Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

gra ktoś jeszcze w jedynkę?
zamierzam w dwójkę też się uzbroić nie długo, a póki co gram w jedynkę.
już trochę pograłem online i jest świetnie, tylko dziwiło mnie jedno zdarzenie że po podpaleniu Witch molotovem po prostu biegała w nieskończoność po mapie i nawet nie szło jej zabić(kilka serii z broni maszynowej od całej grupy chyba starczy nie?) i tak sobie biegała nie atakując nas. bug jakiś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 15:29, rtyrtyrty napisał:

gra ktoś jeszcze w jedynkę?


Choćby ja. Dwójki nie mam, ale w jedynce nie ma najmniejszych problemów ze znalezieniem teamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:
Gdy włączam grę, wyświetla mi się coś chyba o odświeżaniu, bo jest liczba 72 i ramka jak w konfiguracji monitora.
Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 22:37, jcl99 napisał:

Mam taki problem:
Gdy włączam grę, wyświetla mi się coś chyba o odświeżaniu, bo jest liczba 72 i ramka
jak w konfiguracji monitora.
Jak sobie z tym poradzić?


Zmień rozdzielczość gry na taką którą obsługuje twój monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, ponieważ gdy włączam grę wyświetla mi się ten komunikat, po czym jestem zmuszony ją wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy L4D jest trudniejsze od L4D2(Przynajmniej dema), czy mi się tylko tak wydaje?;>
Nick na steam, jak by ktoś chciał kiedyś pograć taki sam, jak na forum.

I to jakiś mod czy co, że naraz na jednej planszy było 8 ocalałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:44, jcl99 napisał:

Nie mogę, ponieważ gdy włączam grę wyświetla mi się ten komunikat, po czym jestem zmuszony
ją wyłączyć.


Na liście gier steam-a kliknij Left 4 Dead prawym i weź właściwości. W zakładce Ogólne jest przycisk "Ustaw opcje uruchamiania" wpisz tam -w x -h y gdzie x i y to parametry rozdzielczości np.-w 1024 -h 768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:58, Vernio napisał:

Czy L4D jest trudniejsze od L4D2(Przynajmniej dema), czy mi się tylko tak wydaje?;>
Nick na steam, jak by ktoś chciał kiedyś pograć taki sam, jak na forum.

I to jakiś mod czy co, że naraz na jednej planszy było 8 ocalałych?

pierwsze: jest trudniejsze z tego co wszędzie prawie piszą, a ja sam nie wiem bo nie grałem w l4d2 demo ani pełną, chociaż mam zamiar kupić.
a co do takiego moda to wątpię bo było by za łatwo z 8 ocalałymi, wiem tyle że podczas gry w "Przetrwanie" było sporo więcej ludu niż zwykle, ile dokładnie to nie liczyłem.

a nick na steam mam ElvenAvenger w razie gdyby ktoś chciał grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:11, rtyrtyrty napisał:

> Czy L4D jest trudniejsze od L4D2(Przynajmniej dema), czy mi się tylko tak wydaje?;>

> Nick na steam, jak by ktoś chciał kiedyś pograć taki sam, jak na forum.
>
> I to jakiś mod czy co, że naraz na jednej planszy było 8 ocalałych?
pierwsze: jest trudniejsze z tego co wszędzie prawie piszą, a ja sam nie wiem bo nie
grałem w l4d2 demo ani pełną, chociaż mam zamiar kupić.
a co do takiego moda to wątpię bo było by za łatwo z 8 ocalałymi, wiem tyle że podczas
gry w "Przetrwanie" było sporo więcej ludu niż zwykle, ile dokładnie to nie liczyłem.

a nick na steam mam ElvenAvenger w razie gdyby ktoś chciał grać.



Ale na serio, jak wczoraj wlazłem w trym kampania, czy jak to tam się nazywa i kliknąłem pierwszą lepszą, to przeniosło mnie na taki serwer, gdzie było 8 ocalałych. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2009 o 15:40, Vernio napisał:

Ale na serio, jak wczoraj wlazłem w trym kampania, czy jak to tam się nazywa i kliknąłem
pierwszą lepszą, to przeniosło mnie na taki serwer, gdzie było 8 ocalałych. Naprawdę.

Pewnie serwer na który wszedłeś miał jakiś mod.Może być jeszcze tak że trafisz na serwer gdzie jest amunicja różnego typu , każda broń ma celownik laserowy, są i takie gdzie co chwila atakuje hunter lub smoker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem left 4 dead 2 i nie jest on tak "fajny" jak jedynka, zupełnie pozbawiony przyjemności tryb kontra który był dla mnie podstawą po przejściu całej kampanii a teraz jest on jakby bez duszy.
A tak poza tym to zombie chyba są jakieś zgniłe ponieważ rozpadają się całe od byle walnięcia bejsbolem, jeden pocisk może pozbawić zombie wszelkich członków, ale biegnąć bardzo ale to bardzo szybko potrafią :)
"żeby wiatr nie urwał im głów"
Bez nowej grafiki to chyba nie ma żadnych fajerwerków przynajmniej kampania jest bardziej urozmaicona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 18:52, Redjevel napisał:

Kupiłem left 4 dead 2 i nie jest on tak "fajny" jak jedynka, zupełnie pozbawiony przyjemności
tryb kontra który był dla mnie podstawą po przejściu całej kampanii a teraz jest on jakby
bez duszy.
A tak poza tym to zombie chyba są jakieś zgniłe ponieważ rozpadają się całe od byle walnięcia
bejsbolem, jeden pocisk może pozbawić zombie wszelkich członków, ale biegnąć bardzo ale
to bardzo szybko potrafią :)
"żeby wiatr nie urwał im głów"
Bez nowej grafiki to chyba nie ma żadnych fajerwerków przynajmniej kampania jest bardziej
urozmaicona.



no wiesz, nikt nie mówi że masz nie wracać do części pierwszej, ja jak kupię/dostanę L4D2 to sobie będę pykał w obie produkcje, zależnie od humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam w konsoli wpisać "openserverbrowser" i przeszukać od największej liczby graczy ;). Jest parę serwerów 8 osobowych. I nie tylko. W trybie kontra też są ponad liczbowe serwy.

Jeśli ktokolwiek chce, można by pograć razem.

Mój nick na steam=nick na forum, czyli Arkhaor :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 19:36, Beleth napisał:

> Kupiłem left 4 dead 2 i nie jest on tak "fajny" jak jedynka, zupełnie pozbawiony
przyjemności
> tryb kontra który był dla mnie podstawą po przejściu całej kampanii a teraz jest
on jakby
> bez duszy.
> A tak poza tym to zombie chyba są jakieś zgniłe ponieważ rozpadają się całe od byle
walnięcia
> bejsbolem, jeden pocisk może pozbawić zombie wszelkich członków, ale biegnąć bardzo
ale
> to bardzo szybko potrafią :)
> "żeby wiatr nie urwał im głów"
> Bez nowej grafiki to chyba nie ma żadnych fajerwerków przynajmniej kampania jest
bardziej
> urozmaicona.


no wiesz, nikt nie mówi że masz nie wracać do części pierwszej, ja jak kupię/dostanę
L4D2 to sobie będę pykał w obie produkcje, zależnie od humoru :)

też tak zrobię bo jednak left 4 dead 2 się różni od jedynki, jest więcej specjalnych zarażonych więc niektóre taktyki z "jedynki" już mogą nie działać, a po za tym wolę pierwszy skład od drugiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc pograłem trochę w drugą część i strasznie łatwa jest w porównaniu do pierwszej. ak-47 i wszystko na strzał leci bo od razu lecą ręce/głowy/nogi. ale za to fajnie się gra kataną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować