Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Sega Rally Revo - temat ogólny

158 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 08:19, MandiATO napisał:

> Sory jak zmienić ustawienia domyślne klawiatury.

Nie ma takiej możliwości... A jako, że gra jest Games for Windows, to w pełni sprawnie działa
jedynie z padem od X360:-) (każdy dowolny inny pad wymaga dodatkowej zabawy z profilerami zewnętrznymi
aby można było chociażby po menu nawigować, a o wibracjach zapomnij).

Nie ma to jak cudowne rozwiązania wymuszane przez monopolistę...:-)


Tu bym się z tobą nie zgodził, ja nie mam pada ala XBOX 360, lecz poczciwego Logitecha Rumblepad 2, i pad działa bez problemu w grze (nie używałem żadnych programów zewnetrzych, jedynie skofigurowałem pada w ustawieniach, które się uruchamiają podczas autostartu płytki), jedyny problem to niemożność nawigowania po menu gdy jest tekst (np jak wejdziemy do opcji). Ale w samej grze pad spisuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 01:47, Wiosna napisał:

Tu bym się z tobą nie zgodził, ja nie mam pada ala XBOX 360, lecz poczciwego Logitecha Rumblepad
2, i pad działa bez problemu w grze (nie używałem żadnych programów zewnetrzych, jedynie skofigurowałem
pada w ustawieniach, które się uruchamiają podczas autostartu płytki), jedyny problem to niemożność
nawigowania po menu gdy jest tekst (np jak wejdziemy do opcji). Ale w samej grze pad spisuje
się świetnie.


Dokładnie o tym piszę, nie ma możliwości (bez użycia profilera) nawigowania po menu, a wibracji w tej grze nie włączysz na niczym poza X360 pad... Sprawdzone na Logitechu i Saitekach P2600 i P3600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 08:42, MandiATO napisał:

Dokładnie o tym piszę, nie ma możliwości (bez użycia profilera) nawigowania po menu, a wibracji
w tej grze nie włączysz na niczym poza X360 pad... Sprawdzone na Logitechu i Saitekach P2600
i P3600.


Faktycznie wibracje nie działają, nie wiedziałem o tym, bo po prostu ich nie używam więc nie miałem potrzeby sprawdzania. Ale dobrze, że wogle jako tako działa pad. Dobrze, że nie zrobili, że tylko pada od xklocka można używać, wtedy to byłaby porażka tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 10:49, Wiosna napisał:

Faktycznie wibracje nie działają, nie wiedziałem o tym, bo po prostu ich nie używam więc nie
miałem potrzeby sprawdzania. Ale dobrze, że wogle jako tako działa pad. Dobrze, że nie zrobili,
że tylko pada od xklocka można używać, wtedy to byłaby porażka tej gry.


Sęk w tym, że w pełni funkcjonalnie właśnie tylko pad od XKlocka działa, pozostałe działają częściowo. A jakoś we wcześniejszych ścigałkach Segi (w tym także bezpośrednio poprzedzającym Outrunie 2006) wszystkie pady działają jak należy i nawigować po menu chociażby można, za to już w Rally dzięki certyfikatowi GfW tak się już nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Proszę was o opinię czy jest sens tworzenia forum z tematyką do tej gry? Czy to się może sprawdzić? Macie jakieś propozycje, jakie działy powinny się znaleźć na forum z tą grą? Z góry dziękuję wszystkim za cenne porady.
http://www.szkody.lh.pl/viewforum.php?f=182&sid=92e7fc67471888ccd33df32574a471d4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Taką prosbe. Ponieważ nie moge przejsc tej gry i odblokowac samochodów prosiłbym o save lub unlocki samochodów jak ktos troche ta gre przeszedł i ma jakies samochody odblokowane proszę go o przesłanie mi save na email krzykosp@vp.pl lub podanie linku z sevem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sega Rally w dniu 15 maja trafi do serii TopSeller za jedyne 40 złotych, wolałbym zobaczyć w tej cenie Colin McRae: DiRT-a ale Sega Rally to też bardzo dobra rajdówka i może nawet ją sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, mianowicie nie wiem jak przestawić sterowanie na moją kierownice ustawiam co i jak ale gdy odpalam wyścig to nic nadal na klawiaturze jest sterowanie ;/ help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja mam inny problem, nie mogę stworzyć konta online(gra oryginalna(jeśli to coś zmienia to gra kupiona w biedronce)


EDIT
spróbowałem zainstalować patcha(z gram.pl) i efekt jest taki że..... teraz gra przy włączeniu prosi o płytę mimo iż znajduje się ona w napędzie...o co chodzi??(bez patcha działa ale tylko na singlu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą bo nie mogę ustawić grafiki na wysze detale i rozdzielczość pixele rażą po oczach a powinno mi chodzić na max co robić help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inne pytanie dotyczące Sega Rally. Ostatnio kupiłem grę w Biedronce, włącza się bez większych problemów, ale model jazdy jest po prostu beznadziejny! Nie wiem czy tak ma być, ale kiedy chcę skręcić, samochód skręca się chyba o jakieś 90 stopni (no w każdym razie bardzo mocno zarzuca) co praktycznie uniemożliwia grę. Wątpie, żeby tak miało być, da się z tym coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 21:48, wojtek2222 napisał:

Ja mam jeszcze inne pytanie dotyczące Sega Rally. Ostatnio kupiłem grę w Biedronce, włącza
się bez większych problemów, ale model jazdy jest po prostu beznadziejny! Nie wiem czy
tak ma być, ale kiedy chcę skręcić, samochód skręca się chyba o jakieś 90 stopni (no
w każdym razie bardzo mocno zarzuca) co praktycznie uniemożliwia grę. Wątpie, żeby tak
miało być, da się z tym coś zrobić?


Ja mam tak samo. do dupy ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dopiero teraz zauważyłem, że biedronkowa wersja Segi Rally - w przeciwieństwie do premierówki - nie współpracuje z Games for Windows - LIVE... Ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować