Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Mam do Ciebie 2 pytania:
1. Czy po zdobyciu perły przez Danielle miałeś pokazówkę z wybuchem świątyni?
2. Czy po zatopieniu Czarnej Perły miałeś jakiś film końcowy?
U mnie po zatopieniu Czarnej Perły nie ma żadnego filmu, a akcja wraca do głównego menu. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 15:34, Bartek28 napisał:

1. Czy po zdobyciu perły przez Danielle miałeś pokazówkę z wybuchem świątyni?


Tak. I zaraz po niej znalazłem się na plaży, a następnie na moim okręcie, który został zaatakowany przez Czarną Perłę.

Dnia 13.08.2006 o 15:34, Bartek28 napisał:

2. Czy po zatopieniu Czarnej Perły miałeś jakiś film końcowy?


Jasne. Perła tonie, a gdy spoczywa już na dnie... No dobra, nie będę psuł zabawy graczom :)

Dnia 13.08.2006 o 15:34, Bartek28 napisał:

U mnie po zatopieniu Czarnej Perły nie ma żadnego filmu, a akcja wraca do głównego menu.


W głównym menu powinna być aktywna opcja "Wznów grę". Klikasz w nią i grasz dalej. Pozostaje w dzienniku misji wciąż niewykonane ostatnie zadanie, ale raczej nie można go już powtórzyć. To chyba błąd w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:08, VectoR668 napisał:

Mam pytanie: Czy da sie w jakiś sposób zamienić się ze swoim oficerem na miecze?

Tak trzeba dać mu lepszy a wtedy on ci odda gorszy nie ma innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa: Dlaczego po abordażu nie moge przydzielić kapitana do zdobytego statku? mam 2 oficerów, którzy przeżyli abordaż, a mimo to funkcja przydziel kapitana jest niedostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:38, VectoR668 napisał:

Jeszcze jedna sprawa: Dlaczego po abordażu nie moge przydzielić kapitana do zdobytego statku?
mam 2 oficerów, którzy przeżyli abordaż, a mimo to funkcja przydziel kapitana jest niedostępna


Może oficer nie ma zdolności "Dowodzenie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Mam pytanie jak dostac sie na wyspę Oxbay w celu rozmowy z kapitanem "Montanez". Jestem w trakcie misji "Dziwne wydażenia..." dopływam do wyspy spotykam sie z właściwym statkiem ale nie moge wejsc w tryb "exploracji lądu" zeby pogadac z kapitanem tego statku. Czy ktos wie co dalej robic? Prosze o pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !! Mam pytanko. Może ktoś wie jak zmienić postać Willa Turnera na Jacka Sparrowa?? Bo kiedyś o tym czytałem i koleś właśnie sobie zmienił ... Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:50, Doreczek napisał:

Witam wszystkich !! Mam pytanko. Może ktoś wie jak zmienić postać Willa Turnera na Jacka Sparrowa??
Bo kiedyś o tym czytałem i koleś właśnie sobie zmienił ... Pozdrawiam i czekam na odpowiedz


Tak da się - potrzeba do tego zainstalować bonus z extraklasyki tam jest mod który daje wiele innych skinów postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie głupie pytanie:

Jak się walczy?

Jestem świadom controla i spacji, ale kompletnie sobie nie radzę w walce wręcz. Na początku gry, gdy muszę się przedrzeć do opanowanego przez francuzów miasta dwóch strażników przy bramie rozwala mnie w kilka sekund, ja sam w tym czasie zdążę zadać 1-2 ciosy szablą. Próbuję używać bloku, ale oni już za 2-3 ciosem go przełamują.

Może mi ktoś dać jakieś wskazówki co do walki? Bedę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci z Karaibów to tandeta.Gry robione na podstawie filmów zawsze byłe wdeług mnie beznadziejne ale żeby mieszać do tego samego Johny Deepa????Ludzie dajcie se na looz z tą grą i ją komuś sprzedajcie bo ta gra wogle nie ma akcji.A walki są nudneeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 15:08, ihtam napisał:

Witam.

Mam takie głupie pytanie:

Jak się walczy?

Jestem świadom controla i spacji, ale kompletnie sobie nie radzę w walce wręcz. Na początku
gry, gdy muszę się przedrzeć do opanowanego przez francuzów miasta dwóch strażników przy bramie
rozwala mnie w kilka sekund, ja sam w tym czasie zdążę zadać 1-2 ciosy szablą. Próbuję używać
bloku, ale oni już za 2-3 ciosem go przełamują.

Może mi ktoś dać jakieś wskazówki co do walki? Bedę wdzięczny.


Witaj! Jesli chodzi o walke wręcz, to proponuje na poczatku gry dac sobie z nia spokój. Odpuść sobie narazie główny watek gry i pozbieraj trochę ptk. zdolnosci i umiejetnosci ( najlepiej zatapiając inne statki). W miare rozwijania swojej postaci walka bedzie stawala sie łatwiejsza. Proponuje tez troche zajac sie przemytem zeby zdobyc pieniadze na lepsza broń.
Pozdrawiam i miłej zabawy.
Ps Ja wlasnie porzechodze ta gre po raz drugi z wszystkimi misjami pobocznymi wiec jesli bedzies miał jakies pytania to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 21:19, Toomasi napisał:

Ponownie upominam się o odpowiedź w sprawie problemu z niewidzialnymi napisami. Naprawdę nikt
nie wie, dlaczego ich nie widać ? =)



Musisz zaktualizować sterowniki do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować