Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 23:21, LordOfUndeads napisał:


Bazyliszki i oślizgi byłyby gdyby w V istniało bagniste miasto - cytadela :P Z tego co zrozumiałem
to wykluczasz istnienie oślizgów i bazyliszków obok smoków.

Cytadele usunięto bo była za słaba, mój kumpel, świetny gracz w Heroes ( umiał Necropolis pokonac 3 inne zamkikomputerow na poziomie trudnym, bez korzystania z kodow i zamkow podbitych kompow O_O )
nie umiał nią pokonac NAWET necropolis z pierwszego poziomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie...chodziło mi o to, że narzeka się, że "tego i tego" potworka nie ma, a akurat "ten i ten" potworek jest, a ja bym wolał tamtego...chcę powiedzieć, że przecież nie mogli napchać wszystkiego...a trzeba pamiętać , że prawie napewno będą dodatki i nowe zamki! (tak wynika z wywiadu z Fabrycym ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:26, Patren napisał:

Nie, nie...chodziło mi o to, że narzeka się, że "tego i tego" potworka nie ma, a akurat "ten
i ten" potworek jest, a ja bym wolał tamtego...chcę powiedzieć, że przecież nie mogli napchać
wszystkiego...a trzeba pamiętać , że prawie napewno będą dodatki i nowe zamki! (tak wynika
z wywiadu z Fabrycym ;])

Popieram!

(Balcerowicz musi odejsc, jest wrogiem Heroes V!! ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:23, LordOfUndeads napisał:

> A co do tego ze im nie zostalo miejsca na rozplanowanie, to wlasnie dlatego sie tak rzucam

> o inny układ miasta :)

Żeby mogli rozplanować lepiej to:
1. Musili by zmienić koncepcje, żeby było więcej miejsca.
2.Mogliby pomniejszyć budynki ;P


No wlasnie o to mi chodzi. Zeby kazda rasa miala swoja architekture, a nie wszystkie do niebios ciągną, zwłaszcza w Dungeonie i Necropolisie mnie nie przekonuje taka orientacja kierunku rozrostu miasta. Taki Necropolis powinien byc ufortyfikowanym cmentarzem. Z kwaterami podzielonymi alejkami, a wzdluz alejek "dzielnice" z budynkami do kupowania coraz lepszych istot. A naokolo mur i np jako fosa masowe groby niezakopane, albo groby bezbożnikow, takich co nie wolno ich bylo w poswieconej ziemi chować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:26, Patren napisał:

Nie, nie...chodziło mi o to, że narzeka się, że "tego i tego" potworka nie ma, a akurat "ten
i ten" potworek jest, a ja bym wolał tamtego...chcę powiedzieć, że przecież nie mogli napchać
wszystkiego...a trzeba pamiętać , że prawie napewno będą dodatki i nowe zamki! (tak wynika
z wywiadu z Fabrycym ;])


Mam nadzieje, że bedzie kilka nowych zamków, bo nie ma żadnuch neutralnych zamków jescze, a powinny być. Bardziej niż na powrót cytadeli (której na marginesie ukradli hydry ;D) licze na powrót barbarzyńskiej twierdzy i behemotków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:28, jamesbeckerson napisał:

> > A co do tego ze im nie zostalo miejsca na rozplanowanie, to wlasnie dlatego sie tak
rzucam
>
> > o inny układ miasta :)
>
> Żeby mogli rozplanować lepiej to:
> 1. Musili by zmienić koncepcje, żeby było więcej miejsca.
> 2.Mogliby pomniejszyć budynki ;P

No wlasnie o to mi chodzi. Zeby kazda rasa miala swoja architekture, a nie wszystkie do niebios
ciągną, zwłaszcza w Dungeonie i Necropolisie mnie nie przekonuje taka orientacja kierunku rozrostu
miasta. Taki Necropolis powinien byc ufortyfikowanym cmentarzem. Z kwaterami podzielonymi alejkami,
a wzdluz alejek "dzielnice" z budynkami do kupowania coraz lepszych istot. A naokolo mur i
np jako fosa masowe groby niezakopane, albo groby bezbożnikow, takich co nie wolno ich bylo
w poswieconej ziemi chować.


Twój pomysł jest całkiem niezły ;) Nie wiem o co chodzi Ci w Dungeonie, bo przecierz tam są budynki wiszące na skałach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:34, jamesbeckerson napisał:

Cisze sie ze nie tylko mnie sie podoba "Mój" Necropolis. A Dungeonu w calosci nie widzialem,
na celestialheavenie nie bylo. Albo ja jestem juz tak ślepy.

Proszę zobacz sobie, budynki wiszą z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę na to, że doszlifują podstawkę i zbalansują siły...a później niech robią dodatek...w zimowym klimacie...z zamkiem krasnoludów! ;D...no i jeszcze z jakimś Zamkiem barbarzyńców (cyklopy, behemoty)...albo Barbarzyńców w drugim dodatku..w barbarzyńskim klimacie! A jak!...a późnoiej HoMM 6,5!!!...eeee...no trochę mnie poniosło...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:36, LordOfUndeads napisał:

> Cisze sie ze nie tylko mnie sie podoba "Mój" Necropolis. A Dungeonu w calosci nie widzialem,

> na celestialheavenie nie bylo. Albo ja jestem juz tak ślepy.
Proszę zobacz sobie, budynki wiszą z góry ;)


Nie no teraz to mam autentyczny szczękoopad :-O Takiego miasta nie ma jak zdobywać. Chyba ze sie ma anioly z mieczokluczami i inne betonogryfy zeby podfrunely :) Mam nadzieje ze monitora nie trzeba obracać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:39, jamesbeckerson napisał:

> > Cisze sie ze nie tylko mnie sie podoba "Mój" Necropolis. A Dungeonu w calosci nie
widzialem,
>
> > na celestialheavenie nie bylo. Albo ja jestem juz tak ślepy.
> Proszę zobacz sobie, budynki wiszą z góry ;)

Nie no teraz to mam autentyczny szczękoopad :-O Takiego miasta nie ma jak zdobywać. Chyba ze
sie ma anioly z mieczokluczami i inne betonogryfy zeby podfrunely :) Mam nadzieje ze monitora
nie trzeba obracać ? :P



Nie mam screea ale dungeon e\w terenie wygląda w skrócie tak: dziura i wiszaca skała z posągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Zostało jescze tylko 3 tygodnie do premiry heroes V, jak będziecie wiedziec że to już 3 piątek po tej wiadomośc, to oznacza żę zaraz przyjdzie listonasz z pudełkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 23:58, Tokagero napisał:

P.S. Zostało jescze tylko 3 tygodnie do premiry heroes V, jak będziecie wiedziec że to już
3 piątek po tej wiadomośc, to oznacza żę zaraz przyjdzie listonasz z pudełkim!!


Moja cierpliwość jest wystawiona na próbe ;) ale mam nadzieje, że szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 00:08, LordOfUndeads napisał:

Miałem cichą nadzieje, ze ktoś jescze będzie...skoro nikogo nei ma to ja idę spać ;) Do jutra
wszytkim!

Nie wszyscy chodzą spać tak wcześnie.
A o nowe zamki to się nie martwię - na pewno dodzadzą jakiś w dodatkii przybędzie część jednostek z poprzednich części Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie chyba wam się nudzi , co wy się czepiacie do zamków i stworów co anioł z małym sztyletem miał latac wkońcu to anioły to muszą miec jakąś wypasioną broń co do entów to tu się zgodzę żejest to najbardziej skopany stwór ( dżin jest nawet nawet gargulec też fajny ) Od wcześniejszego enta było widac że ma on 140 życia czyli najwięcej na 6 poziomie a teraz no coments a zamki to co na długośc chciałeś ;p ;p Mi się podoba architektura i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu po wielu próbach ściągnąłęm demo, które udało mi się zainstalować. Niestety w czasie instalacji wystąpił błąd i w grze nie działą muzyka. Czy mogę coś zrobić oprócz ściągnięcia jeszcze raz w nadziei, że tym razem zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować