Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Komputronik

14 postów w tym temacie

Niektóre podzespoły są tanie, niektóre drogie. Ma wiele towarów ale część jest niedostępna. Ja osobiście zamówiłem tam komputer i na niego nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzednie wakacje kupowałem w komputroniku nowe rzeczy do kompa:).
Po za tym mają duży wybór i dosyć dobrze zorganizowaną stronkę internetową.
( Ten rabat co kiedyś był w CDA na zakup rzeczy w Komputroniku to kompletny nie wypał ) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, Komputronik solidna firma. Ma dużo salonów w całej Polsce, możliwy jest odbiór osobisty paczki. Strona internetowa jest IMO jedną z najlepszych wśród int. sklepów komputerowych. Niestety wydaje się, ze mają wielki asortyment, a tymczasem połowa rzeczy z katalogu jest niedostępna...

No i najważniejsza wada: CENY !!!
Mają wysokie ceny, w porównaniu z innymi sklepami (chociaż zdarzają sie wyjątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj założyłem konto w tym sklepie, jednak nie przyszedł na mój e-mail link aktywacyjny. Piszą, że powinien dojść w ciągu minuty. Nie wiem za bardzo co w takiej sytuacji zrobić-czy dzwonić do nich czy nie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 06:23, dmn2 napisał:

Wczoraj założyłem konto w tym sklepie, jednak nie przyszedł na mój e-mail link aktywacyjny.
Piszą, że powinien dojść w ciągu minuty. Nie wiem za bardzo co w takiej sytuacji zrobić-czy
dzwonić do nich czy nie. Proszę o pomoc.


Może zobacz w spamie, albo spróbuj założyć konto na gmailu albo yahoo.


Osobiście kupiłem w tym sklepie kartę graficzną i kosztowało mnie to o chyba 30zł mniej niż z allegro :D Ogólnie mówiąc, zrobiłem dobry interes. Dostawa szybko, sprawna, kontakt przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Komputronik, to ja ze 4 miechy temu zamówiłem kompa. I przysłali innego, musiałem czekać miesiąc dłużej. A poza tym na oficjalnej stronie Komputronika podawane są złe zdjęcia. Wracając do obudowy tego kompa (bo była zła tylko obudowa) była ona leżąca, a nie stojąca, a mi chodziło o stojąca, a na zdjęciu w sklepie ona stała. Ech... Nie wiem czy mnie zrozumieliście, ale ogólnie oceniając Komputronik w skali od 1 - 10, daję chyba 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma jest na pewno duża. Ma swoje oddziały w wielu miastach. Lsta produktów, które można w tym sklepie kupić jest bardzo duża. Baedzo mi się podoba konfigurator na stronie. Firma zaczęła wspópracę z CDA z czego się bardzo cieszę. Dużą wadą są dosyć wysokie ceny (mogłybybyć niższe). Jednak ja w tej firmie nie zamawiałem niczego i raczej nic nie zamówie, gdyż mam dużo tańsze i pewniejsze opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputronik posiada wiele sprzętu na magazynie duży wybór jednak dość wysokie ceny pozatym tam poraz pierwszy zauważyłem najnowsze radeony z serii 2xxx.Jak kupowałem tyam ramy to doradzili i najlepsze ramy jekie mieli w tym korsarza i kingstona.Zdarzyło mi się jednak że w innym wydziale doradzili mi słabą kartę Geforce 8600 gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z komputronikiem mam troche nieprzyjemne doswiadczenia. W lutym zamowilem kompa (skladaka), do maja byl trzy razy w serwisie. Powod? Komputer sie resetowal podczas pracy w Windowsie. Za kazdym razem wymieniali mi jakas czesc, najpierw karte i pamieci, potem zasilacz, a problem byl caly czas ten sam. Za trzecim razem kazalem wymienic plyte glowna na inna, zasilacz na inny i pamieci na inne (innych firm). O dziwo problem znow sie pojawil, choc nie tak czesto jak na poprzednich podzespolach. Niedawno popsula mi sie jedna kosc pamieci, i to tak, ze komputer w ogole nie chcial wstac. I wiecie co? Na jednej kosci komputer dziala super elegancko... Zero resetow.

Mam wrazenie, ze ludzie w tym sklepie nie znaja sie za bardzo na rzeczy. Na roznych forach jak mowilem o swoim problemie, pierwsze co mowili, to zeby sprawdzic pamieci. A ci mi po kolei wszystko wymieniali:P Prawdopodobnie wina lezy po stronie napiec. Bede walczyl jak mi przysla nowe pamiatki.

Na pewno maja duzy wybor, naprawiaja dosyc szybko i nie jecza, ze jest plomba na obudowie jest zerwana (mam gwarancje na poszczegolne czesci, ale maja prawo sie przyczepic i stwierdzic, ze to ja cos skopalem). Najwieksza wada sa chyba faktycznie ceny. Kupujac taki zestaw w osiedlowym sklepiku zaoszczedzilbym spokojnie 300-400 zl. No, ale wiecie jak to jest z kupowaniem w osiedlowych sklepikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, aby taki temat był dobry.
Zaraz powstaną:

Gral
Imperium
Sirius
Zenfist
4max
cooling
pcprojekt
blablabla

Lepiej żeby był 1 o sklepach ze sprzętem z rzeczową dyskusją ;)

Pozwolicie, że zamknę ;)

P.S. Komputronik często drogi i to sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować