Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najbardziej oczekiwane RPG na Xboksa 360 już w sklepie gram.pl!

57 postów w tym temacie

Nie rozumiem, kto będzie taki mądry, i zakupi grę za 230 (!) zł. Wystarczy poczekać rok, i ma się za 80 zł, czyli o 15 zydli taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Mass Effect to niewątpliwie najbardziej oczekiwane RPG na Xboksa 360 oraz jedna z najlepiej zapowiadających się gier tego roku w ogóle. Co tym razem przygotowali dla graczy mistrzowie z BioWare przekonamy się we wrześniu, a już teraz startują zamówienia przedpremierowe na ten tytuł w sklepie gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Najbardziej oczekiwane RPG na Xboksa 360 już w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze kase mam ale brakuje mi jednej rzeczy żeby zamówić Xboxa ;p ech czekam na wersje PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie jest oznaczona jako ''w calosci po angielsku''. Dlaczego, przeciez bylo ogloszone ze bedzie po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit17 a po co wydawac 100zl za nowa gre na kompa skoro po 2 latach bedzie mozna ja kupic w extraklasyce po 20 zl?? Niestety ale nowe gry na konsole kosztuja po ok. 250zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Łokietek

Słusznie prawisz - za NWN 2 odpowiada Obsidian. Chyba, że jest coś o czym my nie wiemy a gram.pl ( swoją drogą ciekawy nick) wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kilka razy już naciąłem się na nowościach po 200zł i przekonałem się, że wystarczy poczekać miesiąc-dwa i cena spada o co najmniej 20-25%, albo i więcej. Taki Lost Planet można dostać po 119zł po prawie 5 miesiącach od premiery. Oczywiście, jeśli chcemy mieć grę natychmiast, kiedy jest świeża, gorąca etc. musimy płacić i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG Bioware''u nie na PC!! Świat staje na głowie....
MA BYĆ NA PC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żem się kulturalnie wypowiedział ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 18:05, Madoc napisał:

RPG Bioware''u nie na PC!! Świat staje na głowie....
MA BYĆ NA PC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żem się kulturalnie wypowiedział
;D


Będzie też na pieca. Za kilka lat pewnie, tak jak to było z Jade empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować