Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2009 o 11:41, Lukiwwo94 napisał:

Panowie czy nie widzicie nic dziwnego w wydaniu Left 4 Dead 2 akurat teraz na wakacje?


Owszem, całe community widzi. I nie na okres wakacji, tylko listopada.

Dnia 06.06.2009 o 11:41, Lukiwwo94 napisał:

Po filmikach gra prezentuje się fatalnie dzienny klimat, bronie do walki wręcz poco one
komu walenie z kolby było fajne


Dzienny klimat to kwestia upodobań, bronie melee? Nie chcesz, nie korzystaj. Ja chętnie zaoszczędzę w ten sposób amunicję oraz uniknę przypadkowego uruchomienia alarmu w aucie.

Dnia 06.06.2009 o 11:41, Lukiwwo94 napisał:

, i bohaterowie jakoś podejrzanie mi wyglądają no a pozytywnych
ulepszeń od pierwszej wersji niestety nie widzę.


Podejrzane typy ^^

Nie widzisz ulepszeń? Otwórz oczy, szeroko.

>Czy orientujecie się może jak będzie

Dnia 06.06.2009 o 11:41, Lukiwwo94 napisał:

cena tego produktu chodzi mi o wersje pudełkową i o sam kod który będzie można na pewno
nabyć na allegro.


139,90 zł na początku, kody pewnie tak jak później, czyli po okresie 3-5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 10:28, MateoKiszlo napisał:

/ciach/


Ale nie tylko lamy grają na publicach. Powiem Ci, że spotkałem tam dwóch angoli i francuza, z którymi przegrałem dobre kilka godzin i się fajnie kooperowało, każdy miał mikrofon, nawet francuz (który niewiele rozumiał) starał się pomagać. I też każdego spotkałem na publicach :) Dopiero wczoraj taka porażka z doborem graczy. Poza tym, gdzieś tych kumpli trzeba poznać, by z nimi później grać :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:40, Lukiwwo94 napisał:

> Nie widzisz ulepszeń? Otwórz oczy, szeroko.

A ty jakie widzisz bo ja żadnych ?


- AI Director 2.0 [zmienia efekty pogodowe, ścieżki na mapie]
- Poprawiona sfera audio-wizualna [nowy efekt ognia i pipe bomb, zmiany pogodowe itd.]
- Ulepszone crescendo events oraz finały
- Koniec z camping cornerem [choćby z powodu pana The Charger]
- Nowy system uszkodzeń ciała [zwykłych zombiaszczy oczywiście]
- Bardziej zbalansowane bronie [patrz: snajperka]
- Lepszy design map [otwarte tereny nie było w jedynce, aż tak wiele - a to rodziło frustrację ze strony zainfekowanych]
- Pięć, dużo większych kampanii, nowy tryb, SDK od początku, kompatybilność z custom maps stworzonymi na cele jedynki + zupełnie nowy tryb
- Nowi zainfekowani [ponoć, aż trzech specjalnych]
- Bronie melee [i związane z tym nowe taktyki, większe zróżnicowanie]

Próbujesz oceniać wszystko na pierwszy rzut oka, a wiele rzeczy nie jest widocznych gołym okiem. Co prawda dla mnie to wciąż będzie L4D 1.5 ale trudno narzekać na brak nowości. Dla mnie wystarczy do dobrej zabawy, z pewnością ciekawszej niż ta oferowana przez poprzednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:08, MateoKiszlo napisał:

> > Nie widzisz ulepszeń? Otwórz oczy, szeroko.
Próbujesz oceniać wszystko na pierwszy rzut oka, a wiele rzeczy nie jest widocznych gołym
okiem. Co prawda dla mnie to wciąż będzie L4D 1.5 ale trudno narzekać na brak nowości.
Dla mnie wystarczy do dobrej zabawy, z pewnością ciekawszej niż ta oferowana przez poprzednika.


No możliwe choć i tak dalej pachnie mi to robieniem gry na kasę i to nawet bardzo podejrzewam że i tak w to nie zagram a w jedynkę grałem ile się dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 16:53, Lampek napisał:

> /ciach/

Wspomniałeś "koniec z camping cornerem" - co to znaczy?


Siadacie w kącie i przeczekujecie hordę, bądź związane z nią wydarzenia [np. okres do przybycia windy w NM4]. Wiąże się z tym jeszcze jedno pojęcie: Shiva Stacking, czyli tworzenie żywego obrazu bogini Shivy [posiadaczki więcej niż dwóch rąk :P]. CP zepsuło Survival, finały, crescendo events.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samodzielny dodatek do L4D, prezentuje się całkiem, całkiem nieźle - muszę to przyznać.
Co lepiej będzie kupić? L4D, czy tą drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 17:42, likop2 napisał:

Samodzielny dodatek do L4D, prezentuje się całkiem, całkiem nieźle - muszę to przyznać.
Co lepiej będzie kupić? L4D, czy tą drugą?

Jaki samodzielny dodatek? Ja o czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 23:33, Dared00 napisał:

> Samodzielny dodatek do L4D, prezentuje się całkiem, całkiem nieźle - muszę to przyznać.

> Co lepiej będzie kupić? L4D, czy tą drugą?
Jaki samodzielny dodatek? Ja o czymś nie wiem?

Pewnie o surv packa chodzi(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 17:31, Lukiwwo94 napisał:

choć i tak dalej pachnie mi to robieniem gry na kasę i to nawet bardzo


No bo każdą inną grę to się robi dla polepszenia pogody w zachodnich Indiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od 2 dni i już mi się podoba, szczególnie tryb survival. Tylko szkoda że czasami są takie nooby w kampanii , że każdy biegnie w swoją stronę i zero współpracy a potem tylko każdy wrzeszczy coś w stylu ''''fu** you noobs!'''' raz mi się też zdarzyło że jakiś Niemiec zaczął śpiewać jakąś hitlerowska piosenke przez mikrofon... no i jeszcze nie spotkałem żadnego polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:22, konrad_t5 napisał:

Gram od 2 dni i już mi się podoba, szczególnie tryb survival. Tylko szkoda że czasami
są takie nooby w kampanii , że każdy biegnie w swoją stronę i zero współpracy a potem
tylko każdy wrzeszczy coś w stylu ''''fu** you noobs!'''' raz mi się też zdarzyło że
jakiś Niemiec zaczął śpiewać jakąś hitlerowska piosenke przez mikrofon... no i jeszcze
nie spotkałem żadnego polaka.

W tę grę się gra tylko ze znajomymi ;) Bo właśnie na randomie są takie "jaja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:23, Pablo_Querte napisał:

W tę grę się gra tylko ze znajomymi ;) Bo właśnie na randomie są takie "jaja"


Wiesz, bym pograł ale takich kolegów graczy to ja mam 2, 1 w Belgii na wakacjach,ale wraca w połowie licpa i chciałby tą gre to go namowie na kupno, 2 nielubi takich gierek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:22, konrad_t5 napisał:

Gram od 2 dni i już mi się podoba, szczególnie tryb survival. Tylko szkoda że czasami
są takie nooby w kampanii , że każdy biegnie w swoją stronę i zero współpracy a potem
tylko każdy wrzeszczy coś w stylu ''''fu** you noobs!'''' raz mi się też zdarzyło że
jakiś Niemiec zaczął śpiewać jakąś hitlerowska piosenke przez mikrofon... no i jeszcze
nie spotkałem żadnego polaka.


Pablo_Querte gra bardzo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować