Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2007 o 13:04, Bodzio-11 napisał:

Witajcie na forum o Nightwish

To jest forum o grach :) gram.pl
To może byc co najwyżej TEMAT o Nightwish :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... i... co z związku z tym. Dobra ja zacznę. Lubie słuchać Naightwisha ale wole starsze utwory, bo niedawno Tarja - wokalistka odeszła i wzięli do zespołu moim zdanie beznadziejną babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 13:04, Bodzio-11 napisał:

Witajcie na forum o Nightwish

Witam, jednak zakładając temat o tym zespole wypadałoby trochę opisać go i np. że go lubisz :P Ja osobiście znam tylko kilka utworów i to z TV (VIVA,4FunTV). Moimi ulubionymi (te co znam i pamiętam) to Nemo, Dark Chest of Wonders. Tytuły mogłem pomylić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 13:43, Maciex94 napisał:

No... i... co z związku z tym. Dobra ja zacznę. Lubie słuchać Naightwisha ale wole starsze
utwory, bo niedawno Tarja - wokalistka odeszła i wzięli do zespołu moim zdanie beznadziejną
babę.


wsumie wiekszosc fanow jest zalosna bo woklaistka odeszla i co zespol jest do luftu

eh ludzie zespol to nietylko wokal a ta nowa fajnie spiewa

i tak zespolwy traca pseudo fanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tarja ma super głos... teraz Nightwish bardziej przypomina Within temptation... z Tarją ich styl był wyjątkowy. Cóż... coś się kończy, coś się zaczyna. Może Tarja dojdzie do jakiegoś innego zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ich wszystkie płyty i ten najnowszej raczej nie kupie. Jednak jak napisał Ćpunek01 teraz Nightwish przypomina Within Temtation, nowa wokalistka nie jest zła ale wraz z odejściem Tarji zespół stracił swój orginalny styl. (to jest 2 płyta po MtM LP którą sie w tym roku rozczarowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 14:27, Warrior Within napisał:

Mam ich wszystkie płyty i ten najnowszej raczej nie kupie. Jednak jak napisał Ćpunek01 teraz
Nightwish przypomina Within Temtation, nowa wokalistka nie jest zła ale wraz z odejściem Tarji
zespół stracił swój orginalny styl. (to jest 2 płyta po MtM LP którą sie w tym roku rozczarowałem)


wiesz ile dziewczyn spiwa operow nightwish stal sie oryginalny poprzez muzyke a nie przez wokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 14:27, Warrior Within napisał:

Mam ich wszystkie płyty i ten najnowszej raczej nie kupie. Jednak jak napisał Ćpunek01 teraz
Nightwish przypomina Within Temtation, nowa wokalistka nie jest zła ale wraz z odejściem Tarji
zespół stracił swój orginalny styl. (to jest 2 płyta po MtM LP którą sie w tym roku rozczarowałem)


Nie wiem gdzie Ty tu słyszysz WT ^_^ mnie osobiście nowy najtłisz zalatuje Evanescence ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 18:38, 88Bonzo napisał:

> Mam ich wszystkie płyty i ten najnowszej raczej nie kupie. Jednak jak napisał Ćpunek01
teraz
> Nightwish przypomina Within Temtation, nowa wokalistka nie jest zła ale wraz z odejściem
Tarji
> zespół stracił swój orginalny styl. (to jest 2 płyta po MtM LP którą sie w tym roku rozczarowałem)


Nie wiem gdzie Ty tu słyszysz WT ^_^ mnie osobiście nowy najtłisz zalatuje Evanescence ^_^

evanescence jest fajne^^ a nieprzepadam za bardzo za nighwish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 18:56, cybekziom napisał:

Fajny jest kawałek "Wish had and i angel" i "Nemo".
Teraz ta wokalistka odeszła więc już nie słucham "Nightwish" bo lubiłem ją ;)

odeszła??? dziwne bo wszyscy rozpoznawali nightwisha po jej głosie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:10, crespo1 napisał:

> Fajny jest kawałek "Wish had and i angel" i "Nemo".
> Teraz ta wokalistka odeszła więc już nie słucham "Nightwish" bo lubiłem ją ;)
odeszła??? dziwne bo wszyscy rozpoznawali nightwisha po jej głosie^^


no smutne niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 20:10, crespo1 napisał:

odeszła??? dziwne bo wszyscy rozpoznawali nightwisha po jej głosie^^


Ja raczej za metalem nie przepadam, ale Nightwisha zawsze lubiłem, bo odpowiadał mi głos wokalistki. Odejście Tarjii to duża strata dla tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 20:10, crespo1 napisał:

odeszła??? dziwne bo wszyscy rozpoznawali nightwisha po jej głosie^^

Tak naprawdę nie odeszła, tylko ją wywalili z zespołu... ech... gdyby to jakoś inaczej rozwiązali... znaleźli czas na rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2007 o 10:29, Maciex94 napisał:

Wywalili??!! Myślałem, że sama odeszła. Za co ją wywalili??

Ech... to trochę paskudna sprawa... ale jeżeli wierzyć temu, co mówił Tuomas Holopainen (lider zespołu), Tarja zaczęła przywiązywać zbyt dużą wagę do pieniędzy, a nie do wkładania miłości do tworzenia muzyki... Szczegóły można znaleźć w liście otwartym do Tarji na stronie internetowej zespołu www.nightwish.com . Tarja też coś im tam odpisała, że żałuje iż ją wywalili, i że to nie było tak jak mówią i że ma im za złe, że nie powiadomili jej o tym wprost, tylko napisali list otwarty... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:21, Ćpunek01 napisał:


> Wywalili??!! Myślałem, że sama odeszła. Za co ją wywalili??
Ech... to trochę paskudna sprawa... ale jeżeli wierzyć temu, co mówił Tuomas Holopainen (lider
zespołu), Tarja zaczęła przywiązywać zbyt dużą wagę do pieniędzy, a nie do wkładania miłości
do tworzenia muzyki... Szczegóły można znaleźć w liście otwartym do Tarji na stronie internetowej
zespołu www.nightwish.com . Tarja też coś im tam odpisała, że żałuje iż ją wywalili, i że to
nie było tak jak mówią i że ma im za złe, że nie powiadomili jej o tym wprost, tylko napisali
list otwarty... Szkoda.

poczuła łuk sływa i jej odbiło^^;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować