Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 10:18, Beleth napisał:

może chce się ktoś umówić na wspólne przejście którejś kampanii na hard ?
ostatnio co próbuję to pod koniec ktoś się wysypuje, wbija jakiś lamus i można sobie
darować...
obojętne czy L4D czy L4D2

ja też mogę, zawsze to lepiej grać z umówioną drużyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 10:18, Beleth napisał:

może chce się ktoś umówić na wspólne przejście którejś kampanii na hard ?
ostatnio co próbuję to pod koniec ktoś się wysypuje, wbija jakiś lamus i można sobie
darować...
obojętne czy L4D czy L4D2

No właśnie się pytać o to chciałem. L4D2... Ja mam trochę portów poblokowanych i mniej serwerów widzę. Po za tym, jak gdzieś wbijam, to na ogół jakieś nooby są, albo team takich, co to się po chwili wykruszają. No i tym sposobem przeszedłem tylko jedną kampanię, chociaż grę mam praktycznie od premiery... Zniechęcało mnie to. I tę jedyną przeszedłem z polakami. Więc ja bym chętnie pograł w Karnawał Śmierci na expercie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 14:56, Lord_Polish napisał:

> może chce się ktoś umówić na wspólne przejście którejś kampanii na hard ?
> ostatnio co próbuję to pod koniec ktoś się wysypuje, wbija jakiś lamus i można sobie

> darować...
> obojętne czy L4D czy L4D2
No właśnie się pytać o to chciałem. L4D2... Ja mam trochę portów poblokowanych i mniej
serwerów widzę. Po za tym, jak gdzieś wbijam, to na ogół jakieś nooby są, albo team takich,
co to się po chwili wykruszają. No i tym sposobem przeszedłem tylko jedną kampanię, chociaż
grę mam praktycznie od premiery... Zniechęcało mnie to. I tę jedyną przeszedłem z polakami.
Więc ja bym chętnie pograł w Karnawał Śmierci na expercie ;)


w co byś pograł?
angielskie nazwy, to nie polska gra, tłumaczenie robione przez EA jak do simsów (brak przekleństw? cud że zostawili nazwy infected... Ładowacz ^^)


Matio, komenty i jakiś dowód, że powinienem znać dead echo (nie jest w top 16 dnia/miesiąca/całego czasu, z 2 strony mamy heelms deep które jest dziadostwem)

Rrongol
nie bujda, to jest na zasadzie podobnej co 1 achiev z l4d1, jak zagrasz z kims kto ma baseball to ty tez bedziesz mial


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 15:58, Aku230 napisał:

> > może chce się ktoś umówić na wspólne przejście którejś kampanii na hard ?

> > ostatnio co próbuję to pod koniec ktoś się wysypuje, wbija jakiś lamus i można
sobie
>
> > darować...
> > obojętne czy L4D czy L4D2
> No właśnie się pytać o to chciałem. L4D2... Ja mam trochę portów poblokowanych i
mniej
> serwerów widzę. Po za tym, jak gdzieś wbijam, to na ogół jakieś nooby są, albo team
takich,
> co to się po chwili wykruszają. No i tym sposobem przeszedłem tylko jedną kampanię,
chociaż
> grę mam praktycznie od premiery... Zniechęcało mnie to. I tę jedyną przeszedłem
z polakami.
> Więc ja bym chętnie pograł w Karnawał Śmierci na expercie ;)

w co byś pograł?
angielskie nazwy, to nie polska gra, tłumaczenie robione przez EA jak do simsów (brak
przekleństw? cud że zostawili nazwy infected... Ładowacz ^^)


Matio, komenty i jakiś dowód, że powinienem znać dead echo (nie jest w top 16 dnia/miesiąca/całego
czasu, z 2 strony mamy heelms deep które jest dziadostwem)

Rrongol
nie bujda, to jest na zasadzie podobnej co 1 achiev z l4d1, jak zagrasz z kims kto ma
baseball to ty tez bedziesz mial



też chętnie zagram. a z tym baseballem, to mówisz że niby jak raz z kimś zagram to się zawsze będzie pojawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:15, rtyrtyrty napisał:

> > > może chce się ktoś umówić na wspólne przejście którejś kampanii na hard
?
>
> > > ostatnio co próbuję to pod koniec ktoś się wysypuje, wbija jakiś lamus
i można
> sobie
> >
> > > darować...
> > > obojętne czy L4D czy L4D2
> > No właśnie się pytać o to chciałem. L4D2... Ja mam trochę portów poblokowanych
i
> mniej
> > serwerów widzę. Po za tym, jak gdzieś wbijam, to na ogół jakieś nooby są, albo
team
> takich,
> > co to się po chwili wykruszają. No i tym sposobem przeszedłem tylko jedną kampanię,

> chociaż
> > grę mam praktycznie od premiery... Zniechęcało mnie to. I tę jedyną przeszedłem

> z polakami.
> > Więc ja bym chętnie pograł w Karnawał Śmierci na expercie ;)
>
> w co byś pograł?
> angielskie nazwy, to nie polska gra, tłumaczenie robione przez EA jak do simsów
(brak
> przekleństw? cud że zostawili nazwy infected... Ładowacz ^^)
>
>
> Matio, komenty i jakiś dowód, że powinienem znać dead echo (nie jest w top 16 dnia/miesiąca/całego

> czasu, z 2 strony mamy heelms deep które jest dziadostwem)
>
> Rrongol
> nie bujda, to jest na zasadzie podobnej co 1 achiev z l4d1, jak zagrasz z kims kto
ma
> baseball to ty tez bedziesz mial
>
>
>
też chętnie zagram. a z tym baseballem, to mówisz że niby jak raz z kimś zagram to się
zawsze będzie pojawiać?


tak coś słyszałem, to dziś koło 20-21 GMT+1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 09.01.2010 o 16:18, Aku230 napisał:

tak coś słyszałem, to dziś koło 20-21 GMT+1 ?

tak jakoś, to czas Polski rozumiem?(:P słabo u mnie z strefami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:34, rtyrtyrty napisał:

> tak coś słyszałem, to dziś koło 20-21 GMT+1 ?
>
tak jakoś, to czas Polski rozumiem?(:P słabo u mnie z strefami)


taa ^^ tak jakby ktoś miał wątpliwości wg którego czasu ^^

ci co chcą grać i powiedzmy że umieją i rozumieją angielski niech dodają mnie do friends
http://steamcommunity.com/id/Aku230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio przymierzam się do kupienia pudełkowej wersji Left 4 Dead. Zastanawiam się tylko czy jest możliwe zagranie w tą grę po LANie posiadając tylko jedną kopię gry. Mówiąc "LAN" mam na myśli 3-4 komputery podłączone zwykłym switch''em. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 15:20, GerBeer napisał:

Witam. Ostatnio przymierzam się do kupienia pudełkowej wersji Left 4 Dead. Zastanawiam
się tylko czy jest możliwe zagranie w tą grę po LANie posiadając tylko jedną kopię gry.
Mówiąc "LAN" mam na myśli 3-4 komputery podłączone zwykłym switch''em. Z góry dzięki
za odpowiedzi.


Niemożliwe. Gra jest przypisana na stałe do jednego konta Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Media Markcie gra jest za 25zł. Nie wiem czy będzie dobrze chodzić na moim kompie ponieważ nie mam pojęcia jakiemu procesorowi AMD równy jest Pentium 4 3.0GHz podawany wszędzie w wymaganiach gry. Mój procek to AMD Athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHZ. Czy mój procesor jest trochę lepszy od tego Pentium''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 20:36, UMC_Hugo napisał:

U mnie w Media Markcie gra jest za 25zł. Nie wiem czy będzie dobrze chodzić na moim kompie
ponieważ nie mam pojęcia jakiemu procesorowi AMD równy jest Pentium 4 3.0GHz podawany
wszędzie w wymaganiach gry. Mój procek to AMD Athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHZ. Czy
mój procesor jest trochę lepszy od tego Pentium''a?

Spokojnie ci pójdzie. Mi chodziła na 3000+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:05, Dared00 napisał:

Spokojnie ci pójdzie. Mi chodziła na 3000+.


ok dzięki za odpowiedź. szkoda że dzisiaj Media już zamknięte :S

edit: a czy ludzie nadal grają w jedynkę? o 2.00-3.00 w nocy też? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2010 o 21:09, UMC_Hugo napisał:

edit: a czy ludzie nadal grają w jedynkę? o 2.00-3.00 w nocy też? :P


Grają, grają i pewnie grać nie przestaną skoro nawet w sylwestra nie brakowało mi kompanów do grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:22, Alehor napisał:

Grają, grają i pewnie grać nie przestaną skoro nawet w sylwestra nie brakowało mi kompanów
do grania :D

Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 21:29, Be-Yacz napisał:

> Grają, grają i pewnie grać nie przestaną skoro nawet w sylwestra nie brakowało mi
kompanów
> do grania :D
Współczuję.


not funny, kiedy twoje plany legną w gruzach szukasz innych form miłego spędzenia czasu...

Topic: jeśli ktoś ma ochotę bić goldy na survie to ja się piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować