Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film o Księciu Persji ma się dobrze

56 postów w tym temacie

hm... Ogólnie zauważyłam, że robią coraz więcej filmów na podstawie gier xD
Jedynie czego oczekuje od filmu to boskie efekty specjalne ^^ w końcu możliwości są duże a w PoP jest dużo akcji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 15:02, kuba9876543210 napisał:

Ciekawe kto wcieli się w rolę Księcia Persji? Może Jackie Chan? :p


Nie no co ty ja w tym widzę Leonadro Di`Caprio...;P;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie wiem, czemu w newsie jest takie negatywne nastawienie do Michaela Baya. IMHO obie części Bad Boys były przyzwoitym kinem akcji, zaś Transformers zapowiada się wręcz świetnie. Trailer kopie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm!! reżyser Piratów znów w akcji. I to jakiej!! Z Księciem Persji na pokładzie. Będzie jazda bez trzymanki, jak mniemam ;) Kurne, a ja nie widziałem jeszcze dwóch ostatnich przygód kpt. Strzałki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja na najwyższym poziomie. Martwię się, tylko, o aktorów, no i polski dubbing.
A tak swoją drogą, czy film będzie hybrydą, łączącą fabułę trzech części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie za film odpowiedzialna jest całkiem ciekawa/dobra ekipa. Wydaje mi się, że w końcu nie musimy się obawiać o efekt końcowy jak w innych filmach na podstawie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że wątkiem fabularnym zajmie się ta sama osoba, która współtworzyła grę. Gwarantuje to chociaż dobry scenariusz. Jakby tak patrzeć na wygląd z Sand of time, to najbardziej pasowałby boski Orlando :P, ale jakby wybrać mroczniejszego księcia, to jak ulał pasowałby Benicio del Toro.
@Geglash >> poprawiasz innych jak mają pisać, a sam nawet nie znasz podstaw polszczyzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać.

Cieszę się że wzięły się za tą produkcje "Grube Ryby"co wg mnie gwarantuje przynajmniej przyzwoite kino...czy wyjdzie z tego jakaś perełka "growych adaptacji filmowych" zobaczymy w swoim czasie,
cieszy również fakt udziału Jordan`a Mechner...oby się wykazał;]
...i oby tym razem wszystko zagrało w takt

...a i jeszcze jedno "życzenie do wróżki"...niech ludzie od castingów się przyłożą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tego filmu! A jak tam z filmem o Hitmanie? Chciałbym go w końcu zobaczyć! (A może on już jest?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować