Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2008 o 17:53, luki9696 napisał:

Gadałem z Toffim i poszedłem do gubernatora. I dalej coś trzeba jeszcze zrobic?


Gubernator obiecał pomóc?
Jaką masz porę dnia - lepiej dzień.
Wychodzisz do portu i powinieneś być przeniesiony na jego pokład. Jak nie to wejdź w morze. Jak to nic nie podziała to nie próbuj abordażu na innych statkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady. Zrobiłem już reszte misji jakie miałem. Teraz mam misje aby odszukać Daniel i jeszcze tą z Toffim. Trudno, najwyżej jej nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wie ktoś jak poprawić sobie reputację ? zrobiłem to zakichane zadanie ciężka jest dola mordercy czy coś i mam reputację oszust i nie mogę wykonać wielu zadań takich jak eskorta kupca czy dostarczenie towarów wszyscy mówią że mam ręce popaprane krwią i że wszyscy się mnie boją
gram w to już 4 raz ale takiego problemu jeszcze nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:06, kozikbz napisał:

nie wie ktoś jak poprawić sobie reputację ? zrobiłem to zakichane zadanie ciężka jest
dola mordercy czy coś i mam reputację oszust i nie mogę wykonać wielu zadań takich jak
eskorta kupca czy dostarczenie towarów wszyscy mówią że mam ręce popaprane krwią i że
wszyscy się mnie boją
gram w to już 4 raz ale takiego problemu jeszcze nie miałem

Dawno w tą grę nie grałem, ale wydaje mi się że powinieneś pójść do księdza i dać trochę pieniędzy na cele dobroczynne, wtedy chyba reputacja powinna wzrosnąć. Ale pewien nie jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:11, Marcinos07 napisał:

> nie wie ktoś jak poprawić sobie reputację ? zrobiłem to zakichane zadanie ciężka
jest
> dola mordercy czy coś i mam reputację oszust i nie mogę wykonać wielu zadań takich
jak
> eskorta kupca czy dostarczenie towarów wszyscy mówią że mam ręce popaprane krwią
i że
> wszyscy się mnie boją
> gram w to już 4 raz ale takiego problemu jeszcze nie miałem
Dawno w tą grę nie grałem, ale wydaje mi się że powinieneś pójść do księdza i dać trochę
pieniędzy na cele dobroczynne, wtedy chyba reputacja powinna wzrosnąć. Ale pewien nie
jestem ;]


To jest jedyny sposób aby wyjść ze złej reputacji. Tylko w kieszeni trzeba mieć min. 10 000 sztuk złota ale opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gra. Pobralem z gram.pl patch 1.0.3 (czy jakos tak). Zainstalowalem ten plik. Odpalam grę. CZekam chwilę... i wyskakuje mi komunikat proszę wlozyc dysk CD1. Dobra wkladam, odpalam gre i dalej ten sam komunikat. Probowalem juz kilka razy i nic. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem jednej misji w grze Piraci z karaibów.
Mianowicie:trzeba znależć Lebio Dragol który opiekował się badaczem który szukała jakichś glinianych tabliczek w kopalni na Oxybay.Nie wiecie przypadkiem gdzie jest ten Drago???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te kody nie działają,jak je włączyć?wiem że z kodami jest podobno "nudno"ale mi jest nudno z


PS:znalazłem błąd dzięki któremu można nieźle zarobić.Idziesz do lichwiarza, prosisz o kasę,bierzesz i chowasz do skrzyni.Wtedy prosisz znowu i chowasz.Gdy suma kasy w skrzyni Cię zadowoli proszisz znowu i oddajesz to co ci dał,
wyjmujesz pięniądze ze skrzyni i sie cieszysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam małe pytanie co do gry.

Usłyszałem, że po wgraniu najnowszego patcha ( 1.03), po zakończeniu wątku głównego można dalej śmigać po morzach.Czy to prawda?

Proszę o szybką odpowiedź. Pzdr

psj96
Jest jeszcze jeden fajny sposób na zarobienie kasy. To troszkę wykorzystywanie błędów gry, ale też ciekawa sztuczka.

Mianowicie, gdy awansujemy na kolejne poziomy, wydajemy punkty na handel - mniej więcej do wartości 6-7. Potem idziemy do tawerny i szukamy oficerów. Gdy on podaje nam cenę za jego usługi, wybieramy opcję "To nie za wiele?", a gdy on spuszcza cenę w dół, mówimy, że to dla nas dalej za dużo. Powtarzamy tą czynność kilkadziesiąt razy, a kasa schodzi na minus. Gdy suma pieniędzy nam odpowiada, zgadzamy się na nowego oficera. Patrzymy do ekwipunku i mamy więcej kasy ;)


PS: Czy tasak jest silniejszy niż Szabla Nicolasa Sharpsa? Jaki jest najlepszy mieczyk w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z misją odszukaj Danielle.Mianowiciegdy ide do kopalni zostaję zaatakowany tak jak powinno być.Ale oni nie chcą mnie pojmać tylko zabić.Gdy udaje mi sie ich pokonać nie wiem gdzie dalej jest Danielle.Według poradnika jest na Isla Muelle ale tam plynę i jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie grę z nudów zainstalowałem i tam już jest wgrany patch.
Ale problem w nim taki, że fatalnie woda wygląda no i bardzo dużo pływa okrętów liniowych -.-
Ma ktoś pomysł jak naprawić ten problem z wodą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, grę przeszedłem, całkiem ciekawa fabuła. Aktualnie po przejściu gry pływam 3 okrętami liniowymi, posiadam prawie wszystkie umiejętności, szable, etc. Aktualnie posługuję się Włóczęgą i Pistoletem Bojowym. Została mi misja "dziwne wydarzenia na archipelagu". I tu się zaczyna problem. Proboszczowi dałem kasę, moja reputacja to bohater. Jednak w pewnym momencie, kiedy mam znaleźć "Nauczyciela" na Greenford, koleś z tawerny mówi, że znajdę go w więzieniu, mam pogadać z szefem więzienia. Szkoda tylko, że szefa więzienia nie ma, bo kiedyś zdobyłem Greenford, ratując Aureliusa. Co zrobić? Jestem w przysłowiowej "dupie", czy można ściągnąć szefa więzenia, grzebiąc w configu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem. Jestem w ostatniej misji już w świątyni z tą kulką co Danielle ma ją ruszyć, ale nic się nie dzieje. Jeśli ktoś mógłby udostępnić save z ostatnich momentów albo coś mi doradzić byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze? Ostatnio mi się przypomniała gra i znowu przemierzam Karaiby. Ta gra ma genialny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znaleźć danielle, kiedy wychodzę z green fort bandyci mnie atakują i zabijają zamiast pojmać, jak ich zabiję to nie wiem co dalej robić, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam problem z tą grą, zapewne kojarzycie porwanie w kopalni przez tych zbójów, po wyjściu z greenfort powinni mnie pojmać i zabrać do kopalni, a oni mnie atakują żeby mnie zabić :( w dzienniku misji jest wpis że pojawili się jacyś ludzie, nie wiedziałem czego chcieli i musiałem ich zabić, więc to jest w grze zaplanowane,m tylko nie wiem co dalej??? pomóżcie dobrzy ludzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 10:10, Gierek999 napisał:

Witam , mam problem z tą grą, zapewne kojarzycie porwanie w kopalni przez tych zbójów,
po wyjściu z greenfort powinni mnie pojmać i zabrać do kopalni, a oni mnie atakują żeby
mnie zabić :( w dzienniku misji jest wpis że pojawili się jacyś ludzie, nie wiedziałem
czego chcieli i musiałem ich zabić, więc to jest w grze zaplanowane,m tylko nie wiem
co dalej??? pomóżcie dobrzy ludzie!!!


Pewnie jak wychodziłeś z miasta to miałeś przy sobie oficerów.
W takim przypadku musisz iść do kopalni i porozmawiać z dowódcą( dom na lewo do wejścia do kopalni)
Pózniej za radą dowódcy idziesz porozmawiać z niewolnikami.
Zadagujesz każdego az znajdziesz kolesia z informacjami o tabliczkach.
Wracasz do dowódcy i kupujesz niewolnika.
Wracasz do kopalni i ponownie rozmawiasz z niewolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 23:31, klimsziom napisał:

Witam, grę przeszedłem, całkiem ciekawa fabuła. Aktualnie po przejściu gry pływam 3 okrętami
liniowymi, posiadam prawie wszystkie umiejętności, szable, etc. Aktualnie posługuję się
Włóczęgą i Pistoletem Bojowym. Została mi misja "dziwne wydarzenia na archipelagu". I
tu się zaczyna problem. Proboszczowi dałem kasę, moja reputacja to bohater. Jednak w
pewnym momencie, kiedy mam znaleźć "Nauczyciela" na Greenford, koleś z tawerny mówi,
że znajdę go w więzieniu, mam pogadać z szefem więzienia. Szkoda tylko, że szefa więzienia
nie ma, bo kiedyś zdobyłem Greenford, ratując Aureliusa. Co zrobić? Jestem w przysłowiowej
"dupie", czy można ściągnąć szefa więzenia, grzebiąc w configu?


Miałem ten sam problem i jezeli pamieć mnie nie myli to musisz popłynąć na wysepke obok isla muelle.
Tam rzucasz kotwice i chodzisz troche po dzungli. W pewnym momencie powinenes trafic na jasknie pełna czerwonych kapturków. Zabijasz wszystkich i kończysz misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować