Nie da się nabić tego Atomic(no chyba, że na końcu x) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, wyżej nie było full detali ;p Nie było AA ;p
Ogólnie gra wymiata, nie lubiłem gier konsolowych, ale jak tylko wyjdzie pełniak DMC4 po Polsku to kupuje ;]
Po Polsku chcę dlatego, że inaczej nie zrozumię fabuły japońskich gier ;p

20080709213746

20080709213808

20080709213837

20080709213901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować