Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 19:58, heaton_1992_bdg napisał:

Zacząłem właśnie grać w Left 4 Dead, jednak jak na razie chce poznać tą grę i pograć
offline. Potrzebne mi są jakieś dodatkowe mapy, tylko nie wiem czy takowe są a także,
czy ich pobranie jest legalne. Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc, jeśli ktoś oczywiście
może pomóc : )



Fanowskie mapy znajdziesz tu: http://www.l4dmaps.com, choć Dared00 ma rację, jak chcesz na nich grać po necie to umów się z kumplami (żeby zagrać wszyscy muszą mieć mapę na dysku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 13:37, Cirno napisał:

To że nikt się tu nie wypowiada, nie oznacza że nikt nie gra :)


Nie dosłownie, ale wyraźnie spadło zainteresowanie. Zgodnie z moimi oczekiwaniami, DLC szybko przestało stanowić na dłuższa metę atrakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zacząłem grać w Left 4 Dead i mam dwa rozdział za sobą. Gra jest spoko, do tłumów zombie strzela się dość przyjemnie, a adrenalina czasem mocno skocze w górę. Chaos pojawiający się od czasu do czasu na ekranie bywa naprawdę emocjonujący, zwłaszcza przy nagłych falach zombiaków i przy tej płaczącej dziewczynie. ;)
Ale gra pomimo swoich zalet, nie jest aż tak super jak się spodziewałem. Ta monotonia rozgrywki już w pierwszym rozdziale zaczęła mi trochę przeszkadzać. To co będzie później, skoro już na początku trochę nudą wieje ? Inna sprawa, towarzysze cały czas wchodzący w mój celownik, no normalnie szału można dostać, albo Tank który jak tylko się pojawi rzuca się akurat na mnie, tak jakby inny z mojej drużyny w ogóle nie istnieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2009 o 18:05, Cirno napisał:

Graj sobie w grę do multi z botami :D

Multi z botami ? Nie brzmi to zbyt interesująco. Jak multi, to tylko z żywymi graczami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty to właśnie robisz, skoro nie grasz na versusie to znaczy że grasz w kampanię z kretyńskimi publicami, albo z botami :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 13:37, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie opłaca się kupić jeszcze ta grę dla multi ?


jeśli chcesz grać samemu na public to nie. Najlepiej z kumplami/znajomymi z reala for/klanów itd. inaczej nei ma sensu, bo żeby trafić na ograniętych ludzi trzeba mieć naprawdę farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 14:09, Szw3dzik napisał:

A a co jest z tym publikiem i tymi ludzi na multi ? nie umieją grać czy co ?


Na publicach gra masa ludzi, którzy więcej Ci szkody przyniosa niż pożytku. Tak zwanych noobów :p Jednakże znajdziesz też masę ludzi, którzy grać potrafią i chętnie dołączą gdy znajdzie się ekipa. Np: ja ;D. Jestem przy kompie, dajesz znac i wbijam :) Granie z kumplami w versus to czysta frajda i nie nudzi się nawet przy wielogodzinnych sesjach. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam zamiar sobie kupić steam key Left 4 Dead (z Allegro). Jest tam napisane, że klucz zawiera "cut wersję (ograniczona przemoc)". Istnieje coś takiego, jak cut wersja do Left 4 Dead? Jeśli tak, to jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja sprzedawana na terenie niemiec, nie odlatują kończyny i jest zielona krew bodajże :3
Dlatego radzę kup sobie normalną wersję a nie jakąś niemiecką ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym, to chyba wersja z Niemiec, mniej krwi itp, nie wiem czy rozwalanie się ciał na kawałki też nie zostało usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować