Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajniejsze ceny na koniec Fajnej Ceny - tylko w sklepie gram.pl!

131 postów w tym temacie

cóż szkoda że fajna cena odchodzi było to świetne wydaniie świetnych gier ja sie tym skusiłem bo kupiłem tam titan questa dałem w sklepie 50 pln a w środku miałlem 10 wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, chyba zaraz kulkę w łeb sobie strzelę. Kupiłem TQ za 80zł, kilka dni później była promocja, z wykorzystaniem wPLN-ów 60zł, za kilkanaście dni gra trafiła do Fajnej Ceny i była za 50zł, no a teraz kosztuje już 30zł. CDP, nie róbcie takich przecen:) To oczywiście żart był, ale Dark Messiaha moglibyście dać chociaż w Platynowej Kolekcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 23:08, Oskar24 napisał:

> Wersja z XKN czy Fajnej Ceny?

EKN, ale co to za różnica? Chyba każdy ormalny (czytaj o zdrowych zmysłach) kupiłby to za 19.90
niż za 49.90, więc po co ta promocja?;> Dla mnie jest to dziwne...:/

kołek93;tony hawk aw wyszedłw extra klasyka next dlatego go kupił za 19,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 19:27, Markus89 napisał:

Teraz wszedłem na linka i widzę Flatout 2 za 29,90zł... Gdyby nie to, że zamówiłem NFS: Most
Wanted w podobnej cenie wziąłbym Flatout 2.

w jakiej cenie zamówiłeś nfs mw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ten Fahrenheit jednak jeszcze poczekam, w końcu kupić go będę mógł zawsze, obojętnie w której serii. Szkoda, że nie ma przesyłki za wPLN, ale to już byłoby chyba za duża promocja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są godne serii Fajna Cena, ale Titan Quest za 29.90 zł ;D
Kurczę ja kupiłem tę grę za dwa razy więcej i to bardzo niedawno. Gdybym wiedział że mogę zaoszczędzić sporo kasy na tej gdzie, to bym poczekał kilkanaście dni, aż pojawi się w Fajnej Cenie. No ale cóż, takie życie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo fajnie, promocja całkiem niezła, ale nadal nie można zamawiać najlepszych tytułów, które wychodzą oficjalnie 14.06... Czyżby nie będzie można ich kupić w sklepie.gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego zrezygnowano z FC przecierz to byla jedna z naj fajniejszych serii na rynku i w dosc niskiej cenie sam ma ok 5 tytulow z tej serii i wiem co mówie więc się zapytuje DLACZEGO??????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:37, robert1994 napisał:

nie rozumiem dlaczego zrezygnowano z FC przecierz to byla jedna z naj fajniejszych serii na
rynku i w dosc niskiej cenie sam ma ok 5 tytulow z tej serii i wiem co mówie więc się zapytuje
DLACZEGO??????????????????????????????????????

Byłeś kiedyś w szkole? Zrezygnowala i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:37, robert1994 napisał:

nie rozumiem dlaczego zrezygnowano z FC przecierz to byla jedna z naj fajniejszych serii na
rynku i w dosc niskiej cenie sam ma ok 5 tytulow z tej serii i wiem co mówie więc się zapytuje
DLACZEGO??????????????????????????????????????

Prawdopodobnie dlatego, żeby zrobić miejsce dla jeszcze lepszej i większej i (prawdopodobnie) tańszej reinkarnacji Fajnej Ceny... Coż CDP postanowiło walczyć w ten sposób z tanimi seriami Cenegi, pewnie się im to uda. W każdym razie ta wojna na pewno wyjdzie klientom (czyli nam ;)) na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Fahrenheita (zawsze chciałem mieć tę grę, teraz jest nawet po polsku), FlatOut 2 (też zawsze chciałem mieć) i 2 produkty za 100% wPLN - smycz z NWN2 i koszulkę Heroes V. I tak z 489wPLN zrobiło się 78 :D.

Dzięki, CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować