Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Muzyka z Metal Gear Solid 3: Snake Eater w sklepie gram.pl!

34 postów w tym temacie

Chamberlyn

Wszystkich fanów dobrych gier komputerowych i wspaniałej muzyki zapraszamy do naszego sklepu gdzie można nabyć soundtrack z gry Metal Gear Solid 3: Snake Eater! Autorem rzeczonej ścieżki dźwiękowej jest Harry Gregson-Williams, znany m.in. z kompozycji do Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Twierdzy, Shreka, Królestwa Niebieskiego czy Opowieści z Narnii. Uwaga! Ilość krążków dostępnych w naszym sklepie jest bardzo ograniczona, a więc wszystkim chętnym radzimy się pospieszyć!

Przeczytaj cały tekst "Muzyka z Metal Gear Solid 3: Snake Eater w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogą być jakieś gadzety związane z grą F.E.A.R. ?
A co do tego soundtracku to jest dobry pomysł dla każdego fana tej znakomitej serii , więc tylko jedno mi pozostaje jak polecić ten produkt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem soundtrack do PoPWW będzie z 3 częścią, a jeśli nie chce Ci się czkać, kup sobie płyty Godsmack''a: Awake i Faceless (na tej jest "I Stand Alone")... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie możliwość zapłaty wPLN to kupię :P
I dorzućcie soundtrack ze wszystkich ostatnich części PoP''a. To bym kupił na 100% bez żadnych zniżek. Tylko że na pcty PoPa wydaje Cenega....ale jak wy lubicie dawać ludziom takie bonusy to może się skusicie?:> Jednego chętnego już na pewno macie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soundtracki z gier to calkiem fajny pomysł. Poza gratisami dodawanymi do Diablo 2, Diablo 2: LoD, Gothic''a 2, Warcraft''a 3, mam jeszcze kupiony w EMPiKu ost do Neverwinter Nights. Szkoda tylko, że nie ma na nich (a jeśli są to bardzo rzadko) tytułów i wykonawców danych utworów. Z wymienionych wyżej płyt to tylko Diablo 2 (i to też wyłącznie podstawka) zawiera jakąkolwiek informację na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:30, KannX napisał:

Za drogo! Za 49zł to sobie mogę kilkanaście moherowych beretów na Święta kupić :P


Uważaj! Big brother patrzy, kto obraża ekipe rządzącą!A swoją drogą to godsmack to całkiem fajny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 20:45, Uther_Lightbringer napisał:

> A swoją drogą, słyszeliście Rage Again The Mahcine? Nie ? Żałujcie za grzechy :)
co ma ratm do ost z mgs3, że się tak spytam?


niby nic.Ale jak ktoś zaczą o godsmacku, to trochę przeciągnąłem temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do sountracka to dostalem dzis od nich odpowiedz ze jest to dwoplytowa wersja. kazdy kto gral w mgs3 wie ze soundtrack ten nalezy do wybitnych i bedzie zainteresowany ta pozycja. swego czasu szukalem jej w europie i usa i jesli nci sie nie zmienilo to nie jest dostepna nigdzie poza japonia i niektorymi sklepami ktore sprowadzaja ten prosukt (na amazon.com jest w cenie ok 130 zeta + wysylka). wiec deal niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 21:29, D2T napisał:

co do sountracka to dostalem dzis od nich odpowiedz ze jest to dwoplytowa wersja. kazdy kto
gral w mgs3 wie ze soundtrack ten nalezy do wybitnych i bedzie zainteresowany ta pozycja. swego
czasu szukalem jej w europie i usa i jesli nci sie nie zmienilo to nie jest dostepna nigdzie
poza japonia i niektorymi sklepami ktore sprowadzaja ten prosukt (na amazon.com jest w cenie
ok 130 zeta + wysylka). wiec deal niezly.


hm. rzeczywiście jest ładnie. jeśli to ta sama edycja to pozbywają się dobrego towaru za małą cenę :P ale ja i tak chyba poczekam....dlatego, bo nie grałem w tą grę (nie mam ps2), i jak kiedyś będę grał, to zepsuję sobie zabawę słuchaniem muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować