Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 15:45, Sheltem napisał:

http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=1683

- A campaign of 6 chapters with 5 missions each. Each chapter is centered on one race, in
this order : haven, inferno, necropolis, dungeon, sylvan, academy.


dzieki Ci wielkie :) kazda nowa informacja podgrzewa tylko atmosfere oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, moj komp to: Sempron 2,4 1024ddr 400, GF FX 6800Xt, czy demo powinno mi sie tak ciac ? dziala gorzej niz Fear, teraz pytanie do CDP, czy Full bedzie chodzil tak samo slabo ? zastanawiam sie nad kupnem, ale komputera nie bede zmienial dla tej jednej gry :\ prosze o wyjasnienia, dlaczego ta gra ma tak ogromne wymagania. A moze to Tylko mi tak chodzi niemrawo ? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za nastepnego posta, ale nie moglem znalezc funkcji: edytuj.
Czy to naprawde sa wymagania tej gry ? :\ :\ :\ :\

Minimalne wymagania:

1. MicrosoftR WindowsR 2000 SP4/XP SP2
2. DirectX 9.0c
3. Procesor Pentium/Athlon 1.5 Ghz obsługujący technologię SSE
4. 512 MB RAM
5. 128 MB karta graficzna ze sprzętową obsługą Pixel Shader 1.1
6. 16 bitowa karta dźwiękowa zgodna z DirectX
7. 1.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
8. Napęd CDx32 lub DVDx4 (w zależności od wersji)

Zalecane wymagania:

1. MicrosoftR WindowsR 2000 SP4/XP SP2
2. DirectX 9.0c
3. Procesor Pentium/Athlon 2.4 Ghz obsługujący technologię SSE
4. 1024 MB RAM
5. 256 MB karta graficzna (GeForce 6600, X800 lub wydajniejsza)
6. Karta dźwiękowa zgodna z DirectX ze sprzętowym wsparciem dźwieku 5.1
7. 1.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
8. Napęd CDx32 lub DVDx4 (w zależności od wersji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 15:49, Deamian napisał:

witam, moj komp to: Sempron 2,4 1024ddr 400, GF FX 6800Xt, czy demo powinno mi sie tak ciac
? dziala gorzej niz Fear, teraz pytanie do CDP, czy Full bedzie chodzil tak samo slabo ? zastanawiam
sie nad kupnem, ale komputera nie bede zmienial dla tej jednej gry :\ prosze o wyjasnienia,
dlaczego ta gra ma tak ogromne wymagania. A moze to Tylko mi tak chodzi niemrawo ? Pomocy


to dziwne ze Ci tnie. Moze masz jakies programy ktore dzialaja w tle albo cos bardzo wykorzystuje Twoj dysk twardy :)

jakby co mozesz zrobic defragmentacje dysku :)

na Twoim kompie demo powinno chodzic bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba ze tnie CI tylkokiedy kladziesz kamere :) to wtedy nic sie nie da zrobic :) pozostaje zakup geforca quadro :) moze ten potwor poradzi sobie z taka iloscia trojkatow do przerobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 15:57, DjKamil napisał:

mam pytanko wy się b napalacie na siekanie Kampanii i na Lanie czy przez Net ??? Duele itd??


We wszystko, ale najpierw trening - kampania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden śmiech .... 6 map ... ?? Od razu zrezygnowałem przecież to jest śmiech na sali ... Co do siekania to pewnie każdy zobaczy pewnie na kampanie wczuje się w klimat miast i będzie ciupał przez neta ... Czekam na dodatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 15:49, Deamian napisał:

witam, moj komp to: Sempron 2,4 1024ddr 400, GF FX 6800Xt, czy demo powinno mi sie tak ciac
? dziala gorzej niz Fear, teraz pytanie do CDP, czy Full bedzie chodzil tak samo slabo ? zastanawiam
sie nad kupnem, ale komputera nie bede zmienial dla tej jednej gry :\ prosze o wyjasnienia,
dlaczego ta gra ma tak ogromne wymagania. A moze to Tylko mi tak chodzi niemrawo ? Pomocy


Ja mam słabszy komp (512 Ram, GF FX 5200, lepszy tylko procek 2,5) a chodzi mi płynnie. Chyba masz coś nie tak z kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 15:54, morthi napisał:

> witam, moj komp to: Sempron 2,4 1024ddr 400, GF FX 6800Xt, czy demo powinno mi sie tak
ciac
> ? dziala gorzej niz Fear, teraz pytanie do CDP, czy Full bedzie chodzil tak samo slabo
? zastanawiam
> sie nad kupnem, ale komputera nie bede zmienial dla tej jednej gry :\ prosze o wyjasnienia,

> dlaczego ta gra ma tak ogromne wymagania. A moze to Tylko mi tak chodzi niemrawo ? Pomocy


to dziwne ze Ci tnie. Moze masz jakies programy ktore dzialaja w tle albo cos bardzo wykorzystuje
Twoj dysk twardy :)

jakby co mozesz zrobic defragmentacje dysku :)

na Twoim kompie demo powinno chodzic bardzo dobrze



eeeh :\ moze to przez tego semprona ? ;\ no nie wiem, jak kamera jest blisko bohatera, pokazuje jego otoczenie to jest spoko, ale jak oddale, to zaczyna ciac :\ dalej: czy tylko ja nie wiedze roznicy w szybkosci dzialania miedzy bardzo niskimi detalami a najwyzszymi (1024\768) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie jeszcze raz obejrzałem na stronie Might & Magic chyba jeden z pierwszych filmików z naszej ukochanej (nie przez wszystkich) gry("Heroes V - Leipzig Games Convention Demo part 1"). Ach... Pamiętam jeszcze jak "wyszedł",to chyba go obejrzałem z 20 razy. Inne filmiki też po 20 razy. Wtedy już się nie mogłem doczekać kiedy sobie zagram przynajmniej w demo, a miałem przed sobą około pół roku. A teraz już sobie mogę popykać w demko. A już za 3 tygodnie w pełną, polską wersję. Nawet pamiętam jak 3DO zapowiedziało że będzie HoMM5. Ach... Na rzadną inną grę tak nie czekałem. Ponad 3 lata. Ponad 3 lata z moje życia. Oczywiście robiłem przez ten czas wiele rzeczy. Ale w myśli zawsze miałem "Heroes of Might and Magic V"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 16:47, Deamian napisał:

> > witam, moj komp to: Sempron 2,4 1024ddr 400, GF FX 6800Xt, czy demo powinno mi sie
tak
> ciac
> > ? dziala gorzej niz Fear, teraz pytanie do CDP, czy Full bedzie chodzil tak samo
slabo
> ? zastanawiam
> > sie nad kupnem, ale komputera nie bede zmienial dla tej jednej gry :\ prosze o wyjasnienia,

>
> > dlaczego ta gra ma tak ogromne wymagania. A moze to Tylko mi tak chodzi niemrawo
? Pomocy
>
>
> to dziwne ze Ci tnie. Moze masz jakies programy ktore dzialaja w tle albo cos bardzo wykorzystuje

> Twoj dysk twardy :)
>
> jakby co mozesz zrobic defragmentacje dysku :)
>
> na Twoim kompie demo powinno chodzic bardzo dobrze


eeeh :\ moze to przez tego semprona ? ;\ no nie wiem, jak kamera jest blisko bohatera, pokazuje
jego otoczenie to jest spoko, ale jak oddale, to zaczyna ciac :\ dalej: czy tylko ja nie wiedze
roznicy w szybkosci dzialania miedzy bardzo niskimi detalami a najwyzszymi (1024\768) ?



mam GF 6600 128mb PIV 2,4 Ghz i 768mb ddr ram i tez nie widze roznmicy w plynnosci gry, mam maks detale chociaz nie spelniam wszystkich zalecanych wymagan a gra przycina mi sie sporadycznie przy ruchach kamerą z wysokosci...ale tak samo na najnizszych i na najwyzszych detalach...cud po prostu...zostalem nagrodzony za cierpliwosci wiare w sukces HV =]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko 2 (!!) tygodnie i 6 dni i dostaniemy Heroes V do rąk własnych. Ci co mają w pre-ord ( np, ja) będą mieli gre już z 2 tygodnie i 4 dni . ALE JA MAM PEACHA!!!! Heroes V przyjdzie do mnie akurat w "Cho**** TYdzień", czyli w tydzień ze : Sprawdzianem na karte rowerową, Sprawdzianem do Gimnzajum w Licem 3 ( poziom 4(!!) testó które będe musiał zaliczyc jest maturalny (!!!!) ), Sprawdziany i Prace Klasowe w Szkole i wystawianie ocen, Heroes V nie mogło wyjśc w gorszej chwili :/ .Nie prosze oczywiscie o przesunięcie premiery, ale troche mi żal że nie będe miał czasu pyknąc se w Heroes ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, ja kupie jak będę wiedział że mi działa i się podoba, inaczej to strata pieniędzy. No i kto powiedział, że trzeba grać i grać? Pogram jak będę miał pewne świadectwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zaczniemy nową ankietę związaną z Heroes ?
Jakiego najbardziej bohatera lubicie ?
Mój to Narxes z Academy
Najbardziej podoba mi się w nim to że jest mistrzem magów ( Mentor), czyli się specjalizuje w Magach i Arcy-Magach. Magi to i tak silne jednostki a on im daje jeszce premię. Dam jeszcze zdjęcie jego gę.. , znaczy się twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 18:15, Galadin napisał:

I co z tego, ja kupie jak będę wiedział że mi działa i się podoba, inaczej to strata pieniędzy.
No i kto powiedział, że trzeba grać i grać? Pogram jak będę miał pewne świadectwo. :)



U mnie oceny sa wystawiane do 8 czerwca!!! :) (zapewne jak u wszystkich) A 10.06 jade po Heroes V i zacznie sie nocne granie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kampaniach powiem który bohater mi się podoba. :)

Nocne granie? Wole wstać o 6 rano i iść spać o 22-23 żeby mieć cały dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 16:47, Deamian napisał:

> > witam, moj komp to: Sempron 2,4 1024ddr 400, GF FX 6800Xt, czy demo powinno mi sie
tak
> ciac
> > ? dziala gorzej niz Fear, teraz pytanie do CDP, czy Full bedzie chodzil tak samo
slabo
> ? zastanawiam
> > sie nad kupnem, ale komputera nie bede zmienial dla tej jednej gry :\ prosze o wyjasnienia,

> > > > dlaczego ta gra ma tak ogromne wymagania. A moze to Tylko mi tak chodzi niemrawo
? Pomocy
> > > > > to dziwne ze Ci tnie. Moze masz jakies programy ktore dzialaja w tle albo cos bardzo wykorzystuje

> Twoj dysk twardy :)
> > > jakby co mozesz zrobic defragmentacje dysku :)
> > > na Twoim kompie demo powinno chodzic bardzo dobrze


eeeh :\ moze to przez tego semprona ? ;\ no nie wiem, jak kamera jest blisko bohatera, pokazuje
jego otoczenie to jest spoko, ale jak oddale, to zaczyna ciac :\ dalej: czy tylko ja nie wiedze
roznicy w szybkosci dzialania miedzy bardzo niskimi detalami a najwyzszymi (1024\768) ?



Wychodzi na to ze a) albo demo jest grymasne i lubi tylko okreslone kompy:P
b) albo potrzebne sa mega karty to obslugi tej gry

Hmmm ja mam starenkiego GeForce 3 Ti 64 MB i wydajnosc po zmianie detali nie ulega absolutnej zmianie, najwyzsze dzialaja jak najnizsze. I rzeczywiscie w zoomie jest naprawde ok, ale przy znacznym oddaleniu mapy tylko w okreslonych miejscach gra zaczyna przycinac ( a mam Athlona Xp 2 GHZ ). Tak bylo w kampanii bo w mapkach single nie uswiadczylem prawie zadnych zwolnien. Co dziwne kumpel z mocniejszym sprzetem i przede wszystkim lepsza grafa ( Ati Radeon 9550 128 MB ) ma identyczne zachowania i taka sama wydajnosc. Nie wiem wiec sam w czym tkwi ten problem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować