Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 19:01, pirat111 napisał:

> Ponownie upominam się o odpowiedź w sprawie problemu z niewidzialnymi napisami. Naprawdę
nikt
> nie wie, dlaczego ich nie widać ? =)


Musisz zaktualizować sterowniki do karty graficznej.


Mam najnowsze, wiec to nie jest wina sterowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
mam wielka prosbe.nie moge przejsc misji gdzie trzeba poplynac do greenford i spotkac sie z danielle aby potem poplynac do douwesen i odnalezc rheimsa.mam problem przy tym gdzei plynie sie do greenford.plyne do portu przybijam ide przez miasto potem prezz kanion az do lighthouse by spotkac sie z danielle.spotykam danielle rozmawiamy i ona mowi"zaczekaj czy nie masz aby za duzej zalogi?"cos takiego i ja odpowiadam"masz racje zaczekaj zabacze kogo mozna zostawic na ladzie" i nic sie nie dzieje potem.prosze pomozcie.mam flote z 4 statkow jeden niszczyciel 2 fregaty i 1 galeon.probowalem zwalniac zaloge zwalanialem po 400 osob i nic.prosze o pomoc!!!! gg:6213093 mail:szczota1992@tlen.pl lub w odpowiedziach do teog postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczytaj zapis przed rozmową z daniell jak jesteś na statku i zatop najgorszy strzelając do niego musisz zmienić kamere na tą na której możesz strzelać gdzie chcesz. Ja tak zrobiłem musisz mieć 3 statki a nie 4. Bo daniell dołancza do ciebie ze swoim statkiem. Inaczej niewiem ja tak właśnie zrobiłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam problem dotyczący piratów z karaibów amianowicie nie wiem gdzie jest wyspa piratów pomocy!! Mam zadanie odnalesc rheimsa (czy jakos tak) ktory poplynol w kierunku wyspy piratów gdzie to do cholery jest? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:24, kukiss napisał:

Witam, Mam problem dotyczący piratów z karaibów amianowicie nie wiem gdzie jest wyspa piratów
pomocy!! Mam zadanie odnalesc rheimsa (czy jakos tak) ktory poplynol w kierunku wyspy piratów
gdzie to do cholery jest? pomocy!!


Witam, ;)
Ta wyspa się nazywa: Quebradas Costilas (czy coś w tym rodzaju).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki jeden problem jak uruchamiam ta gre (Piraci z karaibow) otoz klikam na ikone a potem zamiast gry jest czarne tlo cos zachuczy i koniec. Podejzewam ze to wina systemu bo sterowniki mam najnowsze :D Moj system to windows XP Profesional ;D
Jak wiecie jak rozwiazac ten problem to piszcie jak nie to trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:30, marcin1930 napisał:

Mam taki jeden problem jak uruchamiam ta gre (Piraci z karaibow) otoz klikam na ikone a potem
zamiast gry jest czarne tlo cos zachuczy i koniec. Podejzewam ze to wina systemu bo sterowniki
mam najnowsze :D Moj system to windows XP Profesional ;D
Jak wiecie jak rozwiazac ten problem to piszcie jak nie to trudno ;)


napisz do działu pomocy technicznej cd projekt

a masz orgiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo mam jeszcze jeden problem gdzie mieszka ten gosciu co mam sie od niego dowiedziec o tym kufrze co mialem go dac innemu gosciowi ale mnie jacych przekleci piratci zaatakowali i musialem go oddac ..z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 15:37, asior34 napisał:

> Mam taki jeden problem jak uruchamiam ta gre (Piraci z karaibow) otoz klikam na ikone
a potem
> zamiast gry jest czarne tlo cos zachuczy i koniec. Podejzewam ze to wina systemu bo sterowniki

> mam najnowsze :D Moj system to windows XP Profesional ;D
> Jak wiecie jak rozwiazac ten problem to piszcie jak nie to trudno ;)

napisz do działu pomocy technicznej cd projekt

a masz orgiał?



Mam orginal tylko troche stary :/
Ale THX za podpowiec, moze tak zrbie :D Wychodzi teraz 2 wiec nie wiem czy sie fatygowac z tym CDP i tymi wszystkimi formularzami ale gra jest spox ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 16:19, kukiss napisał:

Elo mam jeszcze jeden problem gdzie mieszka ten gosciu co mam sie od niego dowiedziec o tym
kufrze co mialem go dac innemu gosciowi ale mnie jacych przekleci piratci zaatakowali i musialem
go oddac ..z gory thx


moglbys powiedziec to troche "normalniej"? To troche chaotyczne i nie zabardzo wiem ktora to misja, powiec cos wiecej albo zajrzyj do poradnika gry-online na pewno beda tam mieli wszystkie odpowiedzi na rozne pytania dotyczace misji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam athlon 3200+ 512 MB DDR i karte ze 128 MB Radeon 9550 i mie się nietnie gra chodzi przepięknie.
A tobie też niepowinna się ciąć. Wymagania tej gierki to Windows 98/Me/2000/XP Procesor 800MHz pontium III, celeron lub AMD athlon (ten masz) 128MB ram Napęd CD-ROM 8x karta graficzna 3D z 32 MB RAM zgodna z Direct 8,1, ze sprzętową T&L (niedziała na zintegrowanych kartach Intela) karta dzwiękawa zgodna z directX 8.1 3GB miejsca na dysku twardym. Klawiatura i mysz. hehe przepisałem wymagania z mojego pudełka z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 13:24, Misiekolxp001 napisał:

3GB miejsca na dysku twardym.

A przy instalacji jest możliwość wyboru wersji minimalnej?

3GB to prawie 10% całego mojego dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak instalowałem to niema wyboru lub niezauwarzyłem. Ale jestem prawie pewny że niema wyboru. Ale nieopłaca się grać na minimalnych bo chodzi gra z płytą a na max bez i dzięki temu niemusze oddawać gry do wymiany tzn dożywotniej gwarancji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze jakieś gry z Karaibami w nazwie oprócz "Piraci z Karaibów" i Age Of Pirates:coś tam?Zastanawiam sie czy nie kupić jednej z nich.Ściągam trailer Age Of Pirates a drugiej giery nie moge sobie przypomnieć :/ Możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wielki problem z grą. Nie mogę kupować kul armatnich w sklepie!!!!!! (ani żadnych pokrewnych: kartaczy, kul łańcuchowych itp) Nie wiem co się dzieje. Te przedmioty są w sklepie i jak klikam na "kup" to nie mogę zwiększyć liczby przedmiotów(klikam na strzałkę w prawo i nic) W przypadku innych przedmiotów nie ma żadnego problemu. Wszystko działa..:( ?Na statku mam teraz 0 kul i nie mogę ich dokupić!!! Proszę o pomoc....
Mam oryginalną Polską wersję z serii Extra Klasyka (CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 14:38, bishop18 napisał:

Witam. Mam wielki problem z grą. Nie mogę kupować kul armatnich w sklepie!!!!!! (ani żadnych
pokrewnych: kartaczy, kul łańcuchowych itp) Nie wiem co się dzieje. Te przedmioty są w sklepie
i jak klikam na "kup" to nie mogę zwiększyć liczby przedmiotów(klikam na strzałkę w prawo i
nic) W przypadku innych przedmiotów nie ma żadnego problemu. Wszystko działa..:( ?Na statku
mam teraz 0 kul i nie mogę ich dokupić!!! Proszę o pomoc....
Mam oryginalną Polską wersję z serii Extra Klasyka (CDP).


Może masz statek załadowany innymi towarami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:33, XardasiK napisał:

> > Może masz statek załadowany innymi towarami??


Nie. Statek jest zupełnie pusty. Mam obecnie 2 statki oba są puste i na żaden z nich nie mogę kupić kul armatnich.... Nie wiem co się dzieje. Inne przedmioty jak np rum, jedwab itp mogę kupować bez problemu. POMÓŻCIE!!!....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam i tez mam originała z extra klasyka next. Ale mam sposób rozwinołem zdolność abordarzu i abordarzuje statki. Dzięki temu moge wziąć pełno ammunicji z wrogiego statku wypróbój mój sposób i daj znać czy działa. oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować