Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard spełnia marzenia

70 postów w tym temacie

Wszystko pięknie tylko komentarz CD Projektu - "Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia" - przecież nowotwór jest nieuleczalną chorobą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że dla Blizzarda to było dobre posunięcie, nie dość, że spełnili marzenie, nieuleczalnie chorego dziecka, to do tego polepszyli obraz swojej gry w mediach i zapewnili darmową reklamę. Naprawdę, jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaman, co jak co ale w momencie ogloszenia SC2 rozglos jest ostatnia rzecza, ktorej im brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 13:06, HumanGhost napisał:

Niezła akcja marketingowa. Wielkie koncerny lubią takie ckliwe, chwytające za serce wydarzenia do kórych nie trzeba dopłacać. ;-)

-> Szkoda, ze to nie Blizzard wyszedl z taka inicjatywa. Chlopak chcial, chlopak dostal, nie widze w tym nic zlego. A gdyby o "Mam marzenie" nie bylo glosno - malo kto by sie zainteresowal by pomoc - taki juz mamy swiat :) Choc oczywiscie zawsze lepiej ponarzekac, na Wielki Koncerny, ktore owym swiatem wladaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ładnie ze strony Blizzarda. Mam nadzieję, że inne fimy komputerowe wezmą z nich przykład... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli owa akcja była przeprowadzona po to żeby zaskarbić sobie przychylność społeczeństwa to i tak uważam że było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miły gest ze stronny Blizzardu, lecz nie zmienia to faktu że blizzard za wszystko inne bierze kase ... co więcej moją osobistą opinią blizzard czasami "niby to przypadkowo" blokuje np CD-Key''e w Diablo ... Sam tego doświadczyłem, kiedy kupiłem oryginalne Diablo i po 2 tygodniach zablokowali mi CD-Keya ... (nie uzywalem chackow ani nic takiego) ... Wydaje mi sie ze ten "gest jest tylko na pokaz, zeby ludzie mysleli, ze blizzard to bardzo przyjazna firma ... Osobiscie uwazam, ze ciągną za wszystko kase do bólu, nawet oszukując zwykłych graczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważne czy Blizzard zrobił to po to, aby nakręcić sobie reklamę i poprawić wizerunek. Czy tak naprawdę od serca. Najważniejsze jest że chłpakowi spełniło się marzenie i był/jest (grając swoim Taurenem) szczęsliwy. Swoją drogą leki dla tego dzieciaka kosztują pewnie fortunę. Mogliby znieść jemu abonament, aby chłopak nic nie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować