Zaloguj się, aby obserwować  
maciekinder

Lionheart

470 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2006 o 11:25, paweusz napisał:

> JEŚLI KTOŚ MA JAKIEKOLWIEK PYTANIE NA TEMAT LIONHEARTA PROSZE PISAC DO MNIE NA MAILA
TO
> UDZIELE SZYBKIEJ ODPOWIEDZI : [...]

wyłącz ty tego caps lock''a

o co Ci chodzi z tym capsem?? a dzieje sie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:34, YashinPL napisał:

Grzeczność wymaga wyłączenia capsa...

Caps = krzyk.

Nikt nie lubi, jak się na niego krzyczy :]

rozumiem. przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.. Robiłem quest z włócznią. Zaciukałem asasyna i jak wlazłem w portal to okazało się że wszystko jest w ruinie i wszędzie anglicy szaleją. To tak powinno wyglądać? Cała Barcelona zrujnowana, flaszek nie ma gdzie kupić, kamienie teleportacyjne rozwalone... itd. Coś spaprałem po drodze czy musze ich wszystkich pozabijać???? Bo już mi się nie chce czekać aż mi się mana zregeneruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 14:10, Jaworm02 napisał:

Mam problem.. Robiłem quest z włócznią. Zaciukałem asasyna i jak wlazłem w portal to okazało
się że wszystko jest w ruinie i wszędzie anglicy szaleją. To tak powinno wyglądać? Cała Barcelona
zrujnowana, flaszek nie ma gdzie kupić, kamienie teleportacyjne rozwalone... itd. Coś spaprałem
po drodze czy musze ich wszystkich pozabijać???? Bo już mi się nie chce czekać aż mi się mana
zregeneruje...

wszytsko jest git. tak to ma wyglądac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już jestem na jakiejś pustyni ze skorpionami... Czy ktoś moze mi powiedzieć po co rozwijałem sobie tak bardzo dyplomację, skoro... Od chwili rozmowy z Nostradamusem nie mam z kim gadać?? Było te punkty walnąć na walkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 19:33, garrick napisał:

mam pytanie chce sie przylaczyc do templariuszy na poczatku skad ma wziasc 1000 zł za daninę

Musisz pochodzić po plansz-y/ach pozabijać kilku gości, zabrać broń i posprzedawać.Możesz też włączyć opcję wykrywania kryjówek z pieniędzmi.Ja tak robiłem i mi się szybko sumka zebrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 22:08, garrick napisał:

jeszcze o jedno zapomnialem zapytac gdzie znajde w lochach inkwizycji brata tego bartomello

Więc... W lochach musisz znaleźć berło, które niszczy bądź naprawia studnie many... i potem sobie pokombinować - którą zniszczyć by przejść dalej. Do jednej ze studni są "uczepione" magiczne bariery...

A z dodawaniem umiejętnosci na pewno sobie poradzisz :) Jak masz awans to klikasz na pierwszy wskaźnik i po prostu dodajesz plusem. A specjalne profity, które dostajesz przy niektórych awansach dodajesz klikając na nie i dalej "dodaj profit" (w drugim wskaźniku)

Miłej zabawy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 11:38, Voyteck napisał:

> jeszcze o jedno zapomnialem zapytac gdzie znajde w lochach inkwizycji brata tego bartomello

>
Więc... W lochach musisz znaleźć berło, które niszczy bądź naprawia studnie many... i potem
sobie pokombinować - którą zniszczyć by przejść dalej. Do jednej ze studni są "uczepione" magiczne
bariery...

A z dodawaniem umiejętnosci na pewno sobie poradzisz :) Jak masz awans to klikasz na pierwszy
wskaźnik i po prostu dodajesz plusem. A specjalne profity, które dostajesz przy niektórych
awansach dodajesz klikając na nie i dalej "dodaj profit" (w drugim wskaźniku)

Miłej zabawy!!

pomussz mi jescze raz gdzie jest ten biedak co ma miecz kowala bo aj ide do empla i mi brakuje tarczy (jaka to lokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebrak z miecem kowala... O ile pamiętam - trzeba go szukać w kanałach Barcelony. Uwaga - żebracy to likantropi, zmiennokształtni!! Jeśli zaatakujesz jednego - rzucą sie na Ciebie wszystkie inne. Atakuj powoli - ja stosuję metodę odciągania ich pojedyńczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak sie polaczyc z netem bo jak chce dolaczyc do gry to mi cos mowi y a potem nic a czy jak eksportuje do takiej gry postac która bylem templariuszem to wciaz nim bede ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, niedawno zaczałem grac, dołaczyłem sie do dzierzycieli, mam teraz uwolnic galileusza bodajze z lochow inkwizycji, przenosze sie do tych lochow i nie mam za bardzo jak sie tam poruszac :/ wczesniej cos było napisane o berle co sciany niszczy ?? czy tym mam niszczyc te krzyze co many pozbawiaja i dalej przechodzic ?? bo chyba walka z inkwizycja w gre nie wchodzi, dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować