Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 21:03, Kerigun napisał:

Kusi mnie coś L4D. Jest tam single czy tylko multi ?? Jak to jest z uzbrojeniem ?? Dużo
rodzajów ?? Jak z ammo ?? Zombiaki mają stałą wytrzymałość i po prostu większe się pojawiają
czy tak jak w CoD 5 takie same ale więcej wytrzymują ??


Kusi, ale nie czytałeś recek? A do pełni szczęścia wystarczy ci informacja o ilości broni i amunicji? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra nie warta tej sumy bo tylko 5 misji a poza tym poziom najtrudniejszy jest tak prosty ze 2 letnie dzieci to nawet przejdą czyli jednym słowem niewypał ale było by to hitem ale musiało by być więcej misji i cena musiała by być ok 100zł to ta gra była by hitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze naucz wstawiac sie przecinkow i kropek bo trudno zrozumiec Twoj belkot. Po drugie w CS jest 5 najczesciej granych mapek i jakos nie znudzily sie graczom od 9 lat. Po trzecie napewno nie grales po necie, a pewnie w single, a l4d to gra stworzona do sieci. Po czwarte ostatnio byla promocja na ultimie i mozna bylo dorwac za 69,90zł, kto nie zamowil niech zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 10:30, XXX.PL napisał:

gra nie warta tej sumy bo tylko 5 misji a poza tym poziom najtrudniejszy jest tak prosty
ze 2 letnie dzieci to nawet przejdą czyli jednym słowem niewypał ale było by to hitem
ale musiało by być więcej misji i cena musiała by być ok 100zł to ta gra była by hitem


To sobie kozaku wielki zagraj w multi na ekspercie i potem się wypowiedz. ;-) Na łatwym to każdy może przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 23:16, MateoKiszlo napisał:

Kusi, ale nie czytałeś recek? A do pełni szczęścia wystarczy ci informacja o ilości broni
i amunicji? ...


Tematyka i Valve wystarczy mi wiedzieć, nie potrzeba recenzji. Interesowała mnie gra od strony technicznek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde na razie grałem tylko u kolegi...ale wrażenia niezapomniane :) Na ekspercie najlepiej się gra, dużo się męczyłem z drugą misją w drugim rozdziale :D Specjalnie dla tej gry chyba se kupie lepszego kompa :P Co tu gadać... Polecam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 15:57, Kerigun napisał:

> Kusi, ale nie czytałeś recek? A do pełni szczęścia wystarczy ci informacja o ilości
broni
> i amunicji? ...

Tematyka i Valve wystarczy mi wiedzieć, nie potrzeba recenzji. Interesowała mnie gra
od strony technicznek.


Od strony technicznej? Source. Chodziło ci chyba o mechanikę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 20:03, MateoKiszlo napisał:

Od strony technicznej? Source. Chodziło ci chyba o mechanikę :P


Podoba mi się tematyka. Gra od Valve więc wpadki jakiejść nie będzie. Chodziło mi o detale bo takie szczegóły mogą popsuć grę. Ale z tego co się dowiedziałem z poprzednich postów to nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde fajna. Ma w sobie to cos ;) może nie zachwyca grafiką. Jeśli ktoś trafi na jakąs promocje to warto sie w Lef 4 Dead zaopatrzyć. Mi najbardziej podoba sie mapka z miastem oraz ta gdzie uciekamy do tego domku nad jeziorem :) i te hordy zombiaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 17:23, MasterOfBlaster napisał:


> Owszem, ale zastosować tu należy czas przeszły.
Czemu ?? Znikło z marketplace ?


Działało tylko określony czas - do dnia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:07, Dzikq napisał:

Nie. Sprawdz poczte to wszystkiego dowiesz sie z maila od ultimy


Sprawdzałem nim jeszcze napisałem posta z pytaniem ;] Ciut się niepokoje, bo zamawiałem w piątek, a tu cisza jak makiem zasiał. No i wg. Ultimy wygląda na to, że proces utknął na zatwierdzeniu zamówienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:41, MateoKiszlo napisał:

Jedno pytanie - czy osoby, które zamówiły L4D z ultimy w promocyjnej cenie, otrzymały
już swoje egzemplarze?

ja jeszcze nie dostałam, bo zamówiłam w niedzielę :/ napisali w mailu, że mają tyle zamowień ze nei wyrobią się i wyśla prawdopodobnie wysłac pod koniec tygodnia. To jest, mam nadzieję ,ze wyslą... Bo wspominali tez, ze są tacy, co zamawiali po kilkadiesioat sztuk xD to wprowadzili ograniczenie do jedego egzemplarza danej gry na osobę :] Mam nadzieje że nei okaze sie pod koniec tygodnia, że zabrakło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować