Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajne ceny na premierowe wydania w sklepie gram.pl!

44 postów w tym temacie

Ale spojrzałem po cenie i wychodzi drożej niż będzie w sklepie! Skandal mały! I jeszcze do tego zmarnowanie 20 WPN... sklep.gram.pl nie popisał się. Jednak kupię w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>k*%wa
Ma to pójść do moderatorów ? I tak pewnie tu zaraz wejdą ...
A co do promocji. kupiłbym FM 2007, ale już wolę poczekać na edycję Football Manager 2008 ... Tym bardziej że właśnie kupiłem 2006 w Extraklasyce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:03, xbit71 napisał:

Promocja ta jest po to, by wyzbyć się zaległych sztuk z magazynu, i dać miejsce nowym - z serii
FC.

Pisałem już wcześniej, że wydanie premierowe różni się od FC tylko naklejką.
Prawdopodobnie cały proces "produkcji" FC sprowadza się do wymiany karty z kodem rejestracyjnym oraz nalepienia naklejki właśnie. Więc argument o czyszczeniu magazynu do mnie nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm widzieliście kiedyś człowieka który pod koniec życia zaczynał czuć się coraz lepiej - po czym umarł? Bo gdyby Fajna Cena była człowiekiem z pewnością byłaby takim dziwnym przypadkiem. Ale czy naprawdę zniknie? Ja wciąż węszę spisek ku chwale marketingu! People call me crazy, but I''m not crazy! I''m the only one to see it! Are they blind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna "promocja" CDP...

te gry normalnie kosztuja 44pln w wirtusie, bez promocji, ograniczen czasowych, wPLNow itd.
a jak ktos sie rozejrzy po necie to znajdzie jeszcze taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę nowe gry od Cenegi z serii Superseller. Np. Dreamfall. Genialna przygodówka, o niebo lepsza niż Broken Sword.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie jest tak źle :) Gra jest o 10 zł taniej niż w sklepie i do tego można przesyłke pokryć wirtualnymi pieniążkami, więc nie ma co narzekać ;-) Ale ja i tak chyba na nic sie nie skusze, scarface bo po polsku i przeklinają, footbal bo menedżerów nie nawidzę, cezar - to słyszałem opinie że strasznie nudzi. No i tak pozostaje broken sword i pytanie - jest to poin''t''click ( czy jak tam to sie pisze ) czy cos bardziej w stylu zrecznosciówki ?
A szkoda równiez że wycofali vikingów, dodatek do settlersów II - ciekawe jaki mógł byc tego powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować