Zaloguj się, aby obserwować  
Arvenil

Dungeons And Dragons Online

94 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2009 o 20:54, Slayer_Watti napisał:

Rozumiem,że panowie w Eberron Unlimited grają ;p Ja właśnie ściągam więc sobie przetestuję,może
nawet na dłużej się zatrzymam.

Tylko nie rób Dwarfa Barbariana ,bo jak założymy gramową gildię to nie będą nam potrzebne dwa tanki ;D Jak wybierzesz coś innego to zdaj raport i powiedz jak się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Grajcie czym chcecie, nie piszcie od razu w perspektywie gramowej gildii (chyba do tego trzeba konta premium :P). Ogólnie na stronie ddo.com jest dobre kompendium z informacjami, oprócz tego jest tam jeszcze duże forum i jest też ddo wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 20:56, Zabujca_Smokuf napisał:

> Rozumiem,że panowie w Eberron Unlimited grają ;p Ja właśnie ściągam więc sobie przetestuję,może

> nawet na dłużej się zatrzymam.
Tylko nie rób Dwarfa Barbariana ,bo jak założymy gramową gildię to nie będą nam potrzebne
dwa tanki ;D Jak wybierzesz coś innego to zdaj raport i powiedz jak się sprawdza.


Ok,w sumie to Dwarfa chciałem zrobić,ale jak to będzie z klasą to nie wiem.Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barbarzyńca nie może być tankiem, chyba że ktoś bawi się w multiclassing. Fakt, ma dużo HP, ale lepiej by bylo by ktoś z dużym AC tankował, a nie biedny barbarzyńca. Leczenie nie jest wcale takie łatwe, jak sądzicie. Barb = DPS i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie gram, gram i gram... doszedłem do wniosku, że to świetna gra. Jak to fajnie wejść między wrogów, siec ich toporem, a gościu z tyłu likwiduje niedobitki jakimś czarem lub z łuku. :) Jestem dopiero w Porcie, ale wydaje mi się, że jeżeli gra będzie wciągać mnie tak jak teraz, to będę jeszcze dłuugo w nią grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 18:05, Elminster napisał:

Czy zna ktoś więcej komend typu /dance czy /sleep? Z góry dziękuję za pomoc.

/hug - tuli
/flex - szpan :D
/dance2 - drugi taniec
/cry - płacz
/sigh - facepalm
/lfb - search z BROKUŁĄ nad głową
/lfh (nie jestem pewien) search z mięskiem (ham) nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 19:07, Elminster napisał:

Dzięki. Muszę zobaczyć jak te animacje wyglądają. :)


Żaden problem. Przypomniało mi się jeszcze /point (wskazywanie) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Moje pytanie jest następujące:
Czy grając z kolegą, którego postać ma 3 levele więcej niz moja otrzymuję zredukowaną ilość EP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam kilka pytań do tej gry ;).
1) Czy gra jest nastawiona na grind czy bardziej liczą się questy?
2) Jest jakaś wytyczona linia fabularna czy też eventy tworzą różne historie, w które są wciągani gracze?
3) W jakim uniwersum gra się dzieje ;P? (czy też z racji praw autorskich do FR na przykład, mamy doczynienia z autorskim światem twórców gry?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem idiotą ale nie potrafię się zarejestrować. Podczas zakładania konta proszą mnie o Product Key. Może mi ktoś wytłumaczyć jak założyc konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby przedstawić mi ktoś krótki tourial o podstawach sterowania( otwieranie drzwi etc.). Trochę krucho u mnie z angielskim, a gra wydaje się naprawdę interesująca ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować