Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top10 gier MMO

175 postów w tym temacie

Nigdy się takimi rankingami nie sugeruje... Bo nie ma po co - słyszałem nawet o tym, jak to tytuły jednego z najlepszych producentów nie pojawiały się na jakiejś tam liście najlepszych, z tego powodu że wymagało to wprowadzania opłat do organizacji, która się takim procederem (tworzeniem tychże list) zajmowała... Nie wspominając już o zawyżaniu danych i celowym oszukiwaniu ludzi, próbując ich kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 16:50, Jester napisał:

A jaka jest roznica miedzy subskrybentem a aktywnym graczem? Bo ja nie widze zadnej. No chyba,
ze uwazasz za normalne oplacanie gry, w ktora sie nie gra.


Ja opłacam, ale nie gram ^^

>Gry przez przeglądarkę, flashowe, nie powinny być uznawane jako MMORPG! Ludzie! Przecież jak można uznać >za MMO ''grę'' Club Penguin, jeśli tam tylko chodzisz i rozmawiasz! Ż a ł o s n e ...

Przecież to ranking gier MMO, nie MMORPG. A Club penguin wcale nie jest taki zły (pomijając fakt, że pewnie połowa użytkowników to pedofile). Można się śnieżkami rzucać i w hockeya grać a nawet dostaje się własne iglo do zamieszkania gdzie można przyjaciół zapraszać. Czat z wizualizacją dla najmłodszych. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol - normalnie jakeis Hobbo Puzzle cos tam nie mogly przebic GW i Lineage.
Teraz chyba wiadomo, ze duzo dzieci ponizej 11 lat w takie gry zagrywa - te Hobbo, puzzle i penguin cos tam(no moze oprocz Runescape - on jest nawet nawet, ale dziwny "nieMMO klimat" ma).
Chyba mozna uznac, ze przynajmniej polowa gaczy w grach MMO tu wymienionych to dzieci ponizej 12-13 lat(tacy se juz pozwalaja na powazniejsze tytuly ;p)

btw. Moglem cdos palnac glupiego, dzis za bardzo skory do myslenia nie jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO jak już wiele razy pisałem omijam szerokim łukiem, choć może się na GW2 skuszę, ale dziwi mnie, że nie ma żadnego chińskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni się zdecydować i zrobić bardziej konkretny ranking. Albo sprawdzają liczbę użytkowników "pełnych" tytułów lub liczą tylko społeczności takich minigier. Takie "Yohoho! Puzzle Pirates" raczej trudno porównywać z WoW czy Lineage. Ciekawe czy WAR jak się pojawi namiesza chociaż trochę w tego typu rankingach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja gram w Club Penguin, (ale wole WoWa chociaz skonczyl mi sie trial) a teraz już wiem dlaczego tak tłoczno na serwerach a wogule nie wiem co oni tam robią bo ja wchodze na 5min zbieram nowe itemy pogadam z kims i wylaze wiec nadal tego nie rozumiem. W runeScape gralem ale odrazu mi sie znudzilo i troche podobne do Tibii ( tak wedlug mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko...
Runescape i Puzzle Pirates.

O zgrozo. I to pierwsze jest przed GW. Na bogów! I jeszcze jakieś inne Habbo Hotel, Club Penguin i Webkinz.

Takie rankingi, podobnie jak i prezentujące zestawienie wyników sprzedaży w niektórych krajach, zawsze mnie zaskakują. Nie wiadomo skąd pojawiają się na nich jakieś "dziwne" pozycje. No ale cóż...

Dziwne rankingi publikują, Monk dalej gra w GW i czeka na GW2, święcie wierząc iż ta ostatnia pozycja zmiecie WoWa ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za grY? Niby sławne ale <b>nigdy</b> o nich nie slyszalem:
Habbo Hotel (2000)
RuneScape (2001)
Club Penguin (2006)
Webkinz (2005)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Saper Online i World of Pasjans? Jak jakieś Habbo Hotele (bądź Tokio Hotele) i Puzzle Pirates są tak wysoko to czemu w tym zestawieniu brakuje tych dwóch wysokobudżetowych gier? To niesprawiedliwe. :( Ten ranking to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiadam Wam, ta lista to fake. A w dodatku jeżeli chodzi o WoW to liczba 8,5 mln nie odzwierciedla
> aktywnych graczy, których jest około 6 mln.


Nie wiem jak z innymi grami ale 8,5 mln graczy w Wow-a to aktywne konta (aktualnie opłacone).
Tak podają wszystkie sondarze i blizzard więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 20:02, Kukowsky napisał:

A gdzie Saper Online i World of Pasjans?

No właśnie. Mi najbardziej brakuje Kierki Wars ;/ Ta lista jest bee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol... a gdzie forumowe MMORPG? Przecież mamy 100000000 aktywnych kont! Tak wogóle to ta lista jest jak cała statystyka. Czyli do... **** ==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować