Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 13:32, Meykan napisał:

Skoro G4 ma być grą wielką jestem ciekaw jaki świat to będzie. I musi być większy niż
w G3.


Nie będzie większy od świata z Gothic 3 ale będzie większy od świata tego z Gothic 2 + Gothic 2 Noc Kruka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:32, Meykan napisał:

Skoro G4 ma być grą wielką jestem ciekaw jaki świat to będzie. I musi być większy niż
w G3.


Dla mnie mógłby być nawet mniejszy... świat G3 jest wg. mnie bez klimatu a Verant to totalna kaszana... co z tego że wielki on jest, jak na nim to tylko pustynie i ruiny? ;/ Świat w G3 jest duży to fakt, ale czasem nie wielkość a jakość się liczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Wolę mniejszy ale żyjący niż wielki ale pusty taki jak w G3.
Mi się tam najbardziej Nordmar podobał. Najbardziej oddawał klimat swojego klimatu heh. Pełno śniegu wyprawy myśliwych na polowania.

To chociaż mam nadzieje że w G4 będzie też podział na krainy pustynia, lodowce i centralne krainy. Mogą być mniejsze ale żeby były fascynujące i tętniły życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:35, burczynski napisał:

Dla mnie mógłby być nawet mniejszy... świat G3 jest wg. mnie bez klimatu a Verant to
totalna kaszana... co z tego że wielki on jest, jak na nim to tylko pustynie i ruiny?
;/ Świat w G3 jest duży to fakt, ale czasem nie wielkość a jakość się liczy. :)

A dla mnie świat Gothica 3 jest świetny, bardzo klimatyczny, spodobał mi się podział na 3 klimaty. Oby w czwórce też było zróżnicowanie klimatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 14:15, Szperacz Robson napisał:

> Dla mnie mógłby być nawet mniejszy... świat G3 jest wg. mnie bez klimatu a Verant
to
> totalna kaszana... co z tego że wielki on jest, jak na nim to tylko pustynie i ruiny?

> ;/ Świat w G3 jest duży to fakt, ale czasem nie wielkość a jakość się liczy. :)

A dla mnie świat Gothica 3 jest świetny, bardzo klimatyczny, spodobał mi się podział
na 3 klimaty. Oby w czwórce też było zróżnicowanie klimatów.


Tylko nie próbuj nam wmówić że G3 jest lepszy od poprzednich części :)

wdowiakm---> Informacje z tej stronki też mnie jakoś nie przekonują ;/ Mam nadzieję tylko że dodatek mnie nie załamie i nie odetnę się od gothica na długi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 14:21, Wolus1 napisał:

Tylko nie próbuj nam wmówić że G3 jest lepszy od poprzednich części :)

wdowiakm---> Informacje z tej stronki też mnie jakoś nie przekonują ;/ Mam nadzieję
tylko że dodatek mnie nie załamie i nie odetnę się od gothica na długi czas ;)

W życiu, zbyt kolorowy, o walorach technicznych z litości nie wspomnę, ale jedno trzeba przyznać - był klimatyczny, miał kapitalny świat, no i dość ciekawy fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje... ale widzisz, za dużo nagrałem się w Gothic 1 i Gothic II: Noc Kruka więc ich klimatu, powtarzam klimatu nie przebije nic. To jest to, i uważam te gry za idealne. Gothic 3 to gra solidna ale bez fajerwerków... jednak mimo wszystko dla mnie ta gra nie ma ciekawej fabuły która by mnie wciągnęła na dłużej a klimat nie dodaje uroku grze. Tyle ode mnie.


Meykan ---> Mnie też najbardziej podobał się Nordmar... :) Ahh, najmniejszy ale najbardziej interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:32, Meykan napisał:

I musi być większy niż
w G3.


Nie musi i nie bedzie akcja gry ma byc na wyspie ;P. Zreszta pomysl z wyspa nawiazuje do 1 i 2 ;). A przeciez te gry wlasnie ukulutywowaly serie wsrod bestsellerow wszechczasow.

Sory: za bledy ale pisze z kompa gdzie nie dziala dobrze polska klawiatura ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:14, garrick napisał:

> I musi być większy niż
> w G3.

Nie musi i nie bedzie akcja gry ma byc na wyspie ;P. Zreszta pomysl z wyspa nawiazuje
do 1 i 2 ;). A przeciez te gry wlasnie ukulutywowaly serie wsrod bestsellerow wszechczasow.

Sory: za bledy ale pisze z kompa gdzie nie dziala dobrze polska klawiatura ;/.

No to chyba ci się z Risen pomyliło. Tam gra ma się odbywać na wyspie.

Co do G4 jeszcze oficjalnie nie powiedzieli jak się będzie nazywała ta kraina albo że to na jakieś wyspie. Mam nadzieje że w 2009 zaczną już zasypywać nas nowymi nowinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Akcja G4 będzie się rozgrywać na archipelagu wysp (bodajże Wysp Południowych) , a których największą będzie Argaan, a zacznie się w karczmie "Pod Rozdartą Dziewicą" czy jakoś tak. Właściwie, to ktoś już podał parę informację paręnaście stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:32, Kalejdoskop86 napisał:

/.../
Akcja G4 będzie się rozgrywać na archipelagu wysp (bodajże Wysp Południowych) , a których
największą będzie Argaan, a zacznie się w karczmie "Pod Rozdartą Dziewicą" czy jakoś
tak. Właściwie, to ktoś już podał parę informację paręnaście stron wcześniej.

W sumie ogólnie mówiąc to każda kraina jest w sobie wyspą. Wyspa Khorinis, Myrtana.
Dobra to tera tylko gdybać możemy co i jak.

Ja czekam na konkretne pierwsze screeny lub jakiś trailer pokazujący coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:27, Meykan napisał:


Co do G4 jeszcze oficjalnie nie powiedzieli jak się będzie nazywała ta kraina albo że
to na jakieś wyspie. Mam nadzieje że w 2009 zaczną już zasypywać nas nowymi nowinkami.



Jest informacja że gra ma się toczyć na 4 wyspach ;)
Źródło: http://gothic4.com.pl/viewpage.php?page_id=1 (5 akapit, 3 linijka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:32, Kalejdoskop86 napisał:

/.../
Akcja G4 będzie się rozgrywać na archipelagu wysp (bodajże Wysp Południowych) , a których
największą będzie Argaan, a zacznie się w karczmie "Pod Rozdartą Dziewicą" czy jakoś
tak. Właściwie, to ktoś już podał parę informację paręnaście stron wcześniej.

no i bardzo fajnie, do trójki autorzy obiecywali podróże statkiem i różne takie, a tu lipa nic nie było, może teraz zdecydują się na obiecane wcześniej samodzielne żeglowanie - mimo wszystko to już nie będzie Gothic skoro jest brak bezimiennego i nie ma kontynuacji fabuły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:34, Meykan napisał:

W sumie ogólnie mówiąc to każda kraina jest w sobie wyspą. Wyspa Khorinis, Myrtana.
Dobra to tera tylko gdybać możemy co i jak.

Nie, ponieważ jest różnica między wyspą a kontynentem.

Dnia 18.10.2008 o 19:34, Meykan napisał:

Ja czekam na konkretne pierwsze screeny lub jakiś trailer pokazujący coś.

Ja również. :)

@struksik
Brak Bezimiennego? Przeca będzie czarnym charakterem, a to, że inny bohater będzie bronił świat to... ja tam się cieszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:32, burczynski napisał:

Ponoć ma być nowy Bezimienny - tym razem zwykły Rybak który ratuje świat... :)

Nie podoba mnie się to określenie "nowy bezimienny" właśnie... sztuczne i głupie. Nie prościej: nowy wybraniec Bogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:32, burczynski napisał:

Ponoć ma być nowy Bezimienny - tym razem zwykły Rybak który ratuje świat... :)

Poprzedni pomysł to więzień a teraz rybak, zaczyna mi się to podobać :) A jeśli chodzi o interes, to poprzez sprzedawanie ryb zarobi majątek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 14:21, Wolus1 napisał:

Tylko nie próbuj nam wmówić że G3 jest lepszy od poprzednich części :)


Wszystkie są świetne, ale Gothic III najlepsza. Co nie znaczy, że poprzednie są słabsze. Są gorsze od G3 o 0,01%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:44, Gumiś2 napisał:

> Tylko nie próbuj nam wmówić że G3 jest lepszy od poprzednich części :)

Wszystkie są świetne, ale Gothic III najlepsza. Co nie znaczy, że poprzednie są słabsze.
Są gorsze od G3 o 0,01%.


No nie... Może to kwestia gustu, ale dla mnie 1 i NK są nie do pobicia ;) i ta ścieżka dźwiękowa z Nocy Kruka, cud, miód i orzeszki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:52, Wolus1 napisał:

No nie... Może to kwestia gustu, ale dla mnie 1 i NK są nie do pobicia ;) i ta ścieżka
dźwiękowa z Nocy Kruka, cud, miód i orzeszki ^^


I tutaj się najmniej zgadzam. Audio jest oczywiście świetne, ale soundtrack Gothic 3 gości na moim dysku twardym jako jedyny soundtrack z gry/filmu. Na następnym miejscu byłby zapewne z Piratów z Karaibów. Audio w G3 jest genialne, świetne, cudowne ;] Wracając do Arcanii - na trailerze przypomina Two Worlds i to bardzo. Liczę na dobrą ścieżkę dźwiękową tej gry, ale G3 nie przebije ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować