Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiilot działa na PC

48 postów w tym temacie

Nie powiem, rzeczywiście prosto się podłącza. Fajnie by było, gdyby Nintendo dało nam oficjalne sterowniki i sprzedawało razem z adapterem - wtedy niektóre konwersje z Wii mogłyby mieć te specyficzne sterowanie. W takie Ravining Rabbits na PC z Wiilotem zagrałbym bardzo chętnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to pomysł bardzo dobry , ale nie ma niestety gier na pecet które by działały na Wilota i wykorzystały jego właściwości. Ale czekamy co Wielki Bill.G przygotuje dla nas , chodzi mi o nowy kontroler do gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AQ22
Tak, działa. Trzeba tylko zainstalować specjalne sterowniki od Microsoftu.

@Topic
No nie powiem pomysł fajny. Ale najpierw trzeba mieć tego wiilota za 150 zł. Już widzę te szturmy na sklepy, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Wiilot zbyt tani nie jest... Ale pewnie i tak go sobie kupię, bo perspektywa takiego sterowania wydaje mi się bardzo ciekawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem na wii w call of duty i masakra po tej grze już nie mogę patrzeć na to, a co dopiero podłączać to coś do pieca, gryzoń wydaje mi się dużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki mały szit do usb, którym łączę się z komórką (transfer plików). To by mi pozwoliło na używanie Wiilota na PC?

Macie racje, że nie jest to wygodniejsze w przypadku gier na PC, ale jako ciekawostka - y not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 12:27, Klimos napisał:

Ani PS2 ani też pierwszy Xbox nie doczekały się póki co żadnego porządnego emulatora, mimo iż ta
druga konsola to najzwyklejsze Pentium III z GeForcem 2 na pokładzie :/


Gwoli ścisłości, to z GeForcem 3, a nie 2 :P

Wracając do tematu - IMO nie ma się czym zachwycać, bo do grania na komputerze o wiele lepiej nadaje się klawiatura i mysz, w końcu gry piecowe są pisane pod wymienione wyżej urządzenia a nie pod Wiilota. Raczej nie ma co liczyć na to, że na PC zaczną się pojawiać jakieś gry napisane specjalnie pod ten nowatorski kontroler Nintendo, dlatego kupowanie Wiilota do komputera uważam za bezsens.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest parę gier, w które fajnie by się grało Wiilotem.
-->Virtua Cop2- tudzież The house of the dead
-->Die by Sword (myszą machało się mieczem, więc wiilot byłby idealny)
-->być może Rayman RR
...
Tyle właściwie mi do głowy przychodzi.
Wiilot na pc to raczej gadżet, ale chętnie bym powitał jakąś jego ulepszoną wersję jako myszkę 3d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować