Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2009 o 23:57, Dzikq napisał:

Inni gracze jakoś mnie nie obchodzili. Jak grałem to było duże grono osób z którymi się
zawsze wspólnie grało. I jeszcze to było za czasów gdzie trzeba było ręcznie ustawiać
na serwerze i w lobby custom kampanie:) Obecnie nie wiem jak sprawa wygląda bo sprzedałem
konto pare miesięcy temu i czekam na sequel :)


Pamiętam te czasy :}

Ja odinstalowałem jakiś czas temu, pograłem nieco w CC, było fajnie, ale stwierdziłem, że jej czas minął i trzeba czegoś nowego. Dwójki znaczy się. Kiedy demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 06:56, MateoKiszlo napisał:

Ja odinstalowałem jakiś czas temu, pograłem nieco w CC, było fajnie, ale stwierdziłem,
że jej czas minął i trzeba czegoś nowego. Dwójki znaczy się. Kiedy demo?

27.10 dla preorderów, tydzień później dla reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Left 4 Dead gram od niedawna, a dzisiaj chyba coś przestało działać... Po raz pierwszy w trybie przetrwanie zdobyłem złoty medal, osiągnięcia nie wiadomo czemu nie zdobyłem, a moje statystyki pokazują, że nawet nie grałem na tej mapie (The Church). Dziwnie to wygląda, kiedy w grze pokazuje mi najlepszy czas, a w statystykach "not yet played". o.O
Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acziwmenta dostaje się bodajże za zdobycie wszystkich medali brązowych, srebrnych i złotych. Co do statystyk to możliwie, że się jeszcze nie zsynchronizowały (pewnie jakoś raz na dzień w nocy czy coś) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 16:58, Dzikq napisał:

Acziwmenta dostaje się bodajże za zdobycie wszystkich medali brązowych, srebrnych i złotych.
Co do statystyk to możliwie, że się jeszcze nie zsynchronizowały (pewnie jakoś raz na
dzień w nocy czy coś) .

Za zdobycie pierwszego też jest achievement chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 16:50, Erunn0 napisał:

W Left 4 Dead gram od niedawna, a dzisiaj chyba coś przestało działać... Po raz pierwszy
w trybie przetrwanie zdobyłem złoty medal, osiągnięcia nie wiadomo czemu nie zdobyłem,
a moje statystyki pokazują, że nawet nie grałem na tej mapie (The Church). Dziwnie to
wygląda, kiedy w grze pokazuje mi najlepszy czas, a w statystykach "not yet played".
o.O
Ktoś wie o co chodzi?


Xbox nie ma achievementów z survivala
PC tu jest fajniej ^^
jeśli były cheaty czy coś się podziało to mogło nie zaliczyć
następnie, sprawdzałeś w grze czy na stronie? gra często robi błędy i nie zapisuje achievementów, ale są na stronie (dzięki temu zdobyłem 4 razy odepchnij tanka za pomocą propane tank i 2x what are you trying to prove)

Sprawdź na stronie z twoimi statystykami do l4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 19:17, Aku230 napisał:

Sprawdź na stronie z twoimi statystykami do l4d

Sprawdziłem i tam też nie ma achievementa, zresztą medalu również. Cheatów nie było (przynajmniej z mojej strony), ale serwer mógł być jakiś lewy, bo późniejsze rozgrywki zostały już zapisane i w grze i w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 19:32, Erunn0 napisał:

> Sprawdź na stronie z twoimi statystykami do l4d
Sprawdziłem i tam też nie ma achievementa, zresztą medalu również. Cheatów nie było (przynajmniej
z mojej strony), ale serwer mógł być jakiś lewy, bo późniejsze rozgrywki zostały już
zapisane i w grze i w statystykach.

No to masz pecha, istnieje szansa, że steam ci zaliczy, ale w to bym wątpił
BTW

Spoiler

to nie jest najgorsza mapa do survivala ^^ ale jedna z gorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:16, Mroczny_Joga napisał:

Hmm chciał bym sobie zamówić pre-ordera l4d2 ale nie wiem gdzie się opłaca, słyszałem
że jak gdzieś się tam zamówi to się dostaje unikatowego bejzbola, co byście mi polecili
:D?


Chyba sie oplaca bo teraz jest -10% ceny jak zamowisz pre ordera no i masz tam dodatkowe "atrakcje" takie jak Wczesny dostemp do dema, ten bejzbol i cos innego. Cena L4D2 Predko sie nie obnizy bedzie droga, i tak juz jest:P wiedz teraz jest najlepszy moment na kupno( o ile jeszcze jest ta promocja -10%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dzisiaj odpaliłem gierkę pierwszy raz na więcej niż 5min. i jestem zachwycony. Z kumplem na xboxie graliśmy na podzielonym ekranie, przeszliśmy dwie kampanie na normalu i świetnie się bawiliśmy. Podejrzewałem, że to będzie jakiś dosłownie "korytko shooter", a tutaj zaskoczenie. Tylko mała ilośc broni oraz brak możliwości wykorzystywania otoczenia do walki niszczy grę... :( A, no i jescze by było można zainwestować w jakąś fabułę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:59, Albii napisał:

> Czytaj ściany w safe roomach.
Czytałem, ale jak dla mnie to jest trochę za mało. ;p


Ale daje klimat.

Odpaliłem ostatnio L4D. Update. Włączam, kumple wspominali o nowej kampanii. Sprawdziłem...

No i muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony. Trochę jest odwalona, trochę na siłę, miejscami za dużo miejsca... I ogólnie taka mało szczegółowa. Mogli to miejsce przerobić na szczegóły.

EDIT: A właśnie. Ten "bejzbol" i wcześniejsze demo dostaje się również po zamówieniu na gramie? Bo coś mi się wierzyć nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2009 o 22:29, Lord_Polish napisał:

EDIT: A właśnie. Ten "bejzbol" i wcześniejsze demo dostaje się również po zamówieniu
na gramie? Bo coś mi się wierzyć nie chcę.


Tylko jak zamawiasz przez Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować