Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 14:49, Zabujca_Smokuf napisał:

Widzę ,że podoba Wam się jednak ten Survival ,wbrew moim oczekiwaniom.


Syndrom masochizmu :]

A poważnie - trybik jest tak grywalny, bo oferuje rywalizację, esencję L4D [czyt. zombiaszcza! AAA] i satysfakcję ze zdobytych medali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa na Społeczności Steam(czy jakoś tak): "Sinir"(tylko pierwsza litera duża) :).
------------------
Przed chwilą grałem na mapce Last Stand i z grupą z poczekalni(czyli nieznaną) udało mi się przetrwać... uwaga... 9.40s! Jeszcze 20 sekund i zdobyłbym złoto na najtrudniejszej(według mnie) mapce z Survivora. Dodam jeszcze, że ukrywaliśmy się w garażu, w miejscu, gdzie woła się Hordę. Wystarczy wyposażyć się w shotguny, wejść na te 3 duże beczki w rogu i często używać melee, by smoker nas nie strącił :D. It really works!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 17:25, sinir napisał:

Nazwa na Społeczności Steam(czy jakoś tak): "Sinir"(tylko pierwsza litera duża) :).


Hmm, system znalazł Cię jako "sinnir", nie wiem czy to na pewno Ty :P Hmm jak coś to spróbuj znaleźć mnie: Outlander

@Crew
Dziwne, system Cię nie znajduje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj jeszcze raz, ale tym razem spróbuj wpisać z maje litery crew08@o2.pl

Lub ty podaj swój mail , bo ja raczej niechętnie daję login do konta : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem w końcu systematycznie grać w lefta. Macie jakieś rady w Versusie jak grać poszczególnymi zombiakami? Bo skacze hunterem, zawsze źle bo zadaje mało obrażeń, i szybko mnie zabijają. Raz mi się udało dobrze skoczyć na ocalonego, który oddalił się od grupy, ale to raczej szczeście było nie skill.
Druga sprawa to survival. Zawsze po osiągnięciu brązowego medalu zaraz giniemy. Sorry że to powiem, ale wku**** mnie tank za tankiem. Jednego zabijemy nadchodzi drugi. Wolę 3 hunterów i hordę niż tanka za tankiem i hordę! Bo nie wiadomo w końcu w co atakować - muszę uważać na tanka i walić w niego jednocześnie odpędzając się od hordy. Da ktoś jakieś rady do tego trybu?
Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


jak dla mnie to to tak średnio ''works'' fakt, że stojąc na tych ''baryłach'' tank pierw się musi wdrapać, a w tym czasie z shotgunem to go ubije się w 2 sekundy, ale co jeżeli.. naraz zaatakuje cię hunter i smoker? hunter jak na kogos odskoczy, to reszta zanim będzie mogła cokolwiek zrobić, to jeden członek druzyny już będzie w drugim koncu mapy razem ze smokerem.... shit.
P.S jakies pomysły na finał na dachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a jednak to na last standzie działa, i to bardzo dobrze ;). Próbowałem 3 razy, raz nam się udało dojść do 8:40 ale wtedy skonczyła się amunicja, a przy reszcie padaliśmy na 2 tankach przez to, że tego drugiego nie widzieliśmy i jak było ciało to myśleliśmy że to świeżo martwy ten ostatni... ech :p. Ale zaliczyłem Golda w szpitalu i w finale na lotnisku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 05:07, Pernia napisał:

... a jednak to na last standzie działa, i to bardzo dobrze ;). Próbowałem 3 razy, raz
nam się udało dojść do 8:40 ale wtedy skonczyła się amunicja (...)


W survivalu, jeśli celuje się powyżej 10 minut, trzeba poruszać się co rusz w inne miejsca. Campowanie na zdrowie nikomu w Survivalu jeszcze nie wyszło; zresztą spójrzcie na design map - najlepsze fanty [amunicja + bronie] w samym centrum mapy, na możliwie otwartym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 23:58, Dzikq napisał:

Grać zespołowo.

Sorry, że to powiem ale jeśli miałeś zamiar powiedzieć tylko tyle, to mogłeś nic nie mówić.
Ponawiam pytanie! Chodzi mi dalej o tą grę hunterem i jak bronić się przed tankiem za tankiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2009 o 06:53, MateoKiszlo napisał:


W survivalu, jeśli celuje się powyżej 10 minut, trzeba poruszać się co rusz w inne miejsca.
Campowanie na zdrowie nikomu w Survivalu jeszcze nie wyszło; zresztą spójrzcie na design
map - najlepsze fanty [amunicja + bronie] w samym centrum mapy, na możliwie otwartym
terenie.


Moim zdaniem, to co mówisz jest bzdurą... Ja na większości mapek, gdzie mam powyżej 10 minut siedziałem ze znajomymi ciągle w jednym miejscu i co jakiś czas, gdy jest taka jakby przerwa od ataków hordy biegliśmy po ammo i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 06:53, MateoKiszlo napisał:

> ... a jednak to na last standzie działa, i to bardzo dobrze ;). Próbowałem 3 razy,
raz
> nam się udało dojść do 8:40 ale wtedy skonczyła się amunicja (...)

W survivalu, jeśli celuje się powyżej 10 minut, trzeba poruszać się co rusz w inne miejsca.
Campowanie na zdrowie nikomu w Survivalu jeszcze nie wyszło; zresztą spójrzcie na design
map - najlepsze fanty [amunicja + bronie] w samym centrum mapy, na możliwie otwartym
terenie.

Zależy na której mapie, w szpitalu i przy stacji benzynowej można dostać złoto kampiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 20:44, Kirabaxior napisał:

Zacząłem w końcu systematycznie grać w lefta. Macie jakieś rady w Versusie jak grać poszczególnymi
zombiakami? Bo skacze hunterem, zawsze źle bo zadaje mało obrażeń, i szybko mnie zabijają.
Raz mi się udało dobrze skoczyć na ocalonego, który oddalił się od grupy, ale to raczej
szczeście było nie skill.

Boomerem resp się najlepiej jakieś 8 metrów od grupy w stronę safe''a (żeby Ci nie uciekli), i od rzu atakuj. Hunterem atakuj sam tylko jeśli możesz zrobić pounce''a za ponad 15, a jeśli nie, postaraj się zorganizować z grupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie powinno być tak łatwo bo niby naprawili to że po 13 minucie nie pojawiały się tanki a czasami powyżej 15 minuty naprawdę bywało gorąco bez tanków, dobra idę zobaczyć czy rzeczywiście to porawili :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować