Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 17:28, KinggAdek napisał:

Widzieliście gameplay Gothic 4?


Tak widziałem go i podoba mi się ale wymaga jeszcze wiele pracy by była to dobra gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:28, KinggAdek napisał:

Widzieliście gameplay Gothic 4?

http://pl.youtube.com/watch?v=kSyCf3bVuNc

Że wygląda jak Oblivion to sie nie zgodze,w Oblivione jest znacznie mniej deatali,grafika w zasadzie jest fajna,ale wygląd postaci troche mi sie nie spodobał oraz to jak sie je namierza jako cel.A tak po za tym gra ma jeszcze troche niedoróbek,ale to sie poprawi :P Uparcie czekam na Risena i Arkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:04, wdowiakm napisał:

No wiesz gramsajtów się nie reklamuje :P

Nie chodzi o reklamę bo mi to zwisa czy mam 1000 odwiedzin czy 10. Robię to co lubię i to jest dla mnie ważne, a przy okazji jak inni na tym skorzystają to jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:08, maciek.mucha napisał:

Nie chodzi o reklamę bo mi to zwisa czy mam 1000 odwiedzin czy 10. Robię to co lubię
i to jest dla mnie ważne, a przy okazji jak inni na tym skorzystają to jeszcze lepiej.

Przecież wiem, ja żartowałem :)

EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:28, KinggAdek napisał:

Widzieliście gameplay Gothic 4?

http://pl.youtube.com/watch?v=kSyCf3bVuNc

To moje zdanie:

Po 1: Grafa wypas!
Po 2: Wygląda jak g...jak Oblivion ;/
Po 3: To już nie Gothic! niech YoWood zmieni nazwę! Witaj Risen...


Mi tam się nawet podoba-chociaż ten gameplay naprawde mało pokazuje i nie jest najlepszej jakości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 17:28, KinggAdek napisał:

Po 3: To już nie Gothic! niech YoWood zmieni nazwę! Witaj Risen...


Zgodze się z tobą poniekąd.. Moim zdaniem seria Gothic, skończyła się na części 2+NK, w trójce zabrakło mi tego ponurego, strasznego klimatu w niektórych miejscach, mimo tego iż grafika na dzień dzisiejszy w GII nie zadowala, to szczerze powiem że wolałem grać w GII, i widzieć kwadratowe ludziki, ale cieszyć się klimatem jak wyżej wspomniałem, niż w GIII gdzie grafika jest dla mnie zbyt cukierkowa przez co wiele traci, i po filmiku widze że grafika ta dalej taka będzie ,tzn: że stary klimat nie wróci, a szkoda...

Co do Filmiku, zapowiada się ciekawie, bardzo mi się podoba jak nasz nowy bohater strzela z łuku.. nareszcie nie trzeba naciągać tej cięciwy =)

Gothica 4 kupię napewno bo jestem wielkim fanem serii , mimo iż GIII mnie zaskoczyło , uważam go za B.Dobą gre, ale nie tak dobrą jak GII..

Mniejmy nadzieje że pozytywnie nas zaskoczy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzebiąc w internecie znalazłem pewną informację jakoby twórcy poprosili by fani zrobili amulet śniącego by Ci mogli go wprowadzić do gry. czyżby w Gothic''u 4 spotkamy znowu Śniącego?

Oto amulet:

20081016234727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:47, wdowiakm napisał:

Grzebiąc w internecie znalazłem pewną informację jakoby twórcy poprosili by fani zrobili
amulet śniącego by Ci mogli go wprowadzić do gry. czyżby w Gothic''u 4 spotkamy znowu
Śniącego?

Oto amulet:


Łoho :D. Byłoby fajnie ;). Śniący zniknął i mógłby wreszcie powrócić ^^ i namieszać w życiu obu Beziów ;).
Co do gameplaya... Graficznie nie najgorzej, ale nie wiem czy chciałbym aby wyglądała 4 część gothica ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:58, garrick napisał:

Łoho :D. Byłoby fajnie ;). Śniący zniknął i mógłby wreszcie powrócić ^^ i namieszać w
życiu obu Beziów ;).


Ponoć Bezimienny (nasz)/ Rhobra 3 ma być tyranem ale został opętany przez moce silniejsze od Beliara i Innosa. Więc bardzo możliwe, że tym razem będziemy mieli okazję zabić Śniącego o ile się pojawi w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się pojawi. Może to tylko wróci kult, nie bóg. Wolałbym dokopać Beliarowi, czemuś nowemu. Co do grafiki, to do premiery jeszcze kupa czasu. Gra jeszcze nie jest skończona. Jeszcze twórcy napewno coś dobracują, może nałożą na tą grafę jakiś filtr i gra będzie mroczniejsza.
EDIT: Masz ciekawy czas dopisania posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 14:08, zajacisko napisał:

O ile się pojawi. Może to tylko wróci kult, nie bóg. Wolałbym dokopać Beliarowi, czemuś
nowemu. Co do grafiki, to do premiery jeszcze kupa czasu. Gra jeszcze nie jest skończona.
Jeszcze twórcy napewno coś dobracują, może nałożą na tą grafę jakiś filtr i gra będzie
mroczniejsza.


Ja by się bardzo cieszył gdybym znów mógł przeciwstawić się Śniącemu i jego kultowi :)
Co do grafiki to mi się podoba ale uważam, że to nie jest najważniejsze :)

Dnia 17.10.2008 o 14:08, zajacisko napisał:

EDIT: Masz ciekawy czas dopisania posta :)


Tak jakoś wyszło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:14, rafekx 12 napisał:

Mi tam się nawet podoba-chociaż ten gameplay naprawde mało pokazuje i nie jest najlepszej
jakości:)

Jak narazie pokazuje walke,ale tylko na dystans i wypadło to wg mnie troche słabo...a co do jakości to jak moż e ona być dobra gdy ktos to kręcił kamerką albo komórką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:57, Wolus1 napisał:

Jest... Osobiście nie za bardzo mi się podoba...


Jest po prostu arcytragicznie.Wrogowie stoją jak słupy soli , podczas gdy są po kolei eliminowani.Sztuczna inteligencja leży na dnie.Wystarczy wspomnieć np FarCry.Czy ktoś pamięta najemników z twej gry czekających spokojnie na wyrżęcie przez gracza? A tutaj? Odległość niewielka , a przeciwnik jak wmurowany , ani drgnie.Coś chyba nie wyszło.Pod koniec filmiku przebiega się nawet obok jakiejś postaci , która wcale nie reaguje.Nie wiem , co to miało być.
Druga sprawa , to mocne przybliżenie kamery , czyli coś , co chociażby w Wiedźminie , przeszkadza komfortowo walczyć w zwarciu.Odległość od postaci w poprzednich częściach była zdecydowanie ok , więc po co to zmieniać?
A tak w ogóle , to jakiś niefajny jest ten świński trucht postaci.
Tyle wrażeń , takich sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:12, KrzychW napisał:

Jest po prostu arcytragicznie.Wrogowie stoją jak słupy soli , podczas gdy są po kolei
eliminowani.Sztuczna inteligencja leży na dnie.Wystarczy wspomnieć np FarCry.Czy ktoś
pamięta najemników z twej gry czekających spokojnie na wyrżęcie przez gracza? A tutaj?
Odległość niewielka , a przeciwnik jak wmurowany , ani drgnie.Coś chyba nie wyszło.Pod
koniec filmiku przebiega się nawet obok jakiejś postaci , która wcale nie reaguje.Nie
wiem , co to miało być.
Druga sprawa , to mocne przybliżenie kamery , czyli coś , co chociażby w Wiedźminie ,
przeszkadza komfortowo walczyć w zwarciu.Odległość od postaci w poprzednich częściach
była zdecydowanie ok , więc po co to zmieniać?
A tak w ogóle , to jakiś niefajny jest ten świński trucht postaci.
Tyle wrażeń , takich sobie.


A nie powiedział Ci nikt, że gra wychodzi dopiero za rok i mają jeszcze czas na poprawki? n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:24, lol94 napisał:

A nie powiedział Ci nikt, że gra wychodzi dopiero za rok i mają jeszcze czas na poprawki?
n/c


Nie za rok gdyż twórcy mówili o premierze w lutym 2009 roku więc mniej niż rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować