Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Gladiatus

1137 postów w tym temacie

Tak, przynajmniej ja mam ten problem. Identyczny problem był na początku istnienia 5 serwera ;/ Niestety trwał on ponad 3 tygodnie i zrezygnowałem wtedy z gry na tamtym serwerze. Miejmy nadzieję że zostanie on szybko naprawiony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak ludzie grają że mają 1/5 tyle honoru co ja a mają lepszą obronę, obrażenia etc ^^. Ja aktualnie jestem w głupiej sytuacji bo na arenie mam przed sobą gości, których normalnie bym pokonał tylko że są w dobrych gildiach, a mnie by przyjęła na pewno jakaś dobra gildia i bym mógł ich atakować bezkarnie ale głupio tak zostawiać słabszych kumpli w gildii :/ Poza tym trochę dziko jest z nieznanymi ludźmi siedzieć w gildii i płacić obowiązkowe składki codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:24, Geglash napisał:

A ja nie wiem jak ludzie grają że mają 1/5 tyle honoru co ja a mają lepszą obronę, obrażenia etc ^^.

Bo nie robią misji, tylko atakują. Kupują sobie premium (atak co 5 minut) i atakują- jeśli grają po 2h dziennie- mają 24 ataki. Za ataki mają kasę, którą ładują w atrybuty (ja kupowałem coraz to nowe uzbrojenie i zepsułem postać...) A jak jeszcze znajdą dobrą farmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 15:24, Geglash napisał:

A ja nie wiem jak ludzie grają że mają 1/5 tyle honoru co ja a mają lepszą obronę, obrażenia
etc ^^.


Bo potrafią grać i wiedzą, co w tej grze jest najważniejsze. :) Przed zakończeniem gry byłem nawet w takiej gildii, która skupiała ludzi z dobrymi statami, a bardzo małą ilością pkt honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:31, Geglash napisał:

"Potrafią grać" - ja przynajmniej nie tracę na tą grę kasy, która nie wróci jak juz mi się
znudzi gra ;].


Ja nie wydałem na grę ani złotówki, a postać miałem dość silną. Po prostu nie cieszyłem się jak dziecko, że złapałem kolejny poziom, który praktycznie poza lepszym ekwipunkiem, zwykle nic nie daje. Są dużo lepsze sposoby na zdobycie kasy, na które nie są potrzebne ani konto premium, ani rubiny, ani nawet walka. Trzeba trochę pomyśleć (lub poszukać na forum, bo już widziałem taki poradnik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś sposób na szybki sposób zarobienia kasy na trzecim serv?:) jeśli tak to prosze o pomoc:) i jeszcze jedno ma ktoś linka do jakiegoś poradnika:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chcę sprzedać na rynku tarczę, ale nie mogę! Co się stało. W opisie tarczy pisze "związana dusza"? Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:16, KBM napisał:

Mam problem. Chcę sprzedać na rynku tarczę, ale nie mogę! Co się stało. W opisie tarczy pisze
"związana dusza"? Co mam robić?


A to nie jest przypadkiem przedmiot zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:34, rob006 napisał:

> Mam problem. Chcę sprzedać na rynku tarczę, ale nie mogę! Co się stało. W opisie tarczy
pisze
> "związana dusza"? Co mam robić?

A to nie jest przypadkiem przedmiot zadania?


Nie, to jest tarcza, którą dostaje się na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:52, KBM napisał:

Nie, to jest tarcza, którą dostaje się na początku gry.


Hmm, tarczę możesz sprzedać tylko u płatnerza, może próbujesz u jakiegoś innego kupca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Gladiatorów.Przed chwilą założyłem glidię. Jak dodawać innych gladiatorów?? jak zachęcić??? Jak sprawić żeby wogóle dowiedzzieli się o istnienu mojej glidii??? i jeszcze: jak dodawać obrazek na tle opisu???
Proszę o pomoc. W tych sprawach jestem zielony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 11:48, dominikańczyk napisał:

Proszę. Napewno ktoś gra w tą grę!


moge ci pomuc moje gg : 6294924

Umiem robic wszystko z gildia jak jestes na 5 serveze to Dark_Angels to moja gildia a Fall_Angel to moja postac. Tylko ;/ mam bana na rok i niee moge grac ale chętne ci pomoge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować