Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

GramDriving.pl - klub dla wszystkich fanów TDU

2228 postów w tym temacie

Więc tak: Spotkanie się odbyło. Z pola golfowego wyruszyliśmy w składzie: ja, linux i raven.
Podróżując ze wschodu na zachód (czytaj: w poprzek wyspy) spotkaliśmy się z Arcy Masterem. W tym składzie podążaliśmy w stronę lotniska. Jakieś 20 km przed celem dołączył do nas zaix i jeszcze jedna osoba której nie znam;). Wyglądaliśmy iście szatańsko: 5-4 Lamborghini (ja, linux i Arcy Master wybraliśmy Gallardo Spyder, Raven zaś prowadził naszą grupę przeciętnych inaczej w "kremowym" Lambo Gallardo z dachem) oraz dwa motory (zaix na zielonej kawie, i później Arcy na czerwonym tamburyle). W tym składzie dojechaliśmy na lotnisko, wtedy też ja skończyłem grę;). Reszta relacji od kogoś innego;).
Jeśli ktoś chce obejrzeć fotki to zapraszam do galerii screenshotów z xFire
http://www.xfire.com/screenshots/olomax/

20071110192305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rajt, to moja relacje.
Specjalnie na to spotkanie kupiłem Gallardo SE. Długo zastanawiałem się nad kolorem, ale wybrałem biało-kremowy. Zależy jak słońce świeci. :P W trakcie spotkania zrobiłem nim 180km. Pierwszy etap podróży to serpentyny na zachodzie wyspy. Gallardo bardzo dobrze się trzyma drogi, nie powiem. ^^ Potem postanowiliśmy podjechać pod lotnisko. Niestety Zaix nie mógł do nas dołączyć, (jeszcze Linux miał problemy), więc my dołączyliśmy do Zaixa i przejechaliśmy 30 km pod lotnisko. Jak byliśmy już blisko lotnika, to dołączył do nas Linux i zrobiliśmy kilka dragów. Potem, postanowiliśmy wskoczyć na lotnisko. Jak zawsze wielki problem ze znalezieniem odpowiedniego krzaczka. Na lotnisku można chociaż podriftować. ;]
Tak, może jeszcze coś jutro? :D
Fotki. ;]

20071110224851

20071110224903

20071110224929

20071110224940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne spotkanie za nami.
Na początek, zgrupowanie przy polu golfowym, a później jazda przez całą wyspę. Stwierdzam, że nawet moje czarne Gallardo Spyder z pomarańczową skórą potrafi latać. :D Było trochę prostych ("poooweer"), były też wspomniane serpentyny górskie. Później pojechaliśmy na trasę niedaleko lotniska, gdzie zebrał się spory tłok (przemieniliśmy się w oddział specjalny Lamborghini). Po znalezieniu Zaixa, musieliśmy się teleportować. Przez jakieś 10 min. szukałem kogokolwiek na mapie i w końcu się połączyłem. Wtedy było parę drag race''ów i oczywiście pomysł dostania się na lotnisko (poprzez krzaczek). Po paru nieudanych próbach użyłem teleportu i byłem na lotnisku. Szybko to tam się nie da jechać. :P
I wtedy spot się zakończył. ;)

Fotka z w/w kompanią Lamborghini (plus przejezdny w McLarenie):

20071111001221

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja rzucę hasło: Zróbmy dzisiaj spotkanie motocyklistów i driverów, co wy na to??? Ja od razu piszę się do dawców nerek, bo muszę wypróbować moją Kawę;) (o dziwo, kremową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:55, R3play napisał:

To ja rzucę hasło: Zróbmy dzisiaj spotkanie motocyklistów i driverów, co wy na to??? Ja od
razu piszę się do dawców nerek, bo muszę wypróbować moją Kawę;) (o dziwo, kremową;)

Może być. Myślę, że tak po 16 do 19. ;)
Ja wiadomo: samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 11:51, Michał Raven napisał:

> To ja rzucę hasło: Zróbmy dzisiaj spotkanie motocyklistów i driverów, co wy na to??? Ja
od
> razu piszę się do dawców nerek, bo muszę wypróbować moją Kawę;) (o dziwo, kremową;)
Może być. Myślę, że tak po 16 do 19. ;)
Ja wiadomo: samochód.

Ej, ale picie kakaa na motocyklu przy 300 na godzinę to jeszcze większy fan, niż w kremowym Gallardo xD. To kakao mnie wczoraj rozwaliło;)
Zaix...
Damy czadu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 12:51, R3play napisał:

Ej, ale picie kakaa na motocyklu przy 300 na godzinę to jeszcze większy fan, niż w kremowym Gallardo xD.

Moja Gallardo jest białe. :P Tylko odcień się zmienia, w zależności jak świeci słońce. ^^ Ale fajnie się jechało. W lewej łapie wajcha od joya, a w prawej kubek z kakao.

20071111130110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:01, Michał Raven napisał:

Moja Gallardo jest białe. :P Tylko odcień się zmienia, w zależności jak świeci słońce. ^^

Prawie jak kameleon. ;)

Dnia 11.11.2007 o 13:01, Michał Raven napisał:

Ale fajnie się jechało. W lewej łapie wajcha od joya, a w prawej kubek z kakao.

Zapomniałeś o trzeciej (?!) ręce, która leżała na klawiaturze i pisała wiadomości. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób on line więc zapostuje :D
Zbliża się koniec tygodnia (środa minie-tydzień zginie!!!), więc zarzuce was myślami o kolejnym spotkanku;P. Proponuję, żebyśmy podzielili się na dwa obozy. Jakiekolwiek, np.: Ferrari i Lamborghini. Aston Martin i Jaguar (już widzę kto będzie w Jaguarze, yhy). Motocyklisci kontra Kierowniki (xD). Moglibyśmy tez zrobic pewnego rodzaju zawody, ale do tego potrzebna jest większa liczba osób. I pewnie nie wypali ze względu na rozłączanie. Ale co wy na to??? Powiedzmy w sobotę o godzinie 19.06???
Pisalem i z wielu osób on line zrobiły sie dwie :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:40, Michał Raven napisał:

Pomysł z podziałem fajny, termin też odpowiada. Nie wiem jak reszta, ale jestem za.

[Edyta]
Zaix też za. ^^

Fajno;) Pomysł jest taki, żeby zrobić wyścigi. Ustalamy jeden punkt na wyspie, dobieramy się parami (np.: Motocyklista i Kierownik, Ferrari i Lamborghini). Dla każdej pary wybieramy: punkt startu (dla każdej inny). I ścigamy się do jednego, wspólnego dla każdej pary punktu;). Wygrywa ta drużyna, która ma więcej zwycięzców.
Martwi mnie tylko problem rozłączania.
[(Ju)Edyta;)]
Linux M
losowanie się zrobi;)
Fifo
Hurra, hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co wam powiem? I''m back ! :D Wreszcie odebralem karte z naprawy, wszystko z nia ok, w sobote jestem chetny do gry. Cieszycie sie? :D

xD Nom, nareszcie bede mogl w TDU pograc. Z karta na pewno ok bo juz zostala wyprobowana na demku CoD4 i smiga ladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:40, Michał Raven napisał:

Pomysł z podziałem fajny, termin też odpowiada. Nie wiem jak reszta, ale jestem za.

[Edyta]
Zaix też za. ^^


Popieram......pomysł fajny...no ale w piątek też bym sobie z wami pograł ok. 18.14, 28sec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować