Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 11:06, Bodzio11q napisał:

Wie ktoś kiedy wejdzie najnowsza płyta n\ Nightwish - Dark Passion Play ?

A co, jeszcze nie wyszła?! Ja już zamówiłem i teraz czekam... tylko cena płytki (lub płytek w digipacku) jest dosyć wysoka - 58 zeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 13:20, Ćpunek01 napisał:

> Wie ktoś kiedy wejdzie najnowsza płyta n\ Nightwish - Dark Passion Play ?
A co, jeszcze nie wyszła?! Ja już zamówiłem i teraz czekam... tylko cena płytki (lub płytek
w digipacku) jest dosyć wysoka - 58 zeta :(

No chyba nie. Może już jest gdzieś w Warszawie ale w mojej miejscowości nie prędko będzie !! Moze juz jest !!
Słyszałem że w Holandii już można kupić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2007 o 15:40, Bodzio11q napisał:

No chyba nie. Może już jest gdzieś w Warszawie ale w mojej miejscowości nie prędko będzie !!
Moze juz jest !!
Słyszałem że w Holandii już można kupić !!


W Holandii to nie wiem, ale w Finlandii to na pewno :P A tak w ogóle to ja rzadko kupuję gry czy muzykę w sklepach... wolę internet. Do najbliższego Empiku mam jakieś 80 km, więc wyboru raczej dużego nie mam. Nie rozumiem, w czym masz problem. Przecież możesz kupić tą płytę przez neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 16:40, Ćpunek01 napisał:


> No chyba nie. Może już jest gdzieś w Warszawie ale w mojej miejscowości nie prędko będzie
!!
> Moze juz jest !!
> Słyszałem że w Holandii już można kupić !!

W Holandii to nie wiem, ale w Finlandii to na pewno :P A tak w ogóle to ja rzadko kupuję gry
czy muzykę w sklepach... wolę internet. Do najbliższego Empiku mam jakieś 80 km, więc wyboru
raczej dużego nie mam. Nie rozumiem, w czym masz problem. Przecież możesz kupić tą płytę przez
neta...

To chyba że taak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:47, Bodzio11q napisał:

Mam pytanie !! Wyskakuje mi alert zabezpieczeń systemu windows i nie wiem czy odblokować czy
blokować .


Lepiej odblokować, wtedy będzie poprawnie działać. Program jest raczej bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 20:42, Kraju92 napisał:

Nowa płyta już wyszła czy jeszcze nie?


Jak najbardziej wyszła (mam od środy zeszłego tygodnia):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:46, Viper napisał:

> Nowa płyta już wyszła czy jeszcze nie?

Jak najbardziej wyszła (mam od środy zeszłego tygodnia):)


To będę musiał się przejść do Empiku i kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:47, Kraju92 napisał:

> > Nowa płyta już wyszła czy jeszcze nie?
>
> Jak najbardziej wyszła (mam od środy zeszłego tygodnia):)

To będę musiał się przejść do Empiku i kupić.

Ja też będe musiał się przejść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:32, Bodzio11q napisał:

Ten program mnie wkurza !! Przy włączenu winampa mi się włącza :/ . Powiedz co mam z tym zrobić
.


To prawidłowe, powinien się włączać razem z winampem, wtedy zapisuje w profilu na lastfm to, czego słuchasz. Jak nie chcesz, to możesz go odinstalować (ale wtedy będziesz miał pusty profil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:36, Fitz napisał:

> Ten program mnie wkurza !! Przy włączenu winampa mi się włącza :/ . Powiedz co mam z tym
zrobić
> .

To prawidłowe, powinien się włączać razem z winampem, wtedy zapisuje w profilu na lastfm to,
czego słuchasz. Jak nie chcesz, to możesz go odinstalować (ale wtedy będziesz miał pusty profil).

Odinstalowałem lastfm !! Denerwował mnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Piszesz trochę dużo postów, czasem jeden po drugim- postaraj się zawierać mysli w jednym poście, kilku użytkownikom można spokojnie za pomocą jednego posta odpowiedzieć- poza tym pamiętaj o opcji edycji posta- możesz dodać coś jeśli wcześniej zapomniałeś napisać (przez 5 minut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:46, Budo napisał:

/.../

Piszesz trochę dużo postów, czasem jeden po drugim- postaraj się zawierać mysli w jednym poście,
kilku użytkownikom można spokojnie za pomocą jednego posta odpowiedzieć- poza tym pamiętaj
o opcji edycji posta- możesz dodać coś jeśli wcześniej zapomniałeś napisać (przez 5 minut).

Dzięki !! Postaram się zawierać swoje myśli w jednym poście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mam "Dark Passion Play" ^^ Musze powiedzieć, że krążek wydaje mi się dużo lepszy od "Once", choć bez Tarji jest już inny klimat. Mile mnie zaskoczyła obecność wokalu Marco Hietala w całkiem sporej ilości utworów. Może to właśnie dzięki temu album wydał mi się lepszy... tak czy inaczej warto kupić - o ile trawisz metal z nutką symfonii. Głębsze przemyślenia dotyczące tego albumu napiszę na swoim gramsajcie po weekendzie, chciałbym wcześniej posłuchać jeszcze kilka(naście) razy wszystkie utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować