Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Kiedy premiera Duke Nukem Forever?

173 postów w tym temacie

W nocy z 38 marca na 7 grudnia o godzinie 26:94 w 2012,5 roku. Najpierw ukarze się w Iranie, Korei Północnej, Białorusi (może to zmusi Łukaszenke do dymisji) i Rosji (a macie za gaz!)

DNF stał się pośmiewiskiem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:34, Laczus napisał:

Duke wyjdzie dzień po tym jak moda na sukces się skończy :D

Dobre!!! A tak na serio to nie wiem czy jest jeszcze ktoś, kto liczy na to, że ta gra w ogóle się ukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak oglądam ten najnowszy trailer to mi się płakać chcę, że nie tak twórcy zwlekają i ściemniają. Jestem ciekaw co twórców tak trzyma, choć z tego co czytałem to to, że chcieli zrobić grę doskonałą pod każdym względem i cały czas zmieniali silnik, żeby było jak najdoskonalsze, no i mają teraz ;/ . Ja tam myślę, że się ukaże ta gra, ale kurde, no, twórcy byli by mądrzy gdyby napisali jakieś oficjalne oświadczenie w sprawie DNF, czemu nie powstało, na jakim silniku, co dalej itp. Szczególnie dlatego, że równocześnie miliony fanów byli by naprawdę happy ;] . I ja też xD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nawet przestało być śmieszne. Ja już dawno tym się nie przejmuje bo ciągle słychać o "nowej dacie premiery", i o następnej i następnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:59, Asthariel napisał:

Co się denerwujecie , przeciez ci twórcy robią wiele dobego. Kto daewałby graczom tyle powodów
do śmiechu jak nie oni?

Jak już powiedział Von Bolt, cała ta farsa powoli przestaje śmieszyć... nie wiem czy obecnie ktokolwiek czeka na premierę tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:03, Darkstar181 napisał:

> Co się denerwujecie , przeciez ci twórcy robią wiele dobego. Kto daewałby graczom tyle
powodów
> do śmiechu jak nie oni?
Jak już powiedział Von Bolt, cała ta farsa powoli przestaje śmieszyć... nie wiem czy obecnie
ktokolwiek czeka na premierę tej gry.

Chyba raczej NIKT nie czeka , ja to traktuje jako wieczny żart prima-aprilisowy ,a gdy gra jakimś cudem się ukaże ,bedzie jeszcze większym posmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 08:36, Rosomk napisał:

Duke pewnie wyjdzie jak wszyscy o nim zapomną.


Po tylu latach o tej grze nie da się zapomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jak Stig z Top Gear ściągnie kask...
Ja tam nadal czekam - cierpliwy jestem - pamiętam jeszcze screeny z Reseta i Gier Komputerowych. Na płytkach z bonusami w premierowej edycji Max Payne`a był nawet trailer - Duke na osiołku z Shotgunem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować