Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w Platynowej Kolekcji 26 czerwca

39 postów w tym temacie

:-) troche duzo ostatnimi czasy tych promocji (Noworoczna, 500 dni sklepu, wakacyjna). No i tytuly mpraktycznie premierowe w releacyjnie niskich cenach :). Czy oby nie za niskich?

pozdrawiam - gogowitczak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes: Kompania Braci trochę mnie kusi. Jakoś fanem rts''ów nie jestem ale może zobaczę z czym to się je. Ciężka decyzja bo nie chciałbym po fakcie dojść do wniosku, że wyrzuciłem 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:28, gotcha napisał:

Company of Heroes: Kompania Braci trochę mnie kusi. Jakoś fanem rts''ów nie jestem ale może
zobaczę z czym to się je. Ciężka decyzja bo nie chciałbym po fakcie dojść do wniosku, że wyrzuciłem
60 zł.


Nie martw się, nie wyrzuciłeś pieniędzy. To boska gra i opłaca się za nią taka kasa. Jeżeli jesteś fanem rts-ów to był dobry wybór.
Ja nic nie kupię bo NWN2 I CoH mam premierówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Company of Heroes jest pewniakiem na liście zakupów - niestety, wtey, kiedy zmodernizuję sobie komputer... Na moim Radeonie 9200 SE ta gra nie ma prawa działać! A jest genialna, istotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesowałyby Neverwinter Nights 2 i Company of Heroes ... Ale na razie za słaby komp i brak funduszy (tzn. są, ale odkładane na kompa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 17:54, Joorg napisał:

ja na 10 000% kupię Neverwintera!!!! Wie ktoś czym różni się biała wersja od czarnej?

Niczym merytorycznym :-) Biała jest dla dobrych, a czarna dla złych :-))) Czytaj: oprawą graficzną.

Kris_bla ---> ty mi języka nie wystawiaj, skoro znasz odpowiedź :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... pierwszy raz na forum i od razu niezła gleba =] Dziwię się modom, że nie czepiają się tej tony spamu, ale cóż...
Rozumiem, że można wyrazić swój podziw dla CDP (wszystkie promocje, fajnie prowadzona stronka, FC, XKn, PE, SE, wPLN i produkty za nie, itd) ale po co pisać o tym, że ma się za słabą kartę graficzną? Jak Ci żadna z tych gier nie pójdzie to zamiast marnować czas i spamować, pomyśl jak zdobyć kasę na upgrade... ech...
no nic... pozdrawiam ekipę CDP i spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować