Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2009 o 09:37, MateoKiszlo napisał:


Ogólnie spoko, tylko sobię jeszcze poczekamy. No i na dobrą sprawę szkoda, że jest tylko Lighthouse jako nowa mapa, a reszta to wzięte i zmodyfikowane z kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś mozliwość żeby dodać L4D do steama po formacie? Bo mam na dysku lecz nei mgoę dodać... Każe mi od nowa ściagać -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 20:32, Outlander-pro napisał:

Za to często są Ruscy, którzy ani w
ząb po angielsku i noobią strasznie. Leży apteczka, piszę, mówię, wołam, wskazuję, a
typ biegnie między zombiaki i dziwi się, że ginie. A potem wylewa swoje żale przez mikro
i nikt go nie rozumie. Chyba, że jest drugi Rusek, to rzucają skatinami i innymi, brechtają
się itp. Wkurzający.


Fakt, na Rosjanach nabiłem sobie mnóstwo apteczek i pigułek do osiągnięć :D
Od Ruskich są gorsze tylko ruskie dzieci, których jest przerażająco dużo (ośmioletnia dziewczynka nawijająca w kółko na versusie potrafi wyprowadzić z równowagi :P ) Najlepsze jest to, że kumplowi, który kiedyś uczył się rosyjskiego, zdarzyło się, że nie uwierzyli, że nie mówi po rosyjsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 17:19, Akoss-94 napisał:

Czy jest jakaś mozliwość żeby dodać L4D do steama po formacie? Bo mam na dysku lecz nei
mgoę dodać... Każe mi od nowa ściagać -.-"


Kup orginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 17:19, Akoss-94 napisał:

Czy jest jakaś mozliwość żeby dodać L4D do steama po formacie? Bo mam na dysku lecz nei
mgoę dodać... Każe mi od nowa ściagać -.-"

A jak to możliwe, że ci się usunął ze Steam''a? Czyżbyś reinstalował clienta Steam? Dla przykładu ja przeciętnie 5 razy w roku robię format partycji systemowej (te moje szalone eksperymenty:) ale Steam''a mam na osobnej partycji i po reinstalacji systemu nie mam żadnego problemu z uruchomieniem go- bez ponownej instalacji czy innych cudów.
A ten twój L4D to po prostu pliki w folderze SteamApps czy zrobiony Steam''em Backup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:51, Dzikq napisał:

Kup orginal.



Pomyśl zanim napiszesz...
Jak bym nei miał orginału to by mi nie ściagało go z steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:59, Akoss-94 napisał:

steama miałęm na partycji systemowej. L4D jako 5gb dałem na inny dysk żęby nie pobierać.
Jest to cała ściagnięta gra.

No właśnie, a może jednak któregoś pliku brakuje i stąd Steam chce ściągać od nowa?
A tak w ogłe to jak dałeś na inny dysk? Znaczy skopiowałeś pliki, które uznałeś za pliki gry, zrobiłeś Steam''em backup czy, żepo prostu instalowałeś tam grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałeś formata, to wszystkie dane z rejestru zostały wykasowane i Steam już "nie pamięta" o tym, że L4D jest na dysku D. Według mnie powinno więc pomóc przekopiowanie gry do folderu SteamApps.

Przygotuj też się na uaktualnianie gry, żebyś nie myślał, że gra ściąga Ci się od nowa - niedawno wyszła łatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duzo cos kombinuje i kreci, wiec dla mnie to brzmialo jednoznacznie. Bo jesli skopiowal cala gre, to powinnien wiedziec gdzie ono sie znajdowalo wczesniej, a tak to nie wiadomo o co temu typowi chodzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:16, Lesz3yk napisał:

Skoro miałeś formata, to wszystkie dane z rejestru zostały wykasowane i Steam już "nie
pamięta" o tym, że L4D jest na dysku D. Według mnie powinno więc pomóc przekopiowanie
gry do folderu SteamApps.

Jak dla mnie pamięć Staem''a nie zależy od rejestru, tylko od serwera, więc format nie ma z tym nic wspólnego. Jeśli idzie o sztuczkę z przekopiowaniem plików do SteamApps to sam kiedyś tego próbowałem i nic nie pomogło. Sęk w tym by mieć cały nietknięty folder Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra była na dysku D. Od początku. bo tam miałęm miejsce.
Weź sie ogranij. Zobacze czy przekopiowanie do steamapps zadziała.

PS. wam też tak steam muli?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:54, Akoss-94 napisał:

gra była na dysku D. Od początku. bo tam miałęm miejsce.

Ale jak to? U mnie wszystkie Steamowe gry są w SteamApps, jesteś pewein, że pliki gry są tam nadal?
Bo Ja miałem coś podobnego z Dark messiah: niby grę instalowałem gdzieśtam poza Steam, ale po zarejestrowaniu na Steam''ie Steam przeniósł pliki do SteamApps. To by wyjasniało dlaczego po formacie Steam ich nie widzi, po prostu były na formatowanej partycji.

Dnia 15.03.2009 o 21:54, Akoss-94 napisał:

PS. wam też tak steam muli?....

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam mały problem ponieważ kupiłem gre ale gdy klikam że chce zainstalować na początku jest okienko ładowania lecz po chwili znika a gdy dalej próbuje zainstalować nic sie nie dzieje...

Jak mam zainstalować gre? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 14:52, matiz09 napisał:

Siema

Mam mały problem ponieważ kupiłem gre ale gdy klikam że chce zainstalować na początku
jest okienko ładowania lecz po chwili znika a gdy dalej próbuje zainstalować nic sie
nie dzieje...

Jak mam zainstalować gre? oO

A masz Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować