Zaloguj się, aby obserwować  
IMRO_lion

Dzisiaj mecze!

21 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 12:24, IMRO lion napisał:

Dzisiaj wieczorem na TVP 2 są dwa istotne meczyki: Holandia-Czechy i Szwecja-Chorwacja.
Ja typuję 2:1 dla Holandii i 3:0
dla Szwecji. Wy jak?

Ja nie typuje ale zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo od strony widza. Czy oni beda przeskakiwac z jednego meczu na drugi czy pieprzyc smuty przez 2 godziny a mecze beda tylko tlem dla tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było forum cdprojekt.info, odesłałbym cię do wątku Piłka nożna -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=64 .
Tuta nie muszę, bo i tak zapewne nikt nie pociągnie Cię do odpowiedzialności za zakładanie wątku szczegółowego, mimo iż istnieje ogólny. Mógłbyś jednak z dobrej woli swojej zostawić już topic w spokoju i na drugi raz dopisywać się z takimi postami w „Piłce nożnej”. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:01, SirMike napisał:

Ja nie typuje ale zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo od strony widza. Czy oni beda
przeskakiwac z jednego meczu na drugi czy pieprzyc smuty przez 2 godziny a mecze beda tylko tlem dla tego
wszystkiego.

---> Nie pamiętam gdzie, ale można było przeczytać, że do meczu Szewca-Chorwacja będą się przenosić tylko jak bedzie działo się coś ciekawego, ale to było już jakiś czas temu, a w TVP plany mogą się dość szybko zmieniać ;-) Zobaczymy czym znowu nas nasza telewizja publiczna uraczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 13:02, Dadix napisał:

Gdyby to było forum cdprojekt.info, odesłałbym cię do wątku Piłka nożna -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=64
.
Tuta nie muszę, bo i tak zapewne nikt nie pociągnie Cię do odpowiedzialności za zakładanie wątku szczegółowego, mimo iż
istnieje ogólny. Mógłbyś jednak z dobrej woli swojej zostawić już topic w spokoju i na drugi raz dopisywać się z takimi
postami w „Piłce nożnej”. Z góry dziękuję.


nie warto nikogo napominać i tak nie skutkuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:06, Keroth napisał:

Ja to myśle, że modowie mogli by wreszcie się wziąść do roboty. Bo to nowe forum jest naprawdę cholernie zabałaganione.

Dokladnie, na razie chyba tylko 1 temat zamknieto, reszte smieci ponoc skasowano, ale zobaczymy jak to bedzie w przyszlosci, bo rzeczywiscie smietnik sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:28, Da Ghost napisał:

Zapraszam tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=65
Temat o piłce nożnej ... i po co taki bałagan wprowadzać??
Wystarczy poszukać


jaki balagan?
czy wy czasem nie przesadzacie z tymi wątkami ogólnymi?
A może ja stworzę wątek ogólny Sport i w niego będzie wszystko wrzucone i mydło i powidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:24, IMRO lion napisał:

Dzisiaj wieczorem na TVP 2 są dwa istotne meczyki: Holandia-Czechy i Szwecja-Chorwacja.
Ja typuję 2:1 dla Holandii i 3:0
dla Szwecji. Wy jak?


A ja typuje 3:0 i 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:35, temist napisał:

A może ja stworzę wątek
ogólny Sport i w niego będzie wszystko wrzucone i mydło i powidło.


Nie no, po cooo…
Lepiej o każdym meczu/wydarzeniu sportowym zakładać oddzielny wątek. Wtedy codziennie o samym sporcie będzie powstawało 20 wątków i wreszcie nastanie porządek. Tak by było najlepiej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:28, Da Ghost napisał:

Zapraszam tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&u=65
Temat o piłce nożnej ... i po co taki bałagan wprowadzać??
Wystarczy poszukać


Co najwyżej możesz mieć pretensje ze temat ma durną nazwę, o i tu się zgodzę.
Jakby nosił nazwę np. "Mecze 8 X 2005 decydujące o Polsce na Mundialu 2006" lub podobnie, to ja uważam ze bylby to bardzo dobry temat i łatwo zawsze byłoby go znaleźć i wiedzieć co zawiera. A w takim temacie "Piłka nożna" liczącym 89 stron albo i wiecej, to .... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 14:38, Dadix napisał:

Nie no, po cooo…
Lepiej > o każdym meczu/wydarzeniu sportowym zakładać oddzielny wątek. Wtedy codziennie o samym sporcie będzie powstawało 20 wątków i wreszcie nastanie porządek. Tak by było najlepiej, prawda?


Nie ma co przesadzać. Ani w jedną ani w drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja sie mogę tak wypowiadać, ale - czy jest sens zakładać taki temat, który będzie aktualny tylko przez jeden dzień? Może lepiej załozyć temat "Mecze - obstawiamy wyniki" albo coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 16:51, fanfilmu.pl napisał:

Nie wiem czy ja sie mogę tak wypowiadać, ale - czy jest sens zakładać taki temat, który będzie aktualny tylko przez jeden
dzień? Może lepiej załozyć temat "Mecze - obstawiamy wyniki" albo coś podobnego?


Zauważ, że w dniu w którym leci jakiś mecz temat znów robi się aktualny. :) Apropo, dzisiaj mecz z Ekwadorem, co myślicie? Mam nadzieję że Polacy zagrają lepiej niż z Anglią. Ale i tak obstawiam na zwycięstwo Ekwadoru, tak z 2:0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 17:22, Arxel napisał:

> Nie wiem czy ja sie mogę tak wypowiadać, ale - czy jest sens zakładać taki temat, który będzie aktualny tylko przez
jeden
> dzień? Może lepiej załozyć temat "Mecze - obstawiamy wyniki" albo coś podobnego?

Zauważ, że w dniu w którym
leci jakiś mecz temat znów robi się aktualny. :) Apropo, dzisiaj mecz z Ekwadorem, co myślicie? Mam nadzieję że Polacy zagrają
lepiej niż z Anglią. Ale i tak obstawiam na zwycięstwo Ekwadoru, tak z 2:0...

Będzie 3:0 albo w najgprszym wypadku 3:1 dl naszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować