Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

GOTHIC 2- Tajemnice

372 postów w tym temacie

Wy musieliście tego domyślać się?
Przecierz nawet jest do tego zadanie. Jeśli dobrze pamiętam to daje je jedenz braci na farmie akila.
Trzeba ciągle im być "posłańcem", a gdy się pobiją to jeden z nich zagada do was i zapyta się o farmę lobarta i opowie wam że vino ma tajną gorzelnię w lesie i że on (jeden z braci) ma łój kretoszczura, żeby tam otworzyć kratę.
UWAGA! Jak gadamy z gościem to trzeba raz się z nim targować o łój kretoszczura bo może wystąpić bug, że gościu weźmie wam całą kasę! Albo możemy na tym etapie zakończyć rozmowę i kupić łój kretoszczura u Martina w porcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 21:50, Łukasz.G napisał:

tak u mnie tego nie było a może dlatego z e sie w końcu pobili...


mieli się pobić, ale możliwe jest, że dopiero to zadanie jest od któregoś rozdziału, ja miałem w III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to, co napiszęjest jakąś wielką tajemnicą, ale ktoś może nie wiedzieć :P . Do miasta można się dostać na 4 sposoby - na farmera, na przepustkę, na łapówkę. A 4-tym jest przepłynięcie i wkroczenie od strony morza. Przy czym należy to zrobić przed rozmową ze strażnikami. Jeśli wszystko się uda, w mieście przywita nas (nowym tekstem) zaskoczony lares. Jeśli ktoś jest zainteresowany wykonania tego sposobu, prosze pytać, a spróbuję wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../.

Dnia 05.01.2006 o 21:44, stalowyklif napisał:

Trzeba ciągle im być "posłańcem", a gdy się pobiją /.../

Gdyby to było takie proste. U mnie tak się pobili, że jeden zabił drugiego, pewnie tego, który mi miał to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze sposob na zielarza ... Zbierasz po 10 sztuk jakiegos ziela i mowisz straznikom ze pracujesz dla constantina ... Ale pierw trzeba pogadac z psionikiem w dolinie pod wierza xardasa ...

A wpadl ktos na to jak dolaczyc do magow wody w nocy kruka ? O ile jest to mozliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 09:55, buras napisał:

A wpadl ktos na to jak dolaczyc do magow wody w nocy kruka ? O ile jest to mozliwe ...


magiem wody nie zostaniesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy mógłby mo ktoś zaznaczyć na mapie, lub powiedzieć całkiem dokładnie, gdzie jest Lance z misji " Straż przednia magów Wody" ?? Plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 19:55, Vidmol napisał:

Hej, czy mógłby mo ktoś zaznaczyć na mapie, lub powiedzieć całkiem dokładnie, gdzie jest Lance
z misji " Straż przednia magów Wody" ?? Plz


leży w kszakach jek idziesz na bagna po prawej stronie ścieżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 19:58, myniekka napisał:

> Hej, czy mógłby mo ktoś zaznaczyć na mapie, lub powiedzieć całkiem dokładnie, gdzie jest
Lance
> z misji " Straż przednia magów Wody" ?? Plz

leży w kszakach jek idziesz na bagna po prawej stronie ścieżki


Ale gdzie dokładnie przed drewnianym mostkiem, po, na kamiennych schodach ?? Wiesz ile tam krzaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

udaj się do pierwszej bramy bandytów i zawróć tylko trzymaj sięścieżki
trupa znajdziesz po lewo blisko ścieżki
jeśli nie możesz znaleźść to obszukanie krzaków przy ścierzce nie zajmie Ci długo (góra 5 min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 20:17, myniekka napisał:

udaj się do pierwszej bramy bandytów i zawróć tylko trzymaj sięścieżki
trupa znajdziesz po lewo blisko ścieżki
jeśli nie możesz znaleźść to obszukanie krzaków przy ścierzce nie zajmie Ci długo (góra 5 min)


zreszta ten lance jest tak dobrze widoczny ze go przeoczyc nie mozna ;/ nie rozumiem jak go nie mozna zauwarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:23, ŁukiPluta napisał:

> udaj się do pierwszej bramy bandytów i zawróć tylko trzymaj sięścieżki
> trupa znajdziesz po lewo blisko ścieżki
> jeśli nie możesz znaleźść to obszukanie krzaków przy ścierzce nie zajmie Ci długo (góra
5 min)

zreszta ten lance jest tak dobrze widoczny ze go przeoczyc nie mozna ;/ nie rozumiem jak go
nie mozna zauwarzyc

za pierwszym razem też miałem problem z zauważenie Lanca. Ale teraz to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 21:44, stalowyklif napisał:

Wy musieliście tego domyślać się?

/.../
Dzisiaj kolejny raz grałem w NK. Byłem na farmie, bracia się pobili, (tym razem obydwaj zostali żywi) a potem poszli na pole. Żaden do mnie nie zagadał, więc sam spróbowałem zagadać. "Dosyć już złego narobiłeś. Idź sobie." to usłyszałem od obydwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 23:05, gem3 napisał:

Czy może mi ktoś odpowiezieć jak zostać magiem w NK (

magiem można zostać jak się pójdzie do klasztoru i złoży w "ofierze" owcę (kupić na framie onara) i 1000 sztuk złota, ewentualnie możesz pójść do laresa i powiedzieć mu, że chcesz się przyłączyć do magów ognia, wtedy on da Ci questa dzięki któremu nie będziesz musiał nic składać w ofierze.

Dnia 07.01.2006 o 23:05, gem3 napisał:

jakie umiejętności rozwijać?

najważniejsze to mana, kręgi i tworzenie run, tylko nie ucz się tworzenia wszystkich run, ucz się tylko tych które Ci się najbardziej przydadzą. co do many to na poczatku gdzieś do 90pkt many zwiększaj sobie ją wyłacznie za pomocą punktów nauki, nie korzystaj z żadnych tabliczek ani eliksirów, te warto użyć dopiero jak się ma 90 many. oprócz tego warto też nauczyć się robienia eliksiru zwiększającego manę. co do innych umiejętności to myślę, że warto jest się nauczyć otwierania zamków, a także niektórych umiejętności związanych z oprawianiem zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 23:15, cinus` napisał:

> Czy może mi ktoś odpowiezieć jak zostać magiem w NK (
magiem można zostać jak się pójdzie do klasztoru i złoży w "ofierze" owcę (kupić na framie
onara) i 1000 sztuk złota, ewentualnie możesz pójść do laresa i powiedzieć mu, że chcesz się
przyłączyć do magów ognia, wtedy on da Ci questa dzięki któremu nie będziesz musiał nic składać
w ofierze.

> jakie umiejętności rozwijać?
najważniejsze to mana, kręgi i tworzenie run, tylko nie ucz się tworzenia wszystkich run, ucz
się tylko tych które Ci się najbardziej przydadzą. co do many to na poczatku gdzieś do 90pkt
many zwiększaj sobie ją wyłacznie za pomocą punktów nauki, nie korzystaj z żadnych tabliczek
ani eliksirów, te warto użyć dopiero jak się ma 90 many. oprócz tego warto też nauczyć się
robienia eliksiru zwiększającego manę. co do innych umiejętności to myślę, że warto jest się
nauczyć otwierania zamków, a także niektórych umiejętności związanych z oprawianiem zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale chodzi mi o to czy do zostania magiem muszę uzyskać wszystkie umiejetności w rozwoju postaci (na poziomie wojownika i strzelca) i ile siły, many i zręczności trzeba minimalnie posiadać (kończą mi się już potwory a magowię wciąż odpowiadają że jeszcze nie nadszedł czas próby ognia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 23:26, gem3 napisał:

Dzięki za odpowiedź ale chodzi mi o to czy do zostania magiem muszę uzyskać wszystkie umiejetności
w rozwoju postaci (na poziomie wojownika i strzelca) i ile siły, many i zręczności trzeba
minimalnie posiadać (kończą mi się już potwory a magowię wciąż odpowiadają że jeszcze nie nadszedł
czas próby ognia)?


ilość siły czy many nie ma w tym przypadku znaczenia, prawdopodobnie nie wypełniłeś wszystkich questów i dlatego nie możesz jeszcze przystąpić do próby ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do Gothic''a I to odkryłem, że bez żadnego trudu można przekroczyć barierę :D
Wystarczy zamienić się w krwiopijcę i poprostu przefrunąć przez barierę :D
To odejmnie nam tylko troche życia, a za barierą poprostu nic nie ma tylko tzw. "koniec świata" :D


POZDRO "Khalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować