Zaloguj się, aby obserwować  
Bodzio-11

Nightwish

273 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 16:05, balduran2 napisał:

Mi się najbardziej podoba utwór
Over the Hills and Far Away


W sumie to cover (Garego Moore''a zdaje się, a grał go także Sonata Arcica)

Co do ulubionych utworów, to bardzo lubię całą płytę Wishmaster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:28, Kamiloos napisał:

Koncert NW w Polsce - 19 kuty 2008 - Hala TS Wisla w Krakowie :-) Musze tam byc by obrzucic
nowa wokalistke pomidorami. Kobieta bardzo sie stara, ale nie potrafi spiewac szybszych kawalkow.
Ballady wychodza jej calkiem dobrze, ale az sie boje o szybsze kawalki NW jak Wish I had An
Angel czy Wishmastera :/

Racja...!! Jak ja bym sie tam wbrał to bym ci pomógł...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rubbish. Słuchałem promo Dark Passion Play i muszę powiedzieć, że płyta jest świetna. I naprawdę Anette jest dobrą wokalistką i polemizowałbym twierdząc, że nie potrafi śpiewać szybkich kawałków. Przykładowo Amaranth jest szybkim kawałkiem i śpiewa go dobrze. The Poet and the Pendulum momentami też jest szybkim kawałkiem i nie ma problemów. Czas przyzwyczaić się do nowej wokalistki. A na koncert z chęcią bym się wybrał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:39, Michał Raven napisał:

/ciach/


Ja rowniez sluchalem promo i tylko jeden kawalek wpadl mi w ucho - 7 days to the wolves. Cala reszta jest absolutnie nie przekonujaca. Mam takie odczucia jak przy ostatnich albumach Linkin Park i IRY. Kompletnie czego innego oczekiwalem. No i kompletnie nie podoba mi sie glos Anette - TARJO WROOOOOOOC :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Iron Maiden z Blazem też mnóstwo ludzi narzekało a nie był on wcale zły, z Nightwishem pewnie będzie podobnie. Amaranth i Eva całkiem mi się podobają, zobaczymy jak będzie z resztą płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 16:45, Kamiloos napisał:

- TARJO WROOOOOOOC :-)


A dupa, dupa, dupa. Gwiazdowiczom mówimy stanowcze NIE.

PS - żeby Ona wróciła do zespołu, to reszta jego członków musiałaby się zmienić. A moment gdy z zespołu odszedł by Tuomas Holopainen(założyciel i główny kompozytor) oznaczałby jego koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 16:39, Michał Raven napisał:

Rubbish. Słuchałem promo Dark Passion Play i muszę powiedzieć, że płyta jest świetna. I naprawdę
Anette jest dobrą wokalistką i polemizowałbym twierdząc, że nie potrafi śpiewać szybkich kawałków.
Przykładowo Amaranth jest szybkim kawałkiem i śpiewa go dobrze. The Poet and the Pendulum momentami
też jest szybkim kawałkiem i nie ma problemów. Czas przyzwyczaić się do nowej wokalistki. A
na koncert z chęcią bym się wybrał. ;)

Moim zdaniem ona śpiewa calkiem calkiem !! Nie potrafi sipewać szybkich kawałków :-( . Oceniam jej śpiew na db (4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 30.09.2007 o 16:45, Kamiloos napisał:

- TARJO WROOOOOOOC :-)

Ja też bym chciał zeby Tarja wróciła :-) . Ale chyba nie wróci !! Szkoda,..!! Moim zdaniem nikt nie zastąpi Tarji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dzisiaj przesłuchałem "Amaranth" i muszę powiedzieć, że piosenka jest po prostu wspaniała, magiczna. Jak dla mnie Anette jest na równi dobra z Tarją. Nie miałem jeszcze okazji posłuchać "Dark Passion Play", ale jeżeli taka okazja się nadarzy - przedstawię swoje odczucia z całego krążka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 18:46, Adamzzz napisał:

Cóż, dzisiaj przesłuchałem "Amaranth" i muszę powiedzieć, że piosenka jest po prostu wspaniała,
magiczna. Jak dla mnie Anette jest na równi dobra z Tarją. Nie miałem jeszcze okazji posłuchać
"Dark Passion Play", ale jeżeli taka okazja się nadarzy - przedstawię swoje odczucia z całego
krążka.

Tutaj masz praktycznie wszystki single z płyty ,, Dark Passion Play " :
http://www.wrzuta.pl/search.php?type=a&words=nightwish+-+dark+passion+play&header_search-submit.x=0&header_search-subm it.y=0
A co to Anette to nie specjalzuje się w śpiewie !! Lepsza była Tarja !! Anette nie zaśpiewa piosenki ,, Crownless" tak
jak Tarja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2007 o 18:03, Bodzio11q napisał:

A co to Anette to nie specjalzuje się w śpiewie !! Lepsza była Tarja !! Anette nie zaśpiewa
piosenki ,, Crownless" tak
jak Tarja !!

O jejku... nie płacz już. Wiadomo że nie zaśpiewa, bo teraz styl Nightwish''a będzie inny, być może lepszy. A jeżeli będą trzymać taki poziom jak w nagraniu "Bye Bye Beautiful" (na moim gramsajcie) to będzie oznaczało, że Nightwish wstąpił na bardzo dobrą drogę.

Trochę mnie przeraziła cena nowego krążka naszego kochanego zespołu - 62 złote :/ Jak dla mnie to za drogo, ale co ja - biedny fan zrobię... Trzeba będzie wygrzebać tą kasę, ale na pewno będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście genialne. Spróbuj się tu zarejestrować: http://www.valleyofwishes.net/site/plugins/log/stats.php?8
a potem ściagnij plik "amaranth notes". To powinno być to czego szukasz.

A tak swoją drogą to do niedawna słuchałem Nightwisha ale znudził mi się trochę. Moje ulubione kawałki to m.in. Amaranth, Dark chest of wonders i Sleeping sun a także Nemo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:19, Szop gracz napisał:

Rzeczywiście genialne. Spróbuj się tu zarejestrować: http://www.valleyofwishes.net/site/plugins/log/stats.php?8
a potem ściagnij plik "amaranth notes". To powinno być to czego szukasz.

A tak swoją drogą to do niedawna słuchałem Nightwisha ale znudził mi się trochę. Moje ulubione
kawałki to m.in. Amaranth, Dark chest of wonders i Sleeping sun a także Nemo. ;)

Mi też Nightwish czasami się nudzi !! Jak mozna słuchać tego samego...? Ja słucham różnych zespołów ale najbardziej to lubię Nightwish i Lacunę Coil :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować