Zaloguj się, aby obserwować  
El_Comendante

Zjednoczone Siły Anarchistów

35 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 09:35, El Comendante napisał:

Ale nie oto mi chodzi mam zamiar Znależc potencjalnych Ludków z którymi potem bym stworzył
jakiś projekt


Czyżby projekt opanowania świata? :P Skąd Wy się bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 09:44, El Comendante napisał:

Moge sie mylic Ale my sie rodzimy-podobnie jak ty Ale kto wie skąd ty sie wziołes


Ty chłopie wez sie lepiej do nauki, bo nie ma nic gorszego niż anarchia połączona z nieuctwem. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 09:26, El Comendante napisał:

Anarchiści świata łączcie się! Jest to temat dla was.

Jako weteran wojen marsjańskich i komendant rejonu umocnionego "Morze Pokoju" nakazuje jednostce specjalnej Żandarmerii Polowej niezwłoczne pojmanie i rozstrzelanie uzurpatora mianującego się El Commendante. Nie będzie nikt burzył spokoju społecznego dla prywaty ani zakłócał procesu odbudowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 09:52, KrzysztofMarek napisał:

> Anarchiści świata łączcie się! Jest to temat dla was.
Jako weteran wojen marsjańskich i komendant rejonu umocnionego "Morze Pokoju" nakazuje jednostce
specjalnej Żandarmerii Polowej niezwłoczne pojmanie i rozstrzelanie uzurpatora mianującego
się El Commendante. Nie będzie nikt burzył spokoju społecznego dla prywaty ani zakłócał procesu
odbudowy!

Moze to dziwne ale przez Ciebie zachcialo mi sie grac w Call of Duty:P

El Comendante >> Moze powiesz o co Ci chodzi z tym tematem? Tylko wytlumacz po ludzku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 09:50, El Comendante napisał:

Mam świadectwo Prawie z paskiemgdy by nie te 6 przedmiotów z krórych mam 3


prawie robi wielką różnicę :D

i niech zgadnę, te tróje to z polskiego, matematyki, fizyki, chemii, biologii i historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o jakiś wypad na szczyt najbardziej uprzemysłowionych państw i mały proteścik połączony z małą demolką ( no jakoś innych projektów anarchistycznych nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 09:50, El Comendante napisał:

Mam świadectwo Prawie z paskiemgdy by nie te 6 przedmiotów z krórych mam 3


Lol. Na powiedzmy 12 przedmiotów z połowy masz ocenę dostateczną i Ty tu piszesz, że miałbyś pasek? Faktycznie lepiej weź się do nauki, a nie zajmuj się jakimiś pierdołami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 09:55, El Comendante napisał:

/.../

Ja, weteran wojen marsjańskich i komendant rejonu umocnionego "Morze Pokoju" informuję wszystkich zainteresowanych, ze podległa mi jednostka specjalna po krótkim pościgu schwytała i zastrzeliła w czasie próby ucieczki uzurpatora nazywającego się El Commandante.
Pojawiające się tu i ówdzie niezrównoważone osobniki podające się za wcielenie El Commandante będą ścigane i poddawane leczeniu w zakładach zamkniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 10:00, El Comendante napisał:

Z chemii mam 5 jak niw wierzysz to sie zapytaj boduczka Miałem dostac 4 ale przyniosłem wodór
a z reszty przedmiotów to masz racje (odbiegasz od tematu)


W koszyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować