Zaloguj się, aby obserwować  
Crops

The Prodigy

37 postów w tym temacie

Teledysk "Firestarter" był jedynym, jaki widziałem z zespołu Prodigy. Ogólnie rzecz biorąc ich klipy jak widzę są bardzo dziwne, "alternatywne", że tak powiem - w końcu, ich muzyka to taka alternatywa, ale bardziej techno, tak mi się zdaje. A te teledyski jak masz to zarzuć (np. jeżeli na youtube.com gdzieś jest), to wtedy będę więcej wiedział o co chodzi Ci z tym domkiem :) Z resztą sam mogę poszukać, Tobie też radzę pogrzebać tam, może znajdziesz tam ten klip akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem może i znajde ale niewiem czemu powstał tamten teledysk musyki dokładnie niepamietam ale coś mi świta zara poszukam ale raczej nie znajde bym musiał znać nazwę ale niewidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt mnie nie będzie gonił za odkopanie tematu.
Utwór, który mi najlepiej wpada w ucho to Climbatize (Relaksuje w pełni). Voodoo People (Pendulum Remix) i wersja z 1994 roku są świetne. Słyszę ich codziennie, jak nie brat, to ja sobie puszczam. Polecam również utwory Mindfields, Out of Space, Breath i Smack My Bitch Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jeszcze bardzo lubie GIRLS, dobry kawalek aby podlozyc do jakiegos filmiku. Z reszta wszystkie utwory prodigy mi sie bardzo podobaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 07:49, Dark Energy napisał:

A widzieliście teledysk do smatch my bitch up ?

Ja na ten przykład widziałem. Tyle że nie wiem o co chodzi. Owszem, był "nieco" kontrowersyjny i swego czasu zakazali go w większości mediów ale teraz mamy czasy że większość klipów można znaleźć na YT ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 07:52, KŁEJK napisał:

> A widzieliście teledysk do smatch my bitch up ?
Ja na ten przykład widziałem. Tyle że nie wiem o co chodzi. Owszem, był "nieco" kontrowersyjny
i swego czasu zakazali go w większości mediów ale teraz mamy czasy że większość klipów
można znaleźć na YT ;D.

No bo tam był sex drugs & rock and roll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 07:55, Dark Energy napisał:

No bo tam był sex drugs & rock and roll


Chyba raczej: Sex, Drugs & Rave... ;)

BTW.
Miłośników zespołu ( w tym i mnie) ucieszyła chyba wiadomość, że zostały już zakończone prace nad nowym albumem i 2 Marca 2009 roku, ukaże się "Invaders Must Die".
Mam nadzieję, że będzie o wiele lepszy, niż ostatni krążek "cudaków". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 marca, Warszawa, Torwar !

Koncert Prodigy, jedzie ktoś z was gramowiczów ? Ja jade bo kocham prodigy! Od dawna mam już bilet. Nie ma lepszej muzyki na świecie. Mam nadzieje że dadzą czadu :D Chciałbym żeby to był MEGA koncert i żeby nie lekceważyli polski :) Prodigy w polsce zaczyna swoją trase koncertową po europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 01:20, POZDRO-Grizzly napisał:

22 marca, Warszawa, Torwar !


Chyba maja :P
Życzę udanej imprezy wszystkim, Prodigy dają czadu na koncertach ponoć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tamtym roku na ich koncercie na Open''erze. Tego opisać się nie da, po prostu trzeba tam być. Potrafią rozkręcić publikę i jeżeli koncert w Warszawie zagrają podobnie do tego z Gdyni to zazdroszczę posiadaczom biletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 10:04, Kapizak1 napisał:

Byłem w tamtym roku na ich koncercie na Open''erze. Tego opisać się nie da, po prostu
trzeba tam być. Potrafią rozkręcić publikę i jeżeli koncert w Warszawie zagrają podobnie
do tego z Gdyni to zazdroszczę posiadaczom biletu.


Ja swój bilet po koncercie mam zamiar oprawić i powiesić na ścianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować