Zaloguj się, aby obserwować  
Belmundo

Szansa tylko dla ciebie?

645 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 13:56, Sarafan_Knight napisał:

Ale jaja. Prąd mi wyłączyli na minutę. :)

Spozniłeś sie!!!! Juz wszystko wiadomo!! Napisałem o tym kilka postów wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy nie siedze w nocy na kompie. Raz tylko nocke zrobiłem i w gothica 2 grałem i żałowałem bo sie nie wyspałem. Teraz kłade sie ok. 22 a ostatnio położyłem się o 21:30 i wstałem o 13:00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 13:58, Zgłębiczart napisał:

Spozniłeś sie!!!! Juz wszystko wiadomo!! Napisałem o tym kilka postów wyżej


Hehehehe... Czytałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe moge na 6 rano budzik nastawilem i nic.

Z tego co pisało w tym niusie to mozna kupowac co sie chce i uzyc tyle wpln ile sie chce,tylko kiedy i przez ile czasu to nie wiadmomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh!Kiedy promocja?!Zdążyłem pojechać i wrócić do babci(dostałem 15 zł ;),a o probo nic dalej ni ma.I waiting...


P.S Temacik rośnie jak na drożdżach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm odświeżając po raz n-ty główną strone pojawił mi się mały obrazek, taki jak ten co wczoraj się pojawiał, tyle, że tym razem było napisane "Twoja kolej", kliknąłem przeniosło mnie do sklepu gram.pl i mołem wydać wszystkei swoje wPLN, miałem 480, to se kupiłem parę EK, w sumie tam wyszło 500zł czyli 20zł muszę zapłacić i za przesyłkę, bo niestety za nią nie można było zapłacić wPLN-ami. Ale co tam 20zł + 15zł kurier 35zł za gry warte 500zł? Wziąłem bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:09, mtwarog napisał:

Hmmm odświeżając po raz n-ty główną strone pojawił mi się mały obrazek, taki jak ten co wczoraj
się pojawiał, tyle, że tym razem było napisane "Twoja kolej", kliknąłem przeniosło mnie do
sklepu gram.pl i mołem wydać wszystkei swoje wPLN, miałem 480, to se kupiłem parę EK, w sumie
tam wyszło 500zł czyli 20zł muszę zapłacić i za przesyłkę, bo niestety za nią nie można było
zapłacić wPLN-ami. Ale co tam 20zł + 15zł kurier 35zł za gry warte 500zł? Wziąłem bez zastanowienia

ffffstyd kłamać Brygadziście xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:09, mtwarog napisał:

Hmmm odświeżając po raz n-ty główną strone pojawił mi się mały obrazek, taki jak ten co wczoraj
się pojawiał, tyle, że tym razem było napisane "Twoja kolej", kliknąłem przeniosło mnie do
sklepu gram.pl i mołem wydać wszystkei swoje wPLN, miałem 480, to se kupiłem parę EK, w sumie
tam wyszło 500zł czyli 20zł muszę zapłacić i za przesyłkę, bo niestety za nią nie można było
zapłacić wPLN-ami. Ale co tam 20zł + 15zł kurier 35zł za gry warte 500zł? Wziąłem bez zastanowienia


Dobry dowcip. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:10, Belmundo napisał:

> P.S Temacik rośnie jak na drożdżach ;P
Za założenie tego tematu powinieniem dostać awans


Albo degrad ;););)

No niestety stało się. Mama od godziny męczy mnie, żebym jechał z psem. Więc jadę. Bardzo nie dobrze.

Żegnaj promocjo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 14:13, witos92 napisał:

Fajna baja a ja na chacie mam słonia i żyrafe :D


Słonia dostałem w Klubie Gracza Cenegii albo Kompanii Gracza, jak kto woli, 700pkt kosztował, żyrafa jest za 1200, to jeszcze 185 mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować