Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co szykuje 3D Realms?

53 postów w tym temacie

Ale Max Payne robi Remedy Games anie 3D Realms oni (3D Realms) tylko pomagali tworzyć pierwszą część i tylko opracowali Bullet-time reszta to Remedy teraz Remedy robi z Rock Star Games (Max Payne 2), co do Preya to grę tworzyło Human Head Studio na współkę z 3D Realms a wydawcą był 2K Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa jest mylący. Powinno być: "Na czym się skuje 3D Realms?" :-) A kto chce się założyć (i co ważne - o ile!), kiedy wyjdzie Duke Nukem Forever? :-D Pewnie około roku 2659 powiedzą, że są na zaawansowanym etapie prac... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jakby mieli wypuścić nowego Duka to z pewnością z wiele lepszą grafą niż na dawnych filmikach :).
Ja tam cały czas czekam na Nowego Duka ale może nie z takim wielkim zapałem ale zawsze xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Duke''a nie mamy się co martwić - nie wyjdzie. No, chyba, że będzie rewolucyjny! Ale kto w to jeszcze wierzy?
Wg. mnie ogłoszą, że powstaje Max Payne 3. I dobrze, poprzednie części były bardzo dobre. Tylko czy z Maxem nie będzie tak jak z Duke''m? Będą poprawiać, ulepszać itd. aż w końcu ludzie zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Prey to też nie wiem skąd to wytrzasnęliście, bo Preya stworzyło przecież niezależne studio Human Head Studios :) HEh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro i tak nie bedzie DNF ech... Ja tam myśle że jednak go nie wypuszczą już. Ale ciekawe, czy pracują nad jakimś fps''em? Mogli się chociaż zapytać o gatunek ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever się robi - w obecnej formie - gdzieś od roku. Oczywiście, mógłbym założyć że mój bliski przyjaciel, który miesiąc temu powędrował do Teksasu, aby pracować w 3DRealms, robi sobie ze mnie jaja - mimo wszystko mu wierzę :). A... i jeszcze jedno. Ta gra, która ma być zapowiedziana, to Prey 2. Nie pracuje nad nią już Human Head, ponieważ Human Head pracuje teraz nad... DNF :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować