Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Command & Conquer - Wszystkie części - Temat Ogólny

1156 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 18:30, Szymex ziom napisał:

Jakie C&C jest dla was najlepsze bo ja mam Generals:Zero hour i serdecznie polecam:)

IMO Red Alert 2 jest najlepszy ;] Klimat - miodzio ;] Atak na Pentagon rządzi, co z tego że grafika to już pikseloza, ta gra jest ponadczasowa ;] A Generals i Zero Hours nie jest może taki zły, ale klimatu starego C&C już brakuje ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie z całej serii najbardziej wciągnął chyba pierwszy Red Alert. Doskonała grywalność + świetne przerywniki filmowe (zwłaszcza te po stronie radzieckiej) sprawiły że zarwałem przez nią naprawdę wiele nocek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 18:30, Szymex ziom napisał:

Jakie C&C jest dla was najlepsze bo ja mam Generals:Zero hour i serdecznie polecam:)

Zdecydowanie pierwszy Red Alert. Świetne filmiki pomiędzy misjami, bardzo przyjemnie się grało.
Podobne uczucia miałem tylko przy jeszcze jednej grze z tej serii. C&C 3 Wojny o Tiberium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą C&C3: wojny o tyberium.
Postanowiłem sobie znów pograć w to to, ale nie mogę bo instalacja staje (gdzieś 4/5 paska) i nie chce się gra dalej instalować.
Dodam, że nośnik nie jest uszkodzony, a na moim poprzednim kompie gra instalowała się bez problemu.
Miał ktoś z was podobny problem lub czy ktoś wie jak go rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przetrzeć płytkę miękką szmatką (tylko nie ruchami okrężnymi :)), jak to nie pomoże to może to być wina napędu - na to może płyta czyszcząca poradzi. A jak nie, to trudno coś poradzić poza zakupem nowego napędu (o ile oczywiście na innym komputerze gra się instaluje bez problemów z tego samego nośnika), ja np. musiałem Polan II instalować z nagrywarki, bo mój "wspaniały" DVD-ROM LG ma jakiś problem z CD1 i instalator uparcie twierdzi, że płyty nie ma w napędzie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 18:41, Karharot napisał:

Mnie z całej serii najbardziej wciągnął chyba pierwszy Red Alert. Doskonała grywalność
+ świetne przerywniki filmowe (zwłaszcza te po stronie radzieckiej) sprawiły że zarwałem
przez nią naprawdę wiele nocek:)


Prawda? Zwłaszcza jak towarzysz Iosif Wissarionowicz wręczał order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. Nigdy się nie wie czy przypadkiem nie jest to ostatnia wizyta u Wodza...
Zimno rosyjskiego poranka, przed oczami widok szarej betonowej ściany ze śladami po trafieniach kul, skrzypienie śniegu pod butami podchodzącego od tyłu oficera KGB... Czyli ostatnie doznania zanim z okrzykiem "niech żyje Towarzysz Stalin" zejdzie się z tego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:23, Vormulac napisał:

Wygląd okładki do Command & Conquer: Red Alert 3. Niezła laska... :)

Aha.
I znowu wychodzi na to, że przeciętny gracz to napalony małolat (gdyby było inaczej nie dawaliby tyle lasek do gier).
Ja na Red Alert nie czekam tak czy siak. Nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 18:30, Szymex ziom napisał:

Jakie C&C jest dla was najlepsze bo ja mam Generals:Zero hour i serdecznie polecam:)


Pamiętam, że ta odsłona C&C najbardziej mnie wciągnęła. Te ostre potyczki z kumplami, tego nie da się zapomnieć. Jak dla mnie najlepsza część z całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że wygląd okładki Command & Conquer: Red Alert 3 z tymi krwisto czerwonymi elementami prezentuje się naprawdę świetnie , zarówno ta babka jak i całe otaczające ją tło jest bardzo dobrze narysowane i z pewnością będą idealnie pasować do klimatu tej gry. Szkoda że premiera dopiero w październiku , bo już teraz mam wielką ochotę pograć sobie w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:23, Vormulac napisał:

Wygląd okładki do Command & Conquer: Red Alert 3. Niezła laska... :)


Bardzo fajnie, tylko że ta laska ma predyspozycje do zupełnie innego rodzaju walki ;) Zwłaszcza sądząc po stroju dominy:P A tan karabin ... wątpię by dała radę go choćby podnieść.
Tak wiem że to tylko rysunek , że to tylko gra i fajnie jest popatrzeć na zgrabne kobiece ciało. Ale coś jest nie tak skoro nie ma już rzeczy której nie reklamowałaby półnaga babka.
Mam nadzieję że gra będzie lepsza niż opakowanie które sugeruje jeszcze strasznie udziwnione jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta okładka, według mnie mogłaby być lepsza i bardziej klimatyczna. A tutaj mamy Nataszę, a za nią ten nieszczęsny pancerny niedźwiedź. Poza tym również aktorka grająca Nataszę w filmikach niezbyt mi się podoba, mogli wybrać lepiej i dać jakiś normalny wojskowy strój, a nie ciągle tak parodiować wojnę do granic absurdu... No i dlaczego tak często Rosjanki w amerykańskich grach/filmach muszą się nazywać Natasza? Toż to innych imion nie mają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna strona Command & Conquer: Red Alert 3 http://www.ea.com/redalert/index.jsp nie dość że wygląda bardzo ładnie i przejrzyście to jeszcze można się z niej dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy. Jeszcze do niedawna nawet nie wiedziałem że na tej stronce podobnie jak na stronce StarCrafta II pojawiają się opisy nowych jednostek , a że akurat o niektórych jednostkach prawie nic nie wiem to dzięki temu mogę się odpowiednio doinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem sobie kupic wojny o tyberium,ale zrezygnowałem.Ci obcy to robale jakies.Tak mi sie zdaje ze gra nie jest lepsza od Zero Hour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podano wymagania gry Command & Conquer: Red Alert 3.

System Requirements:
* OS – Windows XP / Vista (32-Bit)
* Processor – XP: 2.0 GHz (Intel Pentium 4; AMD Athlon 2000+; Multiple Cores) / Vista: 2.2 GHz (Intel Pentium 4/AMD Athlon 2200+/Multiple Cores)
* Memory – XP/Vista: 1 GB
* Hard Drive – Media: 6.0 GB / EA Link: 12.0 GB
* DVD Drive - 8 SPEED
* Video Card – NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1800 or higher end DirectX 9.0c compatible gfx card
* Sound Card - DirectX 9.0c compatible (Creative Sound Blaster Audigy cards require a Intel P4 2.6 GHz or similar under Vista, Yamaha Xwave-512 not supported)
* Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-8 Players
* Input - Keyboard, Mouse
* Optional – VoIP Headset

20080728175952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe Red Alert 3 na szczęście nie są aż tak wysokie , gra na moim sprzęcie powinna bez większych problemów śmigać na maksa. Grafice do fotorealizmu dużo brakuje , ale patrząc po filmikach i screenach widać że na pewno będzie bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować