Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemony przesądzą o wynikach bitwy

56 postów w tym temacie

"Szef The Pokémon Company, podległej Nintendo spółki, powiedział" - cytat z artykułu.

Chyba nie ma już wątpliwości, które konsole odniosą w takim razie sukces :) Skoro N kontroluje spółkę kontrolującą Pokemony, to się wszystko wyjaśniło ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy, gdy z kumplem co rusz odkrywało sięna GBA coraz to więcej pokemonów. I sama kreskówka była nawet dobra. Teraz w dobie komputerów to już nie jest to, co kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:34, Ryan Kam napisał:

Tal441 racja :)

achte pokemony one są nieśmiertlene !

Ile tych pokemonów jest ? Tysiać , daw tysiace ? Kiedy te czasy gdy było ich 151 :)

achhh


A ja już się po dwustu zgubiłam :lol: :)
A poza tym już po tych 150 ich design był coraz bardziej badziewny i widać że nie mieili pomysłów albo czasu..
Ale same gierki są fajne, ale chyba nie przesądzą o tym która konsola wygra:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź tego gościa jest równie genialna jak kolejne części pokemonów. Wiadomo że Nintendo będzie miało tylko pokemony więc równie dobrze gość mógł nic nie mówić. Najlepsze były wersje Gold i Silver, potem dodawali już pokemony które się praktycznie niczym nie różniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony mają przesądzić o wyniku omg choć ja nie wierze w takie cuda nie wierzę żeby jeden rodzaj gier przesądzał o innych konsolach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony... niby to śmieszne, ale zawsze to lepiej niż takie the Sims, czy HoMM5 albo Fable ;)
Przynajmniej te części, w które jeszcze grałem w dzieciństwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja sam kupiłem GBC i GBA dla Pocket Monsters, więc doskonale to rozumiem. Choć już się raczej przestałem Pokami interesować, to widzę wyraźnie, że już przesadzają. 151 - ok., 251 - bardzo ok, kolejne - coraz mniej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować