Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiezdne Wojny cz. II

21 postów w tym temacie

Hakken

Uniwersum Gwiezdnych Wojen rozszerza się z roku na rok. Przybywa w nim pozycji związanych zarówno z telewizją, literaturą, papierowymi RPGami i planszówkami jak i oczywiście grami komputerowymi. To samonapędzająca się machina, której nie sposób już zatrzymać. Z roku na rok przybywa jej fanów i wygląda na to, że zbyt szybko się to nie zmieni.

Przeczytaj cały tekst "Gwiezdne Wojny cz. II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać gram.pl, że wystarczająco się niedoedukowaliście na temat Tales of the New Republic :D Nie prawdopodobnie to projekt fanowski, tylko na pewno, wejdźcie sobie ponownie na tą stronę, a zobaczycie iż napisane jest, że nie mają nic wspólnego z LucasFilm i są tylko fanami xD
A pzoa tym tekst spoko, ale czasami małe błędy się zdarzają :P
Mimo to dziękuję wam za to, że tak reklamujecię Sagę, bo na forum zainteresowanie i ogólnie w Polsce jest nikłe.
Widać to np. po stanie wydawania książek - często musimy czekać nawet rok...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SW fan since kindergarden....filmy oglądam książki czytam i w gry gram. Chciał bym dorwać Star Wars: Legacy który dzieje się 100 lat po Nowej Nadziei a bohaterem jest syn syna Luka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaach tak, stare pocziwe Gwiezdne Wojny ;D
Jeśli chodzi o gry, to polecam Jedi Knight 2: Jedi Outcast, gdzie wcielamy się w postać Kyle''a Katarna, dawnego jedi. Jest to bardzo miły FPS, a grafika nie razi, więc jak najbardziej polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:32, Oskar24 napisał:

Widać gram.pl, że wystarczająco się niedoedukowaliście na temat Tales of the New Republic :D
Nie prawdopodobnie to projekt fanowski, tylko na pewno, wejdźcie sobie ponownie na tą stronę,
a zobaczycie iż napisane jest, że nie mają nic wspólnego z LucasFilm i są tylko fanami xD


W momencie pisania tekstu nie było jeszcze wiadomo o tym, że "Tales of the New Republic" to produkcja fanowska. Pojawiały się tylko dyskusje, że może być zarówno dziełem fanów, jak i LucasFilmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan SW nic się tu nowego nie dowiedziałem, ale bardzo przyjemny i dobrze napisany artykuł. By the way - mam ten plakat (z pierwszej strony z "zajawką") w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:52, lordfett napisał:

W momencie pisania tekstu nie było jeszcze wiadomo o tym, że "Tales of the New Republic" to
produkcja fanowska. Pojawiały się tylko dyskusje, że może być zarówno dziełem fanów, jak i
LucasFilmu :)


Rozumiem, że pisałeś go Ty :D Oczywiście nie roszczę do tego pretensji tylko mówię ;)
fataem - raz było wydannie specjalne gazety "Film" (chyba ta) o SW, ale wtedy miałem 10 lat chyba i kupiłem...:P No i były trzy plakaty z ANH, ESB i RotJ ;) Niestety, z racji tego iż byłem młody nie dbałem o niei teraz są w opłakanym stanie :( Echh...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:00, Oskar24 napisał:

Rozumiem, że pisałeś go Ty :D Oczywiście nie roszczę do tego pretensji tylko mówię ;)


Zgadza się, ja. Informacja pojawiła sie przed kilkoma godzinami, więc tak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 21:32, Oskar24 napisał:

Nie prawdopodobnie to projekt fanowski, tylko na pewno, wejdźcie sobie ponownie na tą stronę,
a zobaczycie iż napisane jest, że nie mają nic wspólnego z LucasFilm i są tylko fanami xD

Nie jest napisane że to jest projekt fanowski, tylko że TotNW (Tales of the New Republic) nie ma nic wspólnego z Lucasfilm - co nie oznacza że są fanami. Choć to jest najbardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 22:07, lordfett napisał:

Zgadza się, ja. Informacja pojawiła sie przed kilkoma godzinami, więc tak wyszło ;)


OK, ok...już się nie czepiam ;)
Swoją drogą to postarałeś się ;]
Ale i tak moje lepsze :D (żart oczywiście)
Chmm...a planujecie coś na jutro?
P.S. Nie wiem czy wiesz, ale składałem prośbę do ekipy.gram.pl o właśnie artykuły o SW na jubileusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło sie czytało bardzo dobry tekst ;] życzę jeszcze wielu takich !

a co do SW chyba skocze do wypożyczalni DVD i nie będe istniał przez cały weekend ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jeden z tych filmów (albo raczej sześć, a dla niektórych tylko 3), do których się wraca co jakiś czas i za każdym razem potrafią niesamowicie wciągnąć i sprawić, że każdy/każda z nas staje się rycerzem Jedi, Hanem Solo, Chewbaccą, Księżniczką Leią czy nawet R2-D2.
Wielki dzięki George!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje niezlego felietonu.
Odnosnie "trzeciej trylogii" to Lucas juz od dawna mowil o tym ze zostanie nakrecona a wstepne scenariusze juz od dawna leza w szufladzie, wiec to jest kwestia czasu (zaznaczyl ze jesli to jemu sie nie uda tego dokonac to "wyznaczy" innego rezysera by to zrobil). Tak samo mowiono o czesciach 1-3 ze nie zostana nakrecone bo juz za duzy odstep czasu byl itd. itp. ... Dla osob malo powiazanych z tematem: czesci 7-9 jak juz niektorzy zdazyli tu napomknac, prawdopodobnie beda ekranizacja tzw. "Trylogii Admirala Thrawna". Just for the record :)
Dla tych co sie czepiaja... przeczytajcie ostatni akapit zanim cos napiszecie, bo sie kompromitujecie.

P.S. Czesci 1-3 sagi to proba (moim zdaniem bardzo udana) wprowadzenia widzow w fabule i caly swiat GW, jak komus sie nie podoba TPM to niech sprobuje wymyslec inny sposob przedstawienia poczatku tej historii. Jak komus sie to uda to prosze o kontakt, zloze mu poklon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować