Zaloguj się, aby obserwować  
Kubus7741

Problem z ga Gothic II Noc Kruka

13 postów w tym temacie

Nie wiedziałem gdzie to napisać bo chyba nie ma konkretnego tematu a chodzi mi o to żę kupiłem sobie dodatek do Gothic II Noc Kruka zainstalowałem niby się włącza i zaraz jest czarno wyłącza się i pokazuje taki komunikat zrobiłem screena.

20070525094226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 09:42, Kubus7741 napisał:

Nie wiedziałem gdzie to napisać bo chyba nie ma konkretnego tematu a chodzi mi o to żę kupiłem
sobie dodatek do Gothic II Noc Kruka zainstalowałem niby się włącza i zaraz jest czarno wyłącza
się i pokazuje taki komunikat zrobiłem screena.

Panie przodowniku, naucz się pan korzystać z wyszukiwarki ;)
Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny) ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=8550

Następnym razem jeżeli masz zamiar założyć nowy temat, sprawdź, czy nie istnieje już podobny.
W tym celu używaj wyszukiwarki, oto instrukcja ===> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 11:09, Kubus7741 napisał:

A właśnie że szukałem wpisywałem pare razy Gothic II Noc Kruka i nic nie znajdowało to nie
moja wina tylko tego forum.

Ty forum zostaw w spokoju ! :) Trzeba było wisać samo " Gothic", to wysiłku wiele nie wymagałło.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to wcale nie rozumiem co ty napisałeś.
Watek jest nie potrzebny a tematów o gothic jest mnóstwo wystarczy wpisać
w wyszukiwarke gothic.A jeśli chodzi o ten błąd to otwieraj grę przez start a nie przez ikone
chyba że to poważniejszy błąd to radze się spytać pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem troche inny problem, napisalem na temacie ogólnym i nikt mi nie pomógł. Do dziś nie mogę przez to grać w Gothic2 z dodatkiem. Lepiej w takim wypadku chyba mimo wszystko założyć własny temat o problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:52, Szop gracz napisał:

Ja miałem troche inny problem, napisalem na temacie ogólnym i nikt mi nie pomógł. Do dziś nie
mogę przez to grać w Gothic2 z dodatkiem. Lepiej w takim wypadku chyba mimo wszystko założyć
własny temat o problemie.

To trzeba było się spytać jeszcze raz. A jak nie możesz grać to sie pytaj pomocy technicznej jeśli
na forum nie dał ci nikt dobrej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem....Zainstalowałem sobie Gothica 2 i Gothica 2 Noc Kruka,odziwo obie orginalne.(W czasie instalacji wyłączyłem autoodtwarzanie,bo nie chciałem żeby mi sie cały czas instalka włączała).Problem polega na tym że po kliknięciu a)skrótu na pulpicie b)pliku exe w folderze z grą c) autorun na płycie pojawia się klepsydra tak jakby system rozpoczął proces.Po chwili znika i koniec.Wciskam alt+ctrl+del ale w zakładce procesy nie ma ni c z Gothiciem.Gra powinna działać na 100 % bo jeszcze wczoraj instalowałem i grałem w nią u kuzyna.Pomocy nie znalazłem ani w dziale POMOC na gram.pl ani na innych forach.To troche irytujące.Prosze o pomoc.

Mój PC: Intel Core Duo 1,8 Ghz, 2 Gb RAM , 250 Gb HDD ,Geforce 8600 GT 256 mb, Windows Xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować