Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo-dziennik twórców Fable 2

28 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Na oficjalnej stronie studia Lionhead oraz w serwisie Xbox Live można znaleźć pierwszy z zapowiadanego cyklu filmów przedstawiających od kuchni prace nad Fable 2, kontynuacją jednego z największych hitów firmy, zmierzającą na Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Wideo-dziennik twórców Fable 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet nie całkiem ale ona jest bardzo niezła ;] a na dwójke to czekam ;] ale nie na Iksa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na jedynkę, na dwójkę pewnie też nie będzie po co go marnować.

Zależy w sumie czego się spodziewasz. Fanom platformówek, gra się spodoba. Z kolei miłośnicy RPG będą się śmiać albo wściekać.

Fable to coś pomiędzy Gothic i Raymanem. W sumie Rayman z domieszką Gothic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zaciekawieniem czekam na grę, mam nadzieję, że wizję Molyneux spełni choć większość swych wizji. Oby gra była lepsza [zapewne będzie] od takiej sobie jedynki. Najlepiej by było mniej sieczenia i rąbania - jakiś lepszy system walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jedynkę grałem dłuuugo, ale czegoś mi w niej brakowało. może większej dowolności w wyborach. no i jeszcze ten patch nie działa..

a dwójka oby wniosła coś nowego. a ma szansę. no i na PCty! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..........no mam nadzieje że Fable 2 przebije poprzedniczke swoja długością.........................Liczę na miks pałki(jedynki) w kategorii konwencja i sposób gry z Oblivionem (rozbudowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 16:55, Monastor napisał:

Zależy w sumie czego się spodziewasz. Fanom platformówek, gra się spodoba. Z kolei miłośnicy
RPG będą się śmiać albo wściekać.

Fable to coś pomiędzy Gothic i Raymanem. W sumie Rayman z domieszką Gothic ;)



Co ma rayman do fable przepraszam? Czy tam sie skacze ?(w fable nie da sie skakac)
W Fable chodzi glownie o rozwoj postaci pod wzgledem fizycznym(blizny tatuaze budowa ciala)
Po jakims czasie zaczynasz sie przywiazywac do postaci(A z tym psem to chodzi o to co z postacia: przywiazanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po bitwie między mną a grą, która nie chciała wyświetlać poprawnie napisów - ukończyłem ją. Warto było. Ciekawe były również filmiki o tworzeniu gry. Kontynuacja zapowiada się na kawał nie gorszej rozrywki, jednak jeszcze dużo komentarzy w newsach napiszę zanim dane mi będzie weń zagrać. Na razie pozostaje oglądanie filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zapomniałem, że pierwowzorem fable jest tamagotchi. Raymana przytoczyłem w kwestiach zręcznościowych, bo fable ma też cechy mocno uproszczonej platformówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować