Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Prince of Persia: Warrior Within

1782 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 02:06, zadymek napisał:

tak daleko jesteś i nie potrafisz biegać po ścianach? Jak masz jakąś dźwignię, a właściwie
to taki trapez(drążek na linach jak w cyrku) to musisz wbiec prosto po ścianie obok i
odbić się, wtedy go dosięgniesz.

Dobra, problem już nieaktualny, chyba po prostu zbyt niecierpliwy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z etapem Pokój Aktywacyjny Przeszłości zaraz na początku uciekłem przed Dahaką no i w poradniku pisze żebym wrócił. No to wracam w mają się pojawić potwory jakoś ich niema no i weszłem do tej dużej sali no i gdzie trzeba skoczyć biegać żeby dalej kontynuować grę. Może trzeba przejści przez portal?? Niewiem bo w poradniku pisze nic o tym. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:10, Kuba003 napisał:

Mam pewien problem z etapem Pokój Aktywacyjny Przeszłości zaraz na początku uciekłem
przed Dahaką no i w poradniku pisze żebym wrócił. No to wracam w mają się pojawić potwory
jakoś ich niema no i weszłem do tej dużej sali no i gdzie trzeba skoczyć biegać żeby
dalej kontynuować grę. Może trzeba przejści przez portal?? Niewiem bo w poradniku pisze
nic o tym. Z góry dzięki.

w 99% przypadków ucieczka przed Dahaką kończy się przy portalu, zgadnij dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie od pewnego czasu trapi jedna przypadłość :| Mój Prince stracił możliwość,,przyklejania się" do ściany (chodzi mi o rozhuśtanie się na drążku i odbicie do ściany do położonego wyżej elementu). Bujam się na drążku, wciskam Space i w momencie w jakim ludek styka sie ze ścianą także, aby sie odbił, leci w dół :| Jest jakaś na to rada? (setny raz reinstalowac gry mi sie nie chce) Dałem rysunek aby lepiej uwidocznić problem ;]

20080423002356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem z instalocja.Gdy jest juz 100% pojawia sie komunikat bez zadnej tresci i trzeba wcisnac ok wciskam i instalator sie wylacza a gry nie ma.Wczesniej instalowalo sie mi bez zadnych problemow.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 09:16, Vasilli napisał:

Możesz mi wierzyć, że wciskam ją w odpowiednim momencie, ale żadnej reakcji. A spacja
mi poprawnie działa, więc to wina gry ;-)


Spację jako klawisz skoku masz?

Bujasz się, spacja, w momencie dotknięcia ściany ponownie spacja i się odbijasz... długo nie grałem, ale to chyba tak się robiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, spację mam jako klawisz skoku. Zaznaczę, że w bitwie Prince skakać może (ataki z góry ;] ), a jeśli chodzi o odbijanie się od ścian z drążka to już nie. Robiłem już kilkanaście prób, w różnych momentach naciskałem tą spacje i żadnej reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 09:28, Vasilli napisał:

Tak, spację mam jako klawisz skoku. Zaznaczę, że w bitwie Prince skakać może (ataki z
góry ;] ), a jeśli chodzi o odbijanie się od ścian z drążka to już nie. Robiłem już kilkanaście
prób, w różnych momentach naciskałem tą spacje i żadnej reakcji.

To może spróbuj najpierw na bezpiecznej wysokości. Wbiegnij na ścianę i skocz, jak zadziała to już nie wiem co i jak, (sprzężenie klawiszy czy co?). W każdym razie ja jak szaleję na drążku to po odskoczeniu w kierunku ściany tłukę ostro klawisz skoku, żeby na pewno wstrzelić się we właściwy moment, zwykle działa. A już na pewno nie czekam na jakieś przylgnięcie do ściany, bo zwykle wtedy jest już za późno na odskok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 15:06, Diego Gonzales napisał:

W ostatniej misji nie mogę pokonać imperatorki... proszę, powiedzcie, jakim sposobem
to zrobić.

a skąd wiesz, że to ostatnua misja?
w każdym razie jesli klepiesz pania imperatorową po raz drugi to rzeczywiście jest ostatnia walka. Tłucz ją tak jak za pierwszym razem z tym, że musisz uważać z mocami piasków czasu. Raz, że nie możesz ich użwać w jej pobliżu bo po prostu anauluje ci ona każde użycie mocy, a dwa, ona sama używac będzie spowolnienia czasu i na takie okazje warto siętrzymać blisko krawędzi areny by móc zwisnąc na rekach i przeczekać spowolnienie. Radze też używać czesto kontrataków, to daje ci większa szansę na uniknięcie obrażeń niz tłuczenie wprost. Przydatny jest też atak z wyskoku i cios wyprowadzany po przeturlaniu się. Na trabki powuetrzne ci nie dam jedynie słusznej recepty, grunt, żebyś uciekając przed nimi nie robił zbyt ciasnych manewrów a raczej starał się zakreślać szeroki zygzak i uskakiwał w bok kiedy już cię doganiają. No i dużo blokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 15:06, Diego Gonzales napisał:

W ostatniej misji nie mogę pokonać imperatorki... proszę, powiedzcie, jakim sposobem
to zrobić.


Walcz standardowo - wyprowadzaj combo, używaj mocy, unikaj ciosów (to ostatnie jest ważne, bo Twój blok często będzie przełamywany). Gdy Empress używa mocy (Eye of the Storm), szybko biegnij do krawędzi areny i trzymaj się jej rękoma - będziesz wisiał nad przepaścią, ale wróg nie jest w stanie Ci nic zrobić. :) Przed wirami piasku łatwo uciec, to chyba nie wymaga specjalnych podpowiedzi. Powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie raczej natury technicznej ale dotyczy to również serii PoP, a więc dlaczego nie mogę ustawić rozdzielczości powyżej 1024x800 ?
Mam 19 LCD-ka połączonego z kartą za pomocą kabla DVI i chyba nie powinno być problemu we włączeniu gry w natywnej monitora, czyli 1280x1024. Gdy miałem wysłużonego 21 CRT-ka połączonego analogowo nie było takiego problemu.
Jakieś porady, sugestie ? Zauważyłem to też w Project Snowblind i w demie F.E.A.R -a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tą grę i grałem, ale znudziła mi się. Cały czas się skaczę i zabija robiąc 3 najlepsze combosy. Jedyne co mi sprawia radość to walka z bossem, któremu klepię mieczami łydki, a najlepiej jest jak wejdę mu na głowę. Daję wtedy zwolnienie czasu i po chwili ginie. Ale dlaczego nasz prince od razu nie wbił mu miecza będąc na głowie? Było by szybciej przecież:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:32, rzuf-malachor napisał:

Mam małe pytanie raczej natury technicznej ale dotyczy to również serii PoP, a więc dlaczego
nie mogę ustawić rozdzielczości powyżej 1024x800 ?
Mam 19 LCD-ka połączonego z kartą za pomocą kabla DVI i chyba nie powinno być problemu
we włączeniu gry w natywnej monitora, czyli 1280x1024. Gdy miałem wysłużonego 21 CRT-ka
połączonego analogowo nie było takiego problemu.
Jakieś porady, sugestie ? Zauważyłem to też w Project Snowblind i w demie F.E.A.R -a.



Spróbuj ściągnąć najnowsze sterowniki do karty graficznej. Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:56, Dominik000 napisał:

Grałem w tą grę i grałem, ale znudziła mi się. Cały czas się skaczę i zabija robiąc 3
najlepsze combosy. Jedyne co mi sprawia radość to walka z bossem, któremu klepię mieczami
łydki, a najlepiej jest jak wejdę mu na głowę. Daję wtedy zwolnienie czasu i po chwili
ginie. Ale dlaczego nasz prince od razu nie wbił mu miecza będąc na głowie? Było by szybciej
przecież:D

Ano golem ma też jakieś opancerzenie na karku, więc musi jakoś się tego pozbyć. ;P

A PoP to bardziej platformówka, a nie super bitka jak DMC, ale nawet lepiej mi się bawiło przy tym pierwszym. ;]
Księcia kocha się za jego styl, wygląd i za historię oraz klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 18:00, Gol Galad napisał:

Ano golem ma też jakieś opancerzenie na karku, więc musi jakoś się tego pozbyć. ;P

A PoP to bardziej platformówka, a nie super bitka jak DMC, ale nawet lepiej mi się bawiło
przy tym pierwszym. ;]
Księcia kocha się za jego styl, wygląd i za historię oraz klimat...

Ja mam tylko Duszę wojownika. Chciałem kupić piaski czasu z PLAYa ale jednak nie kupiłem. Mam jeszcze dużo zaległych gier niezaczętych głównie z CD ACTION. Ja go nie kocham za liniowość, ale plansze ma różne więc tu liniowo nie jest. Czasem też trudno się domyślić jaką akrobację trzeba zrobić, ale wtedy to zaglądam do poradnika. Mam tą grę z kolekcji klasyki, od razu ją kupiłem jak wyszła w tej serii. Trochę się zawiodłem, ale muszę ją dokończyć bo mnie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto posiadać wszystkie części z tej trylogii. Jeśli byś grał w Piaski Czasu to na pewno zrozumiałbyś o co chodzi w tym wszystkim, szczególnie w Dwóch Tronach, gdzie jest masa nawiązań do pierwszej części.
Dobrze by ci było kupić grę z PLAY''a, ponieważ tam był angielski dubbing, ponieważ polski to totalna żenada w pierwszej i trzeciej części. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować