Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 22:55, Gumiś2 napisał:

> No nie... Może to kwestia gustu, ale dla mnie 1 i NK są nie do pobicia ;) i ta ścieżka

> dźwiękowa z Nocy Kruka, cud, miód i orzeszki ^^

I tutaj się najmniej zgadzam. Audio jest oczywiście świetne, ale soundtrack Gothic 3


A ja tu nie zgodzę się z tobą i nie zaprzeczę. Posłuchać ścieżki z G3 miałem okazję tylko w grze (ewentualnie jakieś ściągane utwory) płyty nie słyszałem i jest mi z tego powodu wielce smutno. Dlaczego nikt nie chce sprzedać samej płyty z kolekcjonerki? ;) W niemieckich sklepach kosztuje 17euro, trochę drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Identycznie jak Wolus1 uważam że soundtrack z Nocy Kruka jest nie do przebicia! Jest najbardziej klimatyczny z całej serii zwłaszcza ten na dworze Irdorath :) Mam płytę z Gothic Universe i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Gothic 3 również ma ścieżkę dźwiękową godną podziwu ale wg. ona nie ma klimatu. No niestety. Nasze gusta widocznie sie różnią ;) Ale nie ma co sie sprzeczać, w końcu każdy ma inne upodobania, prawda?

Co do Arcani miejmy nadzieję że zrobią coś co spodoba sie każdemu i nada klimat którego sie nie zapomni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje zdanie co do Soundtracku z G3... ale muzyczki z g2 nk jeszcze nie słyszałem jako soundtrack... :) Musze sobie załatwić od kogoś z kumpli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:03, Clear napisał:

Podzielam twoje zdanie co do Soundtracku z G3... ale muzyczki z g2 nk jeszcze nie słyszałem
jako soundtrack... :) Musze sobie załatwić od kogoś z kumpli :D

W internecie poszukaj na pewno znajdziesz. Najlepiej na stronach poświęcony Gothic''owi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie soundtracki z Gothika są klimatyczne, ale, że sądzisz, że muzyka z G3 jest nie klimatyczna? Każdy ma swój gust, a o gustach się nie rozmawia, wiem, ale dla mnie, muzyka z G3 była jak najbardziej klimatyczna i piękna. Szczególnie ta epicka muzyka jak się jest w Menu Głównym gry. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gierki, to podchodzę do niej z pewnym dystansem, ponieważ nie jestem pewien czy Spellbound poradzi sobie z taką dużą produkcją, która wypracowała sobie porządną renomę. Wciąż powątpiewam, że gra dorówna poprzednim częścią, ale nie obrażę się, gdy ludzie ze Spellbound walną mi "o, takiego wała!" i zrobią porządnego RPG-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:42, delfo napisał:

Co do gierki, to podchodzę do niej z pewnym dystansem, ponieważ nie jestem pewien czy
Spellbound poradzi sobie z taką dużą produkcją, która wypracowała sobie porządną renomę.
Wciąż powątpiewam, że gra dorówna poprzednim częścią, ale nie obrażę się, gdy ludzie
ze Spellbound walną mi "o, takiego wała!" i zrobią porządnego RPG-a.

A ja myślę, że się uda. Cokolwiek by to nie było, będzie lepiej zrobione od Gothic 3 pewno. "Człowiek uczy się na błędach." , hehe.
Zresztą, Robin Hood mnie się podobał. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:42, delfo napisał:

Co do gierki, to podchodzę do niej z pewnym dystansem, ponieważ nie jestem pewien czy
Spellbound poradzi sobie z taką dużą produkcją, która wypracowała sobie porządną renomę.
Wciąż powątpiewam, że gra dorówna poprzednim częścią, ale nie obrażę się, gdy ludzie
ze Spellbound walną mi "o, takiego wała!" i zrobią porządnego RPG-a.

Spellbound jest bardzo mało znaną firmą.

Jeśli im G4 się uda to się naprawdę wybiją że hej. Ja jestem dobrej myśli że G4 będzie dobry. Może dla tych którym trudno będzie wrócić do G4 po niezbyt ciepło przyjętym G3 wydadzą wersję demonstracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:42, delfo napisał:

Co do gierki, to podchodzę do niej z pewnym dystansem, ponieważ nie jestem pewien czy
Spellbound poradzi sobie z taką dużą produkcją, która wypracowała sobie porządną renomę.
Wciąż powątpiewam, że gra dorówna poprzednim częścią, ale nie obrażę się, gdy ludzie
ze Spellbound walną mi "o, takiego wała!" i zrobią porządnego RPG-a.

Dokładnie tak samo myślę, nie ma co gdybać bo mimo wszystkich zapowiedzi, ogłoszeń faktów i tak efekt końcowy będzie zaskakiwał(co nie znaczy, że nie należy śledzić poczynań nad grą). A czy zaskoczy negatywnie, czy pozytywnie to się już okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:44, Kalejdoskop86 napisał:

"Człowiek uczy się na błędach."


Ale to nie oni robili poprzednie części, doświadczenie zdobyli PB a nie spellbound. Oni na razie gry RPG nie robili i powątpiewam w sukces, został im rok i nie sądzę by premiera się nie przeniosła o jakieś pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:49, Wolus1 napisał:

Ale to nie oni robili poprzednie części, doświadczenie zdobyli PB a nie spellbound. Oni
na razie gry RPG nie robili i powątpiewam w sukces, został im rok i nie sądzę by premiera
się nie przeniosła o jakieś pół roku...

Tak, ale zauważ, jak PB poradziły sobie z G3. Miały za mało czasu, ale gra ich również ich przerosła, co sami przyznali.
Ja jednak życzę Spellbound dobrze. Myślę, że wyjdzie godny następna Gothika. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalejdoskop - nawet mi nie przypominaj. Rok temu wszyscy w klasie (ja także) zagrywaliśmy się w Robin Hooda. Giereczka po prostu świetna.

Meykan - fakt, gdyby się im udało, to na pewno będą poważniej postrzegani przez resztę konkurencji.

maciek.mucha - " A czy zaskoczy negatywnie, czy pozytywnie..." gdyby tak tylko druga opcja była dostępna, to byłbym w siódmym niebie, ale też strasznie nudzilibyśmy się oczekując jakiejś gry, bo kto by narzekał, a kto by podtrzymywał wszystkich na duchu tekstami "Uda się im!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:57, delfo napisał:

Kalejdoskop - nawet mi nie przypominaj. Rok temu wszyscy w klasie (ja także) zagrywaliśmy
się w Robin Hooda. Giereczka po prostu świetna.

Ja parę lat temu się zagrywałem w to. Świetna gra to była, oczywiście na półce stoi do dziś. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W necie pojawił się nieoficjalny gameplay G4:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/277749.html

Kto wie? może to faktycznie jest tak. Na razie widać że bez dźwięku itp bo testy to są.

PS. Niby ze to podobno na GC 08 ale głośno o tym nie mówili.

Widzę że ktoś już wcześniej to podał. No cóż jeśli tak gra będzie wyglądać realistycznie to może być hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 16:59, Meykan napisał:

W necie pojawił się nieoficjalny gameplay G4:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/277749.html

Kto wie? może to faktycznie jest tak. Na razie widać że bez dźwięku itp bo testy to są.

PS. Niby ze to podobno na GC 08 ale głośno o tym nie mówili.

Widzę że ktoś już wcześniej to podał. No cóż jeśli tak gra będzie wyglądać realistycznie
to może być hit.

Według strony gothic.gram.pl ten gameplay został potwierdzony przez JoWooD jako prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się genialnie i napewno będę musiał ją kupić i mam nadzieję ,że dacą bogate edycja podstawowe i kolekcjonerskie :) Z tego co wiem w Arcani ma być lepszy silnik niż w Crysisie więc wymagania gry będą teoretycznie większe lub podobne do crysisa. Może ktoś coś wie więcej o wymaganiach ?

A tak nawiasem to bardzo mi sę podobają obrazki z gry ;) Może ktoś widział obrazki dużej rozdzielczości tzn. takie jak tapety ;P Ach, ta grafika! Mój tata myślał ,że to jakieś zdjęcia anie obrazki z gry ^^ Ach, ta realistyka :P

Pozdr.

20081021173048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:00, mouhhg napisał:

Wie ktoś w ogóle kiedy ta gra wyjdzie ?

Nom.

Google 5 sekund i mam. Widzisz jakie to proste? Nie chcesz mi chyba powiedzieć że z google nie umiesz korzystać? Ale obaj wiemy że jesteś po prostu za cienki żeby z google korzystać :P

Na razie data premiery jest przewidziana na zimę 2009. Ale to jeszcze nic pewnego i się może zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 16:59, Meykan napisał:

W necie pojawił się nieoficjalny gameplay G4:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/277749.html

Kto wie? może to faktycznie jest tak. Na razie widać że bez dźwięku itp bo testy to są.

PS. Niby ze to podobno na GC 08 ale głośno o tym nie mówili.

Widzę że ktoś już wcześniej to podał. No cóż jeśli tak gra będzie wyglądać realistycznie
to może być hit.


Pierwszy raz widziałem ten filmik!

Jeżeli gra będzie tak wyglądać, to napewno zagram. Szczególnie spodobały mi się grzmoty podczas burzy. I ten klimat... Chyba zainstaluję sobie któregoś Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować